Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sirian

Premiera smartfonów Asus Zenfone 3

Polecane posty

Gość Siriana
^^ Wróciłem po zawieszeniu telefonu więc sorry za przerwę. Nie wiem czy na uczuciowy dział to trochę nie za późno ^^ bo jednak ostygło mi nieco uczucie do tej serii ^^ ale pokombinuję z działami,tylko jak mi wleci na temat jaki z gołą fotką to się umęczę ale powiem takiemu że zdjęcie lipne bo nie zrobione Zenfonem ^^ a jak powie że Zenfonen to powiem że się nie liczy bo ze starej serii (żart). A jak byś chciała zobaczyć ten model co ja bym chciał to wyguglaj zdjęcia wpisując wyrażenie: zenfone 3 deluxe grey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Kolejny problem tego mojego tematu to w sumie za dużo tu hashtagów. Bo ja mam zwyczaj wszystko przez gugla szukać i nie muszę robić dzięki temu zakładek na telefonie. Zwłaszcza że mi się same potrafią ostatnio kasować. Nic to. Zobaczymy. Dzięki za odwiedziny ^^ pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Kolejna prasówka dla Maxa i Deluxa (http://m.benchmark.pl/aktualnosci/zenfone-3-deluxe-i-zenfone-3-max-w-polsce.html) gdzie jeden w komentarzu chwali model Max, ale ja bym nie chwali, nawet za cenę która jest w sumie okej, ale na co mi telefon niekompatybilny z Vulkanem. No nie wiem po co go wyprodukowano. O jakiś rok spóźniony. Co innego Max ze Snapdragonem. Tylko jaka cena skoro wszystki modele z MediaTekami są za drogie. To co dopiero ze Snapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariunka0101
Ja mam juz :D Teraz to nawet przecenione sa w media expert, chyba jako pocieszenie, ze szkola sie zaczela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×