Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Poszukuję osób, które mją na wymianę, lub do odsprzedania akcesoria dla gryzoni, a konkretnie chomika i roślinki do akwarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamagdalena
zpka! jak zamówić katalog z nikewomen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamagdalena
ZAPKA,gdzie mam kliknąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie gdzie trzeba
kliknąć ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jancek1
Kliknąć na "zapisz się" Tam pojawia się krótka ankieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a jeśli ja zażywam novynette - to dla mnie takich pudełeczek nie ma....(?) chyba, że to nie ma znaczenie....i tak sie zmieści....hhmmmm... czy któraś używa pudełeczka do innych tabletek niż pigułki firmy Schering???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nuz sie trafi osoba ktora chce oddac:P ja tak wlasnie trafilam :) a wymiana to chyba sprawiedliwe:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny topic] jeśli będziecie mieć jeszcze jakieś fajne stronki to dawajcie właśnie zamówiłam pudełeczka i będę czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie .... dzieje się coraz gorzej tworzą o mnie jakieś chore topici powoli zaczyna mnie to wqr***** :/ nie wierzcie tym co sie za mnie podają JA ZAWSZE JESTEM POD STAŁYM nickiem ..in..moze naprawde stac sie cos glupiego gdy bedziecie myslaly ze to o mnie chodzi ja zawsze potwierdzam wymiany przez maila .... i jestem koszalinką Agnieszką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się Agnieszko
:-)Jestesmy z Toba:-)A tak wogóle to pieprzyc klony i głupie topiki!!!POzdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenalinka
jesli szukacie probek to wejdzie na ZIAJI www.ziaja.pl albo www.ziaja.com ...cos w tym stylu i potem poszukajcie w menu kontaktu, napiszcie do niech maila z prosba a probki a oni z chceci przysla . Powodzeni a :D:):D :P hah ja juz mam fuul wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))) dzieki:)))) wiem tez ze Philoderm...wysyla np.,drugi raz nie chodzi o to ze wysylam podwojnie..ale drac ulotki i koperty zwainelam w nie probki i wyrzucilam ..nie skapnelam sie..wyslalam ponownie :) i juz kilka dni pzniej lezaly w mojej skrzyneczce:) wiec jakby ktos byl w takiej sytuacji:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapka
dzis dostałam pudełeczko ... zaklejona koperta tasma samopczylepna z naklejka .przesyłka uszkodzona, a w srodu pudełeczko, ale strasznie podrapane, co oni z nim robili?????????? Jak już wcześniej pisałyście NIECH ŻYJE POCZTA POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiraczka
Ja też dzisiaj pudełeczka i nawet się zdziwiłam kopert całe,pudełka w idealnym stanie.Pierwszy raz nie mogę narzekać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapka
czy nikt nie znalazł nic nowego, jakoś tu cisza zalęgła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie coś ostatnio strasznie
cicho tutaj:-(Czy naprawde nie ma żadnych konkurskików albo stron zz gratisami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie pudełeczka na pigułki? Tu jest e-mail tego palanta co je sprzedaje: mzimowski@cz.vline.pl ja już go opieprzyłam no bo bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy u Was tez jak wejdziecie
na strone z pudełeczkami nie ma ich tam i nie można ich zamówić?Strona z której zamawiało się pudełeczka jest prawie pusta..:-(Co sie stało z pudełeczkami,chciałam sobie zamówić a tu nic :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris
dziewczyny przez przypadek zamowilam dwa pudeleczka na anty i jesli ktoras chce pudeleczko zolte na microgion chyba to moge odstapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku!!!!!!! w poniedziałek zamówiłam próbki i dziś otrzymałam.dosyś dużo i do tego jeszcze profesjonalny katalog. odwiedżcie strone www.kosmetyka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktak
tylko, ze tam trzeba płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba płacić. piszesz im tylko że jesteś zainteresowany/a ich kosmetykami i prosisz o przesłanie jakichś próbek. to wszystko! za friko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×