Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety są takie piękne? :)

Polecane posty

Gość gość
Argen - Wiem ale ja pożyje max miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken, sama jesteś debilem i do tego suką pierwszego sortu. Nara qrwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hisol to samo mowi mi twoja matka o twoim starym hehe, dobrze ze sie wdales w tatusia bo twoja mamusia wie co dobre i lubi gdy ja zalewam hehe. Tak to jest, zycie biedaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hisol nastepnym razem gdy bede rvchal twoja matke to wlacze dyktafon i nagram to co gada i jak drze kopare, czekam kiedy mi zadzwoni ze synus idzie do pracy :). Takze pracuj, ja z twojej matki lubie korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie żałosna musi być twoja egzystencja, współczuję. Królowo gówna, znaczy broken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec zamknij morde dmieciu radze tez wyj***c klaeiature przez okno bo jak mi bedziesz przeszkadzal w penetrowaniu twojej matulki, to ci lapy poucinam a ciebie wrzuce tam gdzie twoje mirjsce czyli do kosza na smieci, bo twoja stara ogolnie eoli zapomniec o tobie i twoim starym i splodzic dziecko ze mna. Wspolczuje jej no ale co poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary już mówiłem ci że jestes frajer i p***a w jednym nie mamy o czym gadać. Jak się powiesisz czy pochlastasz to nikt nawet nie zauważy i nie zapłacze nad taką pchłą jak ty. :)xJest pewna drabina a ty lądujesz jako ta pchła bo mój pies więcej robi niż ty. :D Uświadom to sobie że jesteś ZEREM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen, gdzie bym lezal bo jakos nigdy nie lezalem i nie leze? Tak bardzo cie bylwersuje to ze twoja stara kobieta lekkuch obyczajow woli dawac mi niz twojemu staremu odkad wysrsla cie na ten swiat? Czekam kvrwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz mi nigdy nie przyszloby mi przez mysl powieszenie bo nie pracujac mam qszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argen i ty Tygrysku ignorujcie go i piszcie normalnie. ;) To moja prywatna sprawa. :DxTo co tam u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o hasioku, ja myślę że wy jednego sortu patole. Qrwy niewyżyte i zazdrosne żegnam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hisol co musisz pogadac na forum bo trauma przed nadchodzacym j****iem cie w dvpsko nadchodzi? Szef ma pewnie radoche ze cie j3bie i nawet nie narzekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spier/dalaj pseudo infantylna szmato. Jesteś gorsza od zarazy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 - Tak dumnie patrzy w moją stronę. :D Wiadomo że nie na tą pchłę na tyłku szympansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hasiok nie podniecaj się, bo skończysz w klozecie ciołku. Przynajmniej w moim wypadku tak byłoby. Ale qrwa qrwie łba nie urwie, przeciwnie pociągną sobie wzajemnie druta. Powodzenia z broken szmatą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argen nie piertol, bo nie wiesz z kim dyskutujesz. Suka pierwszego sortu, fałszywiec zazdrosny. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agros twoja matka cale zycie paly ssie zeby cie utrzymac, bo niestety na idiote twojego starego trafila, ale tera jak die wyprowadziles to mnie luzuje szpary hehe. A twojego ojca w tylek wala tak jak ojca tego zj3ba autora tego tematu :(. Chvjowa pula grnowa, coz jestescie czyims efektem ubocxnym ale nue przejmujcie sie jeszcze 40 lat gdzies macie choc moglibyscie zdechnac od razu szkoda ze nie mam waszuch adresow to bym sie tym zajal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Ale co masz do Broken? Dlaczego nie porozmawiasz normalnie tylko od razy ciśniesz wszystkim?xArgen - Rozumiem cię. ;) Już mówiłem że gdyby nie to że gość jest frajerem i się chowa jak cipka to już bym go łamał w kilku miejscach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo broken to suka zazdrosna i kosi konkurencję. Ona jest pierdolnięta i w c***j groźna. Zj****y łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja matka jakos sie daje lamac na skiniencie palcem. Kaziridztwp w rodzinie uuu, moze to stary cie splodzil ze swoja matka, przeciez dwojka nirmalnych ludzi nie splodzikaby takiego syfilisa jak ty. Radzilbym sie dopytac ojca kto jest twoja matka bo ja winszuje seks z siostra lub stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hisol widze ze plyta ci sie zaciela to i mi sie zatnie. Przypominam to na konto frajera czyli moje wplywaja pienuadze za twoja prace :). Dzieki takim jak ty dzisiaj pierdze w stolek hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś tygrys czy inny lew to by takiego nawet nie atakował, co najwyżej się na niego wysrałsmutas.gif x Ja ciebie qrwo zaraz obsram, szmato. Nabierasz ludzi na niewinność, fałszywu zasrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie :) Powodzenia w życiu frajerzyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argen dziś pomarańczowa gościówo, a może po prostu sama jesteś zazdrosna o nią? Ja spadam. Dobrej nocki. x Ta świruska do pięt mi nie dorasta, stąd ten jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dzieki mi sie caly czas powodzi :). I nie musze sie nadstawiac nikomu jak ty, polaku biedny. Moze jak sie postarasz to ci rzuce groszem bo wiem ze sie rzucasz na grosze, opowiedz mi jakis kawal to pomysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×