Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sirian

Premiera smartfonów Asus Zenfone 3

Polecane posty

Gość Siriana
Ja cię nie mogę. Napisałem: Krótko m-ó-w-i-ą-c******-t-r-z-ą-c na specyfikację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Nie no to już przesada. Napisałem: Krótko mówiąc oraz p-a-t-r-z-ą-c na specyfikację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
No wreszcie. Wiem o co chodzi z tą cenzurą. Nie ważne że w zdaniu nie ma wulgarnych słów. Cenzura szuka ich automatycznie gdzie się da. Wystarczy że weźmie dwa sąsiadujące słowa i uda się jej sklecić wulgarne słowo z końcówki pierwszego słowa i początku drugiego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Wystarczyło że zamieniłem literę i na słowo oraz i cenzura nie skleciła wulgarnego słowa. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
W USA model Deluxe Special Edition oraz zwykły Deluxe poszły jak woda (http://www.zenfone.org/2016/10/asus-us-online-store-shows-sold-out-status-for-both-top-end-zenfone-3-deluxe-models/) aczkolwiek nie wiadomo jaka była dostępność. W każdym razie na zwykłego Deluxa wznowili pre ordery więc będzie nowa dostawa dla tegoż modelu. Kurcze, żeby tylko u nas były dostępne te wszystkie 5.5calowe modele. Na razie mogę pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilarkor
Jest jeszcze biały. I zauważ że komputromik nie oznaczył go jako SuperProdukt czy jak to tam nazywają u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Nom, a na Euro RTV Agd też coś jest, ale z białym modelem, tylko w Google nie wyświetla się na pierwszej pozycji w wynikach. A i dodam że model ZS570KL może jednak nie zdrenuje swojej baterii bo ma fkran SAMOLED a procesor bardziej efektywny chyba. W każdym razie mniej rdzeni i wolniej taktowane a i z dwoma różnymi taktowaniami w parach po dwa rdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana Nirvana
Tylko co z tym radiem bo w internecie są sprzeczne informacje. Czy Deluxy je mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Ogólnie największy problem z tą serią to MediaTeki z brakiem obsługi Api Vulkan. Klienci mogą być nie zadowoleni. Przypomina to problem z Galaxy S7 (http://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2016/03/07/galaxy-s7-performance-problem/#16e21f922fdb). Część modeli miała Exynosy a część Snapdragony 820. I przy kupnie fona nie było jak się dowiedzieć które modele które procesory posiadały. Chyba że Samsung słał jedną partię na dany rynek. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Różnica jest taka że Zeny3 mają jasno określoną specyfikację przy każdym modelu. Ale przeciętny użytkownik może nie wiedzieć że kupno Zenfona z MediaTekiem to nieprzyszłościowy zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majulina_88
Ja na razie spokojnie na niego czekam, nie spieszy mi się. Kupię jak wejdzie do media expert, zebym sobie mogla wziac na raty. Po co ten pospiech:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Nie no ja też czekam na raty, a pośpiech ^^ :') bo mam dość tego mojego przedpotowego telefonu. Zmęczył mnie mimo że mam na nim Mini Operę. Wiesza się i nie obsługuje wszystkich usług internetowych. Tak w ogóle Zenfony3 to już nie są pierwszej świeżości ^^ ale i tak pewnie kupię (takie funkcje foto się przydadzą) chyba że nagle będzie coś lepszego. Stary fon zachowam na wszelki wypadek. A Ty jaki zamierzasz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie już jest w MediaEkspert - Ale nie wiedzieć czemu wersja 64GB ma 3,5GB RAM, choć we wszystkich opisach jest 4GB. Jutro się dowiem co na to ASUS. A swoją drogą cała reszta bez zarzutu, elegancki telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Elegancki. Prawda. Tylko ten model ZE520KL ma słabszą baterię od wszystkich pozostałych. Sprawdzę Media Ekspert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba poprawili bo jest 4 Gb RAMu (http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-asus-zenfone-3-czarny,id-758083?utm_source=Skapiec&utm_medium=cpc&utm_content=862293&utm_campaign=2016-10&utm_term=SMARTFONY&gclid=CKijm7HA6c8CFcNFcgodQK8C4Q&gclsrc=ds&dclid=CN21n7HA6c8CFQIT0wodwuADGQ) ale przez google też nie da się znaleźć. Ciekawe jak nazwą następną serię bo cyferki mają na opak. Seria 4, 5 i 6 dotyczy cali. A seria 3 następuje po 2. Trochę taki misz masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Teścik ^^ przeczytany i nadal uważam że cena trochę za duża, bloatware przeżyję, ale nie w tym modelu, bo jednak do 6h na baterii to za mało. 9 byłoby fajne. Zobaczymy co z innymi modelami. Poszukam na angielskich stronach. Oprogramowanie (te spoza bloatware'u) też trochę do poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Ogólnie gdybyAsus się szybciej uwijał to miałby lepsze prognozy (https://www.tabletowo.pl/2016/09/08/asus-zenfone-3-deluxe-ze-snapdragonem-821-w-koncu-trafil-do-sprzedazy/) artykuł w sumie nadal aktualny. A na zagranicznychStronach piszą że nawetDeluxe ma spore wady. Glóśnik. Nie wiem już nawet czy jeden czy dwa (sprzeczne info o radiu nie wspominając), aparat też jakiś taki nieTaki. A ten bloatware to we flagowcach by odpuścili.Acz czytałem że całe oprogramowanie jest dobrze zoptymalizowane ^^ A cena w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Asus Zenfone 3 Deluxe premiera w Polsce cena 2999 zł (http://m.komputronik.pl/product/344507/asus-zenfone-3-deluxe-zs570kl-lte-srebrny-dual-sim.html) nastąpiła 19.10.2016. Niestety produkt ma status tymczasowo niedostępny i tylko w kolorze srebrnym. W komputroniku. Przy czym piszą tam że ten model (ZS570KL) ma radio ale w internecie przeważnie piszą że nie ma. Tak jak barometru. Dziwne bo model Ultra ma jak i pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Wygląda że się szybko uwiną z problemem patentowym i opóźnienie wyjdzie do 02.11.2016. A że niemcy wspierają Asusa to może dostaną całą linię. Może Asus Polska ma z tym powiązania i też będziemy znośną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Czytałe że Deluxe jednak chyba radio ma, ale tylko gdy są podłączone słuchawki które robią chyba za antenę bo Zeny3 mają pochowane anteny. A aparat Deluxa niby słaby ale nie wiadomo czy recenzje dotyczące jakości zdjęć obejmują poprawki oprogramowania aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenna89_
jezu ja sie nie moge doczekac, az on bedzie w media expert i bede mogla go wziac na ratki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
A który model chcesz kupić,bo ja rozważam wyłącznie spośród trzech: ZE552KL, ZS550KL, ZS570KL. A Laser i Max z Snapdragonem oraz Ultra są w miarę okej,ale reszta to nie. A pod poniższym linkiem piszą że ZE520KL najlepszy w ofercieAsusa,ale chyba wPolsce bo innych modeli z serii nie ma u nas w srzedaży (https://www.tabletowo.pl/2016/10/30/recenzja-test-asusa-zenfone-3) prócz modeluMax (http://www.tablety.pl/android/2016-10-30/asus-zenfone-3-max-cena-specyfikacja) który jeszcze gorszy bo z procesoremMediaTeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
I póki co tylko ZS570KL (Deluxe) z tych lepszych, tyle że cena spora dlatego myślę też o ZS550KL, bo jest pośrodku tych trzech które rozważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Okej. Kolejna notatka na temat. Jak na razie w Polsce mamy mieć trzy, a może i będą cztery modele. Ten gorszy ZE520KL acz ze Snapdragonem, oraz ten gorszy Max bo z prockiem MediaTeka (ZC520TL) i Deluxe ze Snapdragonem 820 i może będzie ze Snapdragonem 821 (oba oznaczone jako ZS570KL). Tu link: https://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne/asus_zenfone_3_deluxe_i_max_smartfony_trafiaja_do_polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×