Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety są takie piękne? :)

Polecane posty

Gość gość
Stary nie mamy o czym gadać. Dla mnie jestes frajer i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hisol dziś brokeninside87 - Cześć Tygrysku oczko.gif Widzisz ten frajer mnie bluzga a przecież każdy wie ze nierób jest zerem i nic nie wartym cieciem. ;D x Zapamiętaj honor to najważniejsza sprawa... x nie przejmuj się frajerami:( x xen dziś Broken, to ty wyparłaś się mnie w mojej potrzebie. Mimo to lubię ciebie, a hisiolek jest w pełni twój. Dobranocusmiech.gif . x nie przypominam sobie:( w pełni mój to jest Piratek, którego nie ma:( Hisiolek jak najbardziej mój koleżka x gość dziś brokeninside87 dziś chętnie bym cie podrapał po pleckach ty mój tygrysku x a co to za pragnienia pomarańczowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 - Argen czeka na ciebie kotku :) Tylko musisz go znaleźć bo ukrywa się gdzieś po kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek a co jeśli Argen to ukryty Piratek? :D Musisz wybrać i pozostać przy jednym nie odzywając się do nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak się pojawił ;) No tygrysku to co masz do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak się pojawił oczko.gif No tygrysku to co masz do powiedzenia? x a Ty ile masz do powiedzenia. w sprawach tygryskowego serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek co ja ci mogę powiedzieć... ;P Nie chcę cię denerwować bo tygrysy mają ostre pazurki i mogą mi zrobić krzywdę. :DxMyślę że to dobry czas aby pomyśleć o kimś innym nić piratek który zatonął razem ze swoim statkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken z ciebie to jakaś qrwa zazdrosna nie myta. Ja piertolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A panuj sobie szmat na tym pchlim forum, ja nie nogę zazdrosna pita .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie to na frajera codziennie lozysz czyli na mnie, ja mam hajs z twojej pracy za nic a ty nie masz hajsu z niczyjrj pracy bo jestes biedakiem umyslowym, ale to wlasnie takie tepe szczury robia na mnie, jak ty :). Dzieki hehe, przynajmniej jutro se pospie a potem porvcham twoja matke i zone gdy ty befziesz zajety praca, cwelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen, nakładam;) czego tu nie ma:) kapustka pekińska, 3 rodzaje papryk, pomidor, ogórek normalny, ogórek kiszony, ser feta, oliwki, oliwa z oliwek, pieprz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brok, ciekawe jaka w realu jesteś, też taka zadziorna czy raczej spokojna? smiech.gif x raczej spokojna:) posłuszna żona:) zadziorna w rodzinie, bo atmosfera tego wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W doopę i pizdę jednocześnie jebana, qrwa pierwszego sortu. Broken szmatławcu, niech piekło cię pochłonie.:D SUKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Stary gdyby nie ta odległość to mordę masz rozjebaną na bank. :) Nie takich cweli się wyjaśniało... Wczoraj miałem zwrot podatku 15,500 i na tą chwilę mogę sobie wziąść wolne pajacu a ty dalej utrzymuj się za pare groszy z nieróbstwa . Idź się zabij ziomek bo z takiej cioty jak tym nigdy pożytku nie bedzie. Gdyby twój stary widział kim się stałeś to z miejsca wjabał by się pod samochód aby więcej nie oglądać swojej życiowej porażki.xBroken - Nie znam piratka ale skoro go nie ma to chyba zginął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teho smiecia to powinni w zakladzie pracy zamknietym albo obozie pracy trzymac niech haruje cala dobe smiec zasyfiony, skoro tak lubi kretyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broken - Nie znam piratka ale skoro go nie ma to chyba zginął smutas.gif x to bardzo pobieżna analiza rzeczywistości:( po prostu na dłużej wyjechał:( nie mógłby zostawić Tygryska tak po prostu:( x Argen, dziękuję, moje zdolności kulinarne są znane w całej Tygryskolandii przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej srisiol czy bisiol, won do spania bo jak w poniedzialek nie wstaniesz do roboty to ja cholera bede musial opoznic moj wyjazd na hawaje o jeden dzien, szkoda by bylo hehe, won do roboty robic na mnie, robolu. Pozwalam ci, wpadne na chate bzyknac twoja jeczaca zone a potem matke twoja zaleje ciecza, bo tak lubi moja sperme do tej pory jeczy gdy ja rzne z bolu jakiego smiecia jak ty na ten swiat wysrala hahah, gnij kvrwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken to zazdrosna szmata:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken - Skoro uważasz że wróci to poczekamy :)xQuagmire - Nie masz roboty i jesteś zerem. :D Nie mamy o czym gadać dziewczynko PaPa. Jak zaczniesz zachowywać się jak facet to może cię ktoś dostrzeże pasożycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do trj pory jak rzne twoja stara to drze kopare dymaj mnie dymaj mnie, czuje ze twoj stary nie potrafil jej dobrze przetrzepac wiec dlatego wysrala takie chodzace gvwno jak ty hehe :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam roboty bo nie chce a ty jestes idiota i chocbys nie chcial nim byc to nim bedziesz pieniadze to rzecz nabyta a mizg niestety nie takze ci wspolczuje biedaku puknij sie w ten pusty leb to uslyszysz ze tam nuc nie ma, a tera do lopaty smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze ty masz robote wyprowadziles sie z domu, mowila mi, jest juz cala dla mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken qrwą trzeba się urodzić, widać tobie to wyszło:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argenku, nie smutaj, na pewno Ci się uda znaleźć dobrą pracę i wyjechać do innego miasta:( Hisiolku, nie wdawaj się w dyskusję z debilami, bardzo Cię proszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen ty w ogole nie zyjesz i bys nie zyl bo jestes warzywem cwelu niemyty, 1500/zl to se dvpe podcieram codziennie gdy mi twoja stara gotuje a jrj place za to bo ma syna smiecia jak ty i musi dawac na boku bo syn bezuzyteczny smiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×