Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie opuszcza mnie wrażenie, że na temat aborcji najczęściej wypowiadają

Polecane posty

Gość gość
To oczywiste, że za aborcją opowiadają się te, które już ją popełniły albo zamierzają popełnić i dopuszczają taką możliwość w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ktoś im kazał uprawiać seks że wpadli nie uprawiajcie to nigdy nie będzie problemu po slubie urodzi wam się zdrowe dziecko. Za seks przedmałżeński macie grzech śmiertelny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiertalaj z tym paranoicznym grzechem. Jesteśmy Ateistami i c***j ci do naszych dooop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem oczywiście ZA tym żeby wprowadzić zakaz aborcji i używania tabletek antykoncepcyjncych! będzie do tego dążyć żeby jeszcze wprowadzili zakaz uprawiania seks przed ślubem jak złamie zapłaci karę w postaci 50 000zł! nie mogę się do czekać bo takiego kurewstwa i braku szacunku do ciała nigdy nie było! 10x więcej zarażonych ludzi z hivem, drastyczna liczba zdrad, sypianie z każdym w którym są w związku trzeba z tym zrobić bo dziewic już nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc Pis nie może się z tego wycofać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to jednak idioci, zeby sobie taki rzad wybrac. Kobiety, niedlugo wam prawa do glosu tez odbiora i nakaza chodzic z szmatach od stop do glow jak te muzulmanki chodza. Pisoislam. Na szczescie mnie to juz nie dotyczy. Powodzenia dla Polakow gorszego sortu, wspolczuje wam zycia w tym porypanym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie me takiej obawy. PiSowcy to katolicy, a nie jakieś porąbane islamuchy, a kobiety są w polityce i w innych sferach zycia przydatne i potrzebne, więc zamykanie ich w domu oraz zakładanie namiotów na głowę mijałby się z celem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcji można też chcieć dokonać PO ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadają się kobiety ale te, które nie są w wieku rozrodczym, które sugerują się wzorem swoich dawnych czasów, nie uwzględniając ogromnych trudności życiowych dziś, wypowiadają się te, któe nie mogą mieć dzieci i liczą na prezent tej któa urodzi dla nich! NAJWIĘCEJ na temat aborcji wypowiadają się faceci-dziecioroby, którzy często zmuszają kobiety do aborcji, albo zostawiają na pastwę losu kobietę z dzieckiem i ci co nie przyznają sie nawet do ojcostwa i o zgrozo są przeciwko aborcji! Nawet w sejmie polemika aborycyjna lub anty roztaczana jest w wśród facetów, kobiet jest niewiele, choćby zapraszanych do programów w tym temacie. Jeżeli chodzi o kary, to TYLKO I WYŁĄCZNIE KOBIECIE grozi 5 lat więzienia, a dzieciorób nadal pozostaje bezkarny i wolny, jak ptak. Nie wspomnę o tej średniowiecznej uchwale, że daje przyzwolenie gwałcicielom, który dostaje 2 lub 3 lata odsIadki, albo są uniewinnieni, a kobieta za usunięcie ma 5 lat! GDZIE TU SPRAAWIEDLIWOŚĆ! Facetom i tym dzieciorobom padło na mózg, żeby się wtrącać do kobiet w XXI wieku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trzeba miec cokolwiek we lbie i wierziec ze przy jelitowce wymiotach itp stpsujemy dodatkowe zabezpieczenie. A jak sie bardzo mocno nie chce to mozna sie zabezpieczac podwojnie. Napewno lepsze to, niz aborcja. Takie p********ie kotka za pomoca mlotka, ze anty hormonalna nie daje 100 proc, ale kuzwa jestesmy dorosli i biorac ja oraz uprawiajac seks automatycznie akceptujesz ryzyko. Inaczej nie uprawiaj seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:09 za dawnych czasow to wlasnie aborcja byla na porzadku dziennym i powie ci to kazda kobieta ktora rodzila chocby w latach 80. Ja jestem w wieku rozrodczym, mam 4 letniego syna. I wiem, ze aborcji bym nie dokonala, poza jednym przypadkiem: gdyby zagrazala on mojemu zyciu wtedy bym to zrobila, zeby nie osierocic syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z facetow tez jakichs potworow robicie, albo takich sobie wybieracie. Skoro z takim idiota dzieciorobem bez honoru sobie jakas dziecko robi, no to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zabezpieczałam się podwójnie, a mimo to miałam podwójnego pecha i spore ryzyko ciąży :) Więc takie to jest pieprzenie o tym co można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jestem za prawem kobiety do decydowania. To nasze ciało, nasze sumienie i nikomu nic do tego. A wszelkiego typu moraliści w spodniach i sutannach oraz panie w wieku poprodukcyjnym - czyli osoby, których temat nie dotyczy - niech się przyjrzą lepiej nie skutkom, a przyczynom zaistnienia ciąży. Może by tak pójść śladem mądrzejszych nacji i zapewnić młodym (zdaje się że nie tylko młodym by się przydało) edukację? Jak ma nie dochodzić do dramatów, skoro nastolatki cytują z pamięci żywoty świętych, a pojęcia nie maja jak funkcjonują ich własne ciała? Seks jest piękną stroną życia, potrzebną i naturalną. Korzystajmy z niego używając nie tylko organów płciowych, ale przede wszystkim mózgu. Wychowując dzieci nie uczmy ich wyłącznie katechizmu, ale także etyki i anatomii z fizjologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WartoPoznacZyciorysPrzedOcena
Znam kilka kobiet, ktore dokonaly aborcji. Jedna zrobila to dlatego, ze jej drugie dziecko mialo te sama wade genetyczna, co pierwsze (nie znam dokladnej nazwy tej choroby, ale pierwszy maluszek, dzis juz kilkuletni, mial, doslownie, dziury w sercu, plucach, watrobie oraz innych narzadach). Pierwsze urodzila, mimo jasnych slow lekarza, ze plod ma wady. Podjela ryzyko, ale, niestety, lekarz mial racje. Dziecko zyje, ale kobieta oraz jej maz, mimo, ze sa mlodzi, sa cieniami czlowieka. Ono wymaga stalej opieki i lekarskiej, i ich obojga. Druga kobieta dokonala aborcji, bo kazal jej to zrobic rodzony ojciec (miala meza alkoholika). Kolejna z nich byla bardzo rozrywkowa, w niekoniecznie dobrym znaczeniu tego slowa. Dlugo mozna byloby o niej pisac, ale jej zycie zakonczylo sie zbyt szybko; zmarla na skutek powiklan po samodzielnej aborcji. Nie miala ani pieniedzy, ani ubezpieczenia. Pozniej okazalo sie, ze to nie byla jej jedyna aborcja. Co chce przez to napisac? Kazda kobieta, to indywidualna, wyjatkowa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam temat, bo ostatnio na Kafeterii zostaja podnoszone watki dotyczace aborcji, wiec moze i ktos w tym sie jeszcze wypowie, a poza tym, tak mysle, czytajac go, ze jest on skazony mysleniem prostym, zyczeniowym, krzywdzacym, stereotypowym. Cos na wzor: "kobieta, ktora dokonuje aborcji, musiala miec zle dziecinstwo", i takie podobne. Nic pomiedzy, zadnych skomplikowanych historii. I, poza tym, temat skupia sie na malowaznym watku, czyli seksualnosci kobiet. A gdzie jest poruszona kwestia zdrowia? Zycia? Tylko ten seks, do zwymiotowania. Pare osob opisalo przerazajace historie, reszta tylko o jednym. Zdrowie matki i dziecka jest wazniejsze, niz skupianie sie na tym, kto, z kim, jak, gdzie i dlaczego. Tak mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli panstwo chce zabronic aborcji to niech zapewni srodki finansowe na wychowanie dzieci. Jesli kobiecie zdarzy sie wpadka, ale mieszka w kawalerce i to stoi na przeszkodzie posiadania tego dziecka to niech panstwo da jej wieksze mieszkanie. Tak jest w Anglii. Tak samo niepelnosprawne dzieci. Ich wychowanie wymaga ogromnych nakladow finansowych. Matka czesto nie moze pracowac. Powinna dostawac wynagrodzenie za wychowanie takiego dziecka. Mieszkam w Niemczech, gdzie aborcja jest legalna. Nigdy nie bylam w ciazy i nie wiem czy kiedykolwiek bede gdyz nie nie mam potrzeby posiadania dziecka. Mam 27 lat. Seks uprawiam bo lubie. W razie ciazy usunelabym. Nie sadze, ze mialabym wyrzuty sumienia. Kiedys spoznial mi sie okres to od razu zaczelam sie dowiadywac jak wyglada procedura aborcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×