Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety mają znacznie łatwiej w życiu

Polecane posty

Gość gość
Nie raz zostałam potraktowana jak jakaś dzi**a przez jakiś prostakow. Cóż, mam nawet większą pupę, nie taką jak Kardashianka, ale po ciąży przytyłam i od tamtej pory prawie wszystko idzie mi w tyłek. Czasami jak wracałam pieszo z pracy gdzieś tak o 22 to jakieś dziady do mnie,, u lalunia, ale wyglądasz. Ale ma tyłeczek. Jakbym teraz podotykal ''. Ja jestem inna i nie dam na takie traktowanie, często im zwracałam uwagę a to, że mam siłę za chwilę uciekali i się kończyło. Faceci wgl nie mają jakiegoś stopu. Oczywiście nie wszyscy, ale to mnie najbardziej wkurza. Kobieta w życiu nie ma lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam wypowiedzi facetów i,, faceci też żyją w bólu ''. Nie takim! Jak kobieta urodzi, to potem lekarze muszą zaszyć jej krocze, sylwetka nie zawsze wróci do formy. Przez 9 miesięcy dźwigaja człowieka, chodzą do ginekologa a to nie jest przyjemne. Nie mają łatwiej w życiu. Są różni prostacy co traktują tylko i wyłącznie jakikolwiek kobietę jak dzi**e. Kiedys taki Przemek Kossakowski w programie na TTV miał okazję poczuć jak to jest, kiedy kobieta rodzi.Kiedy miał to już za sobą powiedział, że naprawdę podziwia kobiety, bo to jest straszny ból. Jednakże inni faceci nigdy tego nie zrozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś ci karze rodzić tępa dzido? To twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżyjcie najpierw okres, potem zrozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ból krótkotrwały nie porównuj meżczyzn którzy przeżywają ból i załamanie latami! bo nigdy nie mogli zakochać i są romantykami bo wiele razy zostali odrzuceni bo woleli tępego przystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj chujku ja mówię ogólnie o kobietach i chcę Ci uświadomić, że nie mają w życiu lekko. Gdyby kobieta nie rodziła to ludzkość by wywmarła. Masz wgl jakiś szacunek do kobiety? Tępy ch*ju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mężczyźni za to mają nie za lekko traktowanie przedmiotowe, olewanie, robienie w bambuko, niszczenie faceta psychicznie bo nie wyglądasz jak model itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby kiedy? Chyba mówisz o nastolatkach w dzisiejszym wieku. Haha. Jak popatrzę na niektóre pary nawet z mojej rodziny to : wujek jest strasznie tłusty. Zawsze taki był, niezbyt urodziwy a moja ciotka go nadal kocha. Bo nie liczy się tylko wygląd, jest naprawdę dobrym człowiekiem a sam zaczął się z nią spotykać dawno temu. Trochę odwagi. Natomiast chłopy to mają często niewiadomo jakie wymagania. Mam brata ciotecznego co ma 28 lat i ma partnerkę, ale nie wie czy z nią nie zerwać, bo jest troszkę grubsza i ma kobiece kształty. Ojej, ale za to bardzo sympatyczna. No, ale sami wiecie hahah ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widać po zachowaniu, jak jesteś wychowana! piszę tez o facetach, że nie mają lekko i zdecydowanie mają gorzej od kobiet. Dłużej żyjecie, chcecie jedynie przystojniaka, kase który nosi co chwile, zarabiając kupe szmalu jeszcze ma charowac od rana do wieczora bo księżniczka chce sobie do komsetyczki chodzić co tydzień itp. siedzi w domu cos posprząta, ugotuje i całymi dniami nocami siędzi na fejsie i kafe :) tak wygląda życie standardowej kobiety. Bo wiadomo odprowadzi dziecko do szkoły to co ona ma do roboty tylko siedzi i nic nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to faceci często się znęcaja nad kobietami i wiem to z własnych doświadczeń. Pamiętam jak ojciec mnie bił i moja matkę. Dziś to na całe szczęście przeszłość, ale jest wiele takich rodzin. Faceci pokazują swoją siłę. To jest przemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety co mają do roboty? mało co a facet scharowany od rana do wieczora ciężko pracuje a te siedzą przed telewizorem przy ulubionym serialu i potrafią narzekać na mężczyzn. Do pracy im się oczywiście nie śpieszy bo jak mają dziecko to po co ja mam pracować? niech facet przynosi kase i niech buduje domy, kupuje samochody i daje orgazmy z sekundę bo jak nie to idę do kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musicie podrywać i się użerać tak jak my z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyczki? Zaraz! Widac jak ty jesteś wychowana, za wszelką cenę chcesz udowodnić, że kobieta to typowa dziwa, która nie ma co robi tylko latać tu i tam. Mój facet nawet nie umie przelewu robić, prawie nigdy nie był w urzędzie. Wszystko na mojej głowie i wiem, że tak jest w innych rodzinach. Zarabiam, ale zapierdzielam. Kobieta ma trudniej w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wspomnę jak wy nas traktujecie bo was się coś nie podoba i macie fochy bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chyba na odwrót mężczyźni latają, płaca rachunki i myślą zarobic kase na dom a kobiety co? oni jedynie myślą o sobie na jaki sobie pójsc na zabieg kosmetyczny, może pazurki sobie zrobić, fryzjer co chwile itp. życie kobiety facet ma wszystko na głowie i jeszcze musi zajebiście wyglądac bo jak nie inaczej nawet po 50stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio u kosmetyczki byłam 5 lat temu :). Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Bez nas bylibyście nikim. To kobita gotuje, prasuje, sprząta, ale ty nadal będziesz twierdził, że nic ona nie robi tylko lata do kosmetyczki. Na zakupy musi wydwać ponad 200 zł i to wszystko na jej głowie. Kto sprząta, gotuje obiad, leci do urzędu, robi zakupy? No kto?? Kto rodzi dzieci i dba o całą rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wygląda życie faceta musi o wszystkim myśleć, robić i jeszcze wyglądać bo księżniczki zdradzą i pójdą do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przepraszam bardzo ale zakupy to mężczyźni robią, sprzątanie, gotowanie to co jest? sam sobie facet może posprzątać i ugotować co za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? To kobieta zastanawia się co włożyć do garów. Mój mąż nigdy nic sam nie załatwił w urzędzie, to ja robię przelewy, już nie wspomnę tego, że kiedy coś się rozwali to muszę ją naprawiać albo szukać jakiegoś majstra, bo mój mąż nic nie umie. Nawet jak mieliśmy w domu myszy, to mój mąż nie kupił żadnych pułapek tylko histeryzował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wszystko ma na głowie nie ważne jak się czuje tylko ma zapierdzielać tak żeby jak najszybciej wybudować dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U was życie wygląda tak sprzątanie, gotowanie, prasowanie, facebook, wrzucanie fotek co 5 minut, TV seriale o miłości, telenowele, seks, jedzenie marchewek, dieta bo zawsze uważa, że jest za gruba a wygląda jak anorektyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja wszystko sobie załatwiam, robie zakupy, obiady, sprzątam, prasuje. naprawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez całe życie to facet musi charować i robić wszystko żeby było cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie w danym okresie macie ciężko ale w całym życiu to faceci mają zdecydowanie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze nie ma sensu roztrzasac kto ma lepiej bo nie mozna porownywac kobiety i mezczyzny. Jednakze oboje mamy przekichane jednakowo w penej kwestii. Oboje musimy sluchac bzdur gadanych przez feminazistki tzw. feministki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie z tym wariatem. W kółko powtarza to samo jakby na echolalie cierpiał, to nie ma żadnego sensu i logiki. Nie czyta odpowiedzi tylko kopiuj wklej swój komentarz i płacze w rękaw mamy, bo najlepsza karyna na osiedlu go nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, narzekaj dalej, chyba tylko to forum Ci zostało, bo w realu już pewnie nikt Cię nie chce sluchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ki Kęty miałyby łatwiej gdyby myslaly jak faceci, ale nie wiadomo dlaczego tak nie myślą i komplikuja sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie kobiety maja banalnie ale same komplikuja sobie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×