Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mogę znać 10 języków, być profesorem, a kobieta i tak wybierze wysokiego tępaka

Polecane posty

Gość gość
"Dla was ciacho 190 wzrostu to spec od wszystkiego, geniusz, intelektualista, który zawsze przewyższy niższego faceta w znajomości KAŻDEGO zagadnienia. Nawet jeśli jest upośledzonym kretynem po zawodówce, a niższy wybitnym specjalistą. " idź sie lecz pojebie mówie serio boże ile ty masz lat z 24 zgaduje a taki wiek ufaceta jest tożsamy z niedorozwojem emocjonalnym i intelektualnym do tego masz kompleksy jak stąd do kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci kobieta, jeśli jesteśmy takie złe i prymitywne? A no tak... Do masturbacji jej ciałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czasów gimnazjum zauważyłem, że kobiety kleją się do tych najprzystojniejszych, najładniejszych chłopaków resztę mają w d***e. To pokazuje, że ich mózgu nie pracuje na odpowiednich obrotach bo dla nich teksty w stylu ****ać mi się chce, zrobisz mi loda przyjmą do bez grymasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety chcą mieć wszystko co najładniejsze włącznie z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem na drugi dzien jak tępy przystojniak z fryzurka do góry, licówkami za 30 000zł zostawi kobietę to mówi wszyscy mężczyźni to dupki i *****cze nie chce ich na oczy widzieć. Kogo jest wina? wasza oczekujecie, wymagacie, wiążecie a potem płacz i zgrzyt na kafe. Normalny facet nie patrzy na biust czy tyłek tylko badboye modele/przystojniaki co im się ****ać chce co chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Inaczej w moim odczuciu jest w przypadku kobiet. Patrząc na liczne wypowiedzi moich koleżanek, odnoszę wrażenie że panie szukają faceta atrakcyjnego. I nie chodzi tu bynajmniej o zadbanego, czystego, schludnie ubranego, w miarę ładnego. Kobiety szukają znacznie atrakcyjniejszego partnera, niż mężczyźni. I tak przeciętna dziewczyna, może zostać przez wielu mężczyzn określona jako - ładna, natomiast zwykły facet nie zostanie nazwany przez płeć piękną mianem - ciacha, jeśli z wyglądu nie jest co najmniej 9/10."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępy przystojniak który wygląda tak jakby chciał zgwałcić całe stado kobiet jest uważany za ideał faceta. Takie kobiety mają gusta wobec meżczyzn, nie liczy się dla nich inteligetna, jaki jest facet w środku tylko czy jest mega przystojny i na tej podstawie wybierają partnera życiowego. Mózg kobiet nie pracuje bo są tak zafascynowane przystojniakami, że nie widzą innego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, jestem nauczycielką, mam studia podyplomowe, pracuję, a siedzę 30 lat z tępym dziadem po zawodówce, który mnie ściąga na dół, poniża przy znajomych, ech...zmarnowane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsmiesniejsze w tym wszystkim, że KAŻDA kobieta na kafe uważa, że jest bardzo ładna, atrakcyjna, cudowna, boska, najlepsza, wrzucająca co 5 minut zretuszowane zdjęcia na fejsa i instagrama żeby złowić przystojnego modela który nie potrafi naprawić kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskryminujesz wysokich, przystojnych facetów autorze. Myślisz że jak koleś jest mega ciachem to musi mieć sieczkę w głowie? Mój mąż ma atrakcyjny wygląd i słuszny wzrost. Ale nie tym mnie ujął. Jest mądry, przedsiębiorczy, pracowity i troskliwy. Świetnie mi się z nim rozmawia. Odpowiada mi jego charakter. Wygląd to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiece spotkania polegają na tym jakiego przystojniaka kobieta wyrwała i się chwalą hoho jaki piękny ruchałabym go całymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś każdy przystojniak model jest tępakiem co jest w związku dla darmowego ********.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:29 Tak, a najlepsze jest, że potem gadają, że 90% facetów chodzi tylko o seks, a tak naprawdę to te 90% to jest 10% najprzystojniejszych facetów, bo tylko na tych zwracają uwagę, w których wyglądzie jest wyraźna ekspresja wysokiego poziomu androgenów, więc wiadomo, że taki będzie r*chał wszystko co się rusza, nawet wazon. Potem wyciągają konkluzję, że 90% facetów chce ****ać wszystko co się rusza i ma tylko jedno we łbie. Podczas, gdy one 90% facetów odrzucają i są zainteresowane tylko 10% nabuzowanych testosteronem półgłówków, roochaczy i na podstawie tych przypadków całą wiedzę o facetach sobie tworzą w głowach. Pieprzą, że każdy facet chce ślicznej, ładnej niuni z biustem, a 90% facetów zadowoli się przeciętną z wyglądu kobietą, ale one te 90% facetów olewają i w ogóle z nimi nawet nie rozmawiają. Lecą tylko na ciacha, którym w głowie jedynie wielki tyłek, balony i zapinanie od tyłu każdej laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety się nie zainteresują zwykłym facetem? ponieważ taki nie jest pociągający fizycznie i wolą modela co ruchał całe stado, ma doświadczenie seksualne i uważa, że jest najpiekniejszym facetem w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od czasów gimnazjum widzę ta zależność jak piękny to dobry partner do związku jak brzydki, przecietny to nie jest warty niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:34 Dokładnie. Wystarczy podsłuchać rozmowę dowolnych kobiet, gdy rozmawiają o jakichś facetach. ZAWSZE gadają tylko o wyglądzie tych facetów, o niczym więcej. Nigdy o charakterze, wiedzy, tym co facet sobą reprezentuje. Potem p*dolą i poszerzają zachowanie 10% facetów, ciach na pozostałe 90%, których mają w d***e i nawet nie wysłuchają, bo stoją z przekrzywioną głową na bok i śliną cieknącą z kącika ust, gdy mówi tępy przystojniak. To kobiety są tą płcią płytką. 99% kobiet, zachowuje się tak, jak 10% tępych, naandrogenowanych, naszprycowanych testosteronem *****czy ze spuchniętymi jajami i prostatą, którzy zapięliby jej koleżankę, jej siostrę, jej matkę, jeśli jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rozjebałeś mnie tym tekstem hahaha zgadza się zobacz co się dzieje na portalach randkowych, czatach, w życiu realnym co ich interesuje w pierwszej kolejności? oczywiście piękna morda modela i ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie określiłabym kogoś jako człowieka inteligentnego po wzroście albo wyglądzie, tylko po oczach (tzw. "bystre"), wypowiedzi i manierach. Obracasz się w kiepskim towarzystwie, jeżeli każda kobieta w twoim otoczeniu zwraca uwagę jedynie na wygląd i ne jego podstawie buduje sobie model, który może, ale nie musi być prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze moze cos w tym jest. Moja siostra ma za męża tzw. "Intelektualistę" który zna (powaga) 4 języki, właśnie zrobił doktorat i zarabia 2 tys na uczelni, a ja mam właśnie wysokiego "robola", który jest spawacz i zarabia od 8 tys - 12 tys na m-c, nie muszę dodawać, że jej mąż jest kurduplem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 100% prawda nie myślicie, że przecietna panna zainteresuje się facetem przeciętnym prosze cię! może zauważy przecietniaka jak kopnie ją 10 modeli w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda :D ja uważam się za brzydką/przeciętną :( mam masę kompleksów. Najgorszy to jest mój chory kręgosłup i mój ryj z dużym nosem, kostkami na skórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda :D ja uważam się za brzydką/przeciętną :( mam masę kompleksów. Najgorszy to jest mój chory kręgosłup i mój ryj z dużym nosem, kostkami na skórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda :D ja uważam się za brzydką/przeciętną :( mam masę kompleksów. Najgorszy to jest mój chory kręgosłup i mój ryj z dużym nosem, kostkami na skórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś każda kobieta jest taka sama sprawdziłem ponad 200 dziewczyn o różnej urodzie i co jedynie się kleiły sie do najładniejszy, najprzystojnieszych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One na podstawie powodzenia mówią, że są atrakcyjne, ładne, piękne, cudowne, najpiekniejsze na całej kuli ziemskiej. Nie wiedzą, że tępy badboy chce ich zaliczyć dlatego mają powodzenie bo oni ****ają zazwyczaj wszystko co się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się pytam: Po chooooj wam kobieta skoro jesteśmy takie prymitywne małpy, podludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czułam, że Bundy zostanie przedstawiony jako przykład... Skoro dotarliśmy do konkluzji, że jesteśmy biologicznie głupsze, to może zakończysz ten temat, usatysfakcjonowany tym jakże dziejowym odkryciem? A btw, Bundy był inteligentny niezależnie od ułożenia kości twarzowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam świadomość że jestem brzydka, pomimo powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłeś ponad 200 kobiet na portalach towarzyskich. Tak, wiem, pisałeś o tym już milion razy. I zapewne dociera do ciebie, że świat realny różni się nieco od wirtualnego? Na pewno wychodzisz często do klubów, na prywatki, na wernisaże, do teatru, do czegoś tam? I masz tam pogląd na życie r z e c z y w i s t e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×