Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety są takie piękne? :)

Polecane posty

Sorry ale to ja zgwalce a potem ukatrupie twoja partnerke z dzieckiem w brzuchu bo ty byles zajety praca :). I gvwno mnie to obchodzi frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken ty szmato idź spać, nie hejtuj. Bo w tym jesteś najlepsza qrewko i zazdrośnico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brokeninside najpierw mnie pribujesz uwiesc ja ci daje kosza wiec teraz mnue pojezdzasz? :) coz ty falszywa kvrwo ja niedlugo bede obserwowal z gory kataklizm zombue takuch jak wy, bo juz powoli wam te smieszne mizgi zanikaja hehe. Fajnie to kazdy dzien taki sam, nie? Wstac i do pracy i tak codziennie hehe. Nobtak w koncu idiota musi pracowac, czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle jakieś śmiecie rozwalają topik:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największym śmieciem jest broken, z****** fałszywiec, qrwo nie dam ci żyć:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken nie martw się to jakiś nieudany prawik jeden z drugim. :) Chuj im w dupe krzyż na plecy :DxQuagmire - Czy ja z tobą rozmawiam frajerze? Coś mi się nie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was skur/wysyny. To nie możliwe, broken to cienias, znowu ją wykorzystaliście ciule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby ci ovon nie,stawal na,widok chlopcow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisalem za duzo se wyobrazasz parchaty smieciu, gardze takimi jak ty co kozacza bo maja prace, twoja sztuczna nadmuchana jak balon pewnosc siebie cieknie z ciebie jak soki z c1py twojej atarej na moj widok, nie mysl sobie ze jak sobie popiszesz na forum jaki to kozak nie jestes odwracajsc kota ogonem ze to ja do ciebie zaczynsm hahah, to nagle ja podkule ogon, prawda jest taka ze strzeliles se smieciu w stope miwiac ze jestem na zasilku gvwno o mnuevwiedzac a ty ze kozak bo ci inny smiec twojego pokroju prace dal, gardze toba szczurzy pasozycie, ty w ryj to dostaniesz kiedys oj dostaniesz, nie ode mnie raczej, ale kiedys ci die noga powinie i nue bedziesz eiedzial kiedy. Szkoda ze teojej starej sie noga powinela gdy poluzowala twojemu przyslowiowemu ojcu bo ty to mi wygladasz na krzyzowke czlowieka z baranem smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary nie rozpisuj się tak bo mam wbite w twoje zdanie zerowcu bez życia. :) Jesteś zerem jak i frajerem którym pozostaniesz do końca swojego życia i nic tego nie zmieni.Gdyby twój stary wiedział jaką pizdę twoja stara urodzi to jeszcze w kondomie by cię kapciem zajebał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta fikcja jest tak zjeb/ana, że zupełnie przestała mi się podobać. Jesteście chorzy, strach się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o sobie napisales post :). Podsumowales siebie samego w jednym poscie. Gratuluje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyły ci się cięte riposty nierobie? ;) Zgiń przepadnij cieniasiexTak jak przypuszczałem... CIENIASxStary ja mam w ciebie wbite :) Pamiętaj że w poniedziałek wracasz do rodzinnego interesu ciągnięcia pał na postojach dla tirów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslusz ze jestem taki glupi jak ty ze jak edytujesz 7 minut po moim poscie to nie zauwaze? ;) jestes cienias jestes ;) nieudaczniku. Lepiej btc nierobem niz nieudacznikiem cwelony w pupe ciepluchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekam aż cię angole dojebią a wtedy zatańczę na twoim grobie. :D Ah sory przecież nikt nie będzie miał zamiaru chować takiego szczura jak ty :PxDobranoc pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×