Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sirian

Premiera smartfonów Asus Zenfone 3

Polecane posty

Gość gość
Google: gsmmaniak 610750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Na razie zapowiada się że Deluxe 5,7cala ma słaby aparat, acz czytałem że Asus ciągle wprowadza poprawki w oprogramowaniu. I co jeszcze to dżwięk z głośnika jest słaby. Jeden artykuł opisywał że nieraz dżwięk jest metaliczny. I nie wiem czy choć częściowo da się to zmienić poprzez poprawki kodeka. Może da się zrobić lepsze rekodowanie dżwięku ale samego głośnika się nie da poprawić. Poza tym za tą cenę flagowce powinny mieć dwa głośniki stereo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Ogólnie dziwne bo na knowreviewtip.com piszą że ma podwójne głośniki, ale że bez radia a w recenzjach na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
W Polsce Deluxe ma być w kolorze srebrnym i złotym, ale nie ma na razie info że będą te ładniejsze kolory, bo jak dla mnie złote telefony są beznadziejne, acz nie wyglądają tragicznie jeśli wpadają w perłowy. Tyle że telefon częściej jest do pracy niż do lansu. A takie kolory męczą oczy. A srebrny niby ładniejszy ale oczy męczy nie mniej, bo błyszczy. Acz w Deluxie nieco stonowany,to jednak szary tytanowy grafit wygląda niesamowicie.A jeśli dobrze pamiętam to i biały widziałem. Ładniej niż złoty czy srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
A poniżej dwie prasówki słowo w słowo z tekstem w stylu "apart uchwyci wyjątkowe chwile", ale informujące że w sklepach jest już ten gorszy Max z MediaTekiem i ten 5'7 calowy Deluxe (http://www.dobreprogramy.pl/Smartfony-ASUS-ZenFone-3-Deluxe-oraz-Max-juz-dostepne-w-Polsce-prasowka,News,77340.html) (http://www.telix.pl/artykul/asus-zenfone-3-kolejna-generacja-dostepna-w-polsce-od-899zl-3,76618.html)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Musicie dwa ostatnie linki skopiować i usunąć spację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
@gość17:32 Kto jest debil i czemu? Ja? To czemu? Czy w pół drogi zjadło tekst? Bo z kaęterią to różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Poprawki oprogramowania poprawią jakość zdjęć (http://www.zenfone.org/2016/11/recent-software-updates/) ale przy tej cenie to zastanawiam się powoli nad innym telefonem. Bo na razie zaczyna mnie Asus zrażać. Grafitowy Deluxe albo czarny ZE552KL. Niczego innego nie kupię, a w ofercie nie ma. Może LG V20 lub Samsung Galaxy 8 lub edycji 2017 dla serii J5 lub J7 się doczekam, albo będzie wysyp na święta fonów ze Snapdragonami gotowymi na Vulkana albo coś od Googla. Brawo Asus Polska i ich ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Tak mi przyszła jedna rzecz do głowy. Gdzie bym nie widział użytkownika który podpisuje się Ambasador Marki Samsung (nie tu akurat, acz w każdym temacie o smartfonach, które czytałem) to jakoś nikt go od debili nie wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
I kolejna standardowa prasówka (http://next.gazeta.pl/next/7,151243,20959000,asus-zenfone-3-deluxe-i-zenfone-3-max-dostepne-w-polsce-cos.html) z podkreśleniem że Deluxe będzie stylizowany na złoty i srebrny. Mimo że np. w Komputroniku złote fony schodzą najsłabiej. Potem srebrne. A najlepiej czarne, grafitowe, tytanowe i białe. Deluxe w graficie wygląda świetnie, a w złotym lipnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Już lepiej się zapowiada nowy model Xiaomi, też gotowy na Vulkana acz zabawa z softem to nie dla mnie, bo to nie komputer by podchodzić do tego jak do Cyanogena, tzn. nie na dzień dobry (z konieczności a nie dla własnej przyjemności), chyba że Chińczycy już to dopracują: http://www.pcworld.pl/news/406510/Xiaomi.Mi.6.ty.zadecydujesz.jaka.bedzie.mial.specyfikacje.html?utm_source=news&utm_campaign=polecane&utm_medium=tags

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Kolejne info (http://www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2016/11/zenfone-3-deluxe-i-zenfone-3-max-juz-w-polsce). Cena Deluxów o 4stuwy mogła by być mniejsza,bo telefony nie takie nowe. Poczekam na spadek cen a wtedy może co innego będzie na rynku. Poza tym jak to jest że sprzedawcy nie zauważyli że złote fony schodzą jako statnie. A co istotne ten srebrny ma odcień złotego. Lichy wybór. Ps. Jak ktoś nie chce czytać tematu to niech traktuje go jak prywatne zapiski, które robię zamiast na fonie bo mi się sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Ja się tak czasem zastanawiam nad takimi ludżmi. Wpadnie taki gość i rzuci tekstem w stylu "No debil" i tyle ale bez uzasadnienia no i tyle. Może dlatego że sam nie potrafiłby w temacie się wypowiedzieć skoro najwyrażniej nie potrafił uzasadnić nawet wyzwiska. See you later alligater. Na wszelki wypadek dodam że ten angielski zwrot to aluzja do inteligencji "gości" jak w filmie Super Mario Bros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Tego jednego "gościa" od wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Hej ;) zobaczyłam link w innym temacie i weszłam ;) rzeczywiście z boku to wygląda troche jak reklama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Ale jak sie dobrze wczyta to widać, że sam do siebie piszesz haha też czasem tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
A może chodzi o to że ludzie myślą że reklamuję Zenfony Asusa. Ale tak nie jest. Trochę się napaliłem na tą serię i śledzę informacje na jej temat,ale te modele mają konkretne wady które wymieniam. A rozważam zakup bo na razie nie ma telefonów na PL rynku które dostaną Androida 7. Nic mi nie wiadomo bo okrojoną wersję może jakieś dostaną ale ja wolę smartfona z pełną wersją jak w LG V20, który kupię jeśli będzie mnie stać o ile będzie w PL i jeśli nie skapituluję cenowo i kupię Zenfona bo dobre wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Teraz jak to napisałeś to rozwiałeś wątpliwości. Może Ci ktoś doradzi. Ja sie nie znam niestety. Mam LG G4 na Androidzie 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
@gośćAgata00:41 A i jeszcze za wolno mi się kafeteria odświeża,wtedy to czasem wygląda jakbym nie uwzględniał to co ktoś napisał w swoim komentarzu który wysłał szybciej niż ja swój. Ale chyba wiem co jest problemem. Źle zatytułowany temat. Wygląda zbyt oficjalnie.Mimo że pierwszy post to zapytanie o datę premiery. Ja WTEDY niewiele wiedziałem o tej serii. Ale kafeterianie nie lukają na daty postów.Pierwszy taki temat mi się zdarzył.Może dlatego że pierwszy który sam założyłem. Gdzie indziej tylko komentuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Mnie sie wydaje, że chodzi o dział zakupy. Jest odwiedzany sporadycznie i głównie przez kobiety ciuchy kosmetyki itp. Spróbuj w bardziej popularnym dziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
@gośćAgata00:47 Nikt mi nie doradzi ^^ bo za późno o tym napisałem. Nikomu nie będzie się chciało czytać monologu z wytłumaczeniem na 4 stronie tematu zamiast na początku ^^ heh. Niby się nie znasz, ale telefon masz dobry. Flagowy w sumie. Z tego co pamiętam to przyciski z tyłu i wygięty. Fajny. Wygląd super. Cd-Action wysojo oceniło. Jedynie rozdzielczość duża w kontekście baterii. Ile wytrzymuje bez ładowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Tak wcześniej miałam lg bello i sie tak nauczyłam przycisku z tyłu używać, że szukałam podobnego o klasę 2 wyżej. Jak dla mnie kosmos. I wygląda ekskluzywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
@gośćAgata Cd-Action wysoko oceniło (twój telefon). A jaki dział proponujesz bo jak założyłem na "Praktyczne informacje" to też cisza w eterze. A na "Dyskusji Ogólnej" nie zakładałem bo tam się tacy trafiają że ręce opadają. Trochę lichy wybór ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Bo jest super jeszcze nie miałam nigdy takiej klasy smartfona ;) A co do działu nakwoęcej ludzi jest na ogólnym i uczuciowym, zawsze komuś wpadnie w oko rozsądnemu jak będziesz często odświeżał Jeszcze zostane w razie "w" ciąża poród macierzyństwo ( żart )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×