Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość zgadzam sie z moimi
przedmówcami.Takiego złodziejstwa,burdelu i oszustw jakie maja miejsce w poczcie polskiej nie można spotkać nigdzie indziej,w żadnym urzędziePredzej zaufam jakimus człowiekowi z ulicy niz urzędnikom poczty polskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryza
Czy któraś z was dostała darmowy zestaw próbny z o. b. co w nim było? A czy jednej z was zdarzyło się czekać na darmowe jedzonko dla psa lub kotka miesiąc lub dwa i jeszcze nie dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda30
Poczta Polska to najwięksi złodzieje na świecie.Kradną codziennie.Są bezczelni i niestety bezkarni.Otwierają przesyłki,sprawdzają co w nich jest.Potrafią wyciągnąc co im pasuje albo zabierają wszystko.Procedury reklamacyjne nic nie dają.To draństwo jakich mało.Lump na ulicy jest bardziej godny zaufania niż pracownicy poczty.A co do tego pokarmu dla psa lub kota.To nie przysyłają pocztą tylko nosi to osoba z tej firmy.Ja się zagapiłam i jak kobitka sięprzedstawiła to dodała czy ma pani pieska.A ja z zaskoczenia powiedziałam ,że nie.Uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie..............
przysly wam pudeleczka na tabl antybaby???bo zamowilam tydzien temu z netu i narazie cisza?kto zamowil i ile temu i nie dostał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka
konkurs marlboro- www.cominute.pl mnie się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana international
do Eda 30 no to jak nie masz pieska to po co Ci to żarcie? chyba sama nie zjesz? Ta akcja z chodzeniem po domach to zupełnie co innego. U mnie byli 2 m-ce temu i dostałam dla mojego kotka 7 saszetek whiskas i małą paczuszkę suchego pokarmu. wypełniłam jeszcze ankietę i po jej wysłaniu otrzymałam pocztą jeszcze 2 saszetki. A ta akcja na stronce internetowej to tyczy się tylko dla posiadaczy malutkich piesków i malutkich kotków-stąd nazwa "rośnij zdrowo".oni dzwonią na tel.podany w ankiecie, a może nawet sami przychodzą i sprawdzają czy faktycznie macie młode koty i psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda30
Do Dany I .Bo dopiero zamierzam sobie kupić pieska po wakacjach.A to jest zestaw dla szczeniaczka .To sucha karma to sięnie zepsuje.i chyba zabaweczka.No chyba nie pomyślałaś,że sama to zamierzam zjeść.I tu zaczyna się odwieczny problem.Po co jednej osobie np.200-300 próbek kosmetyków,10 zapachowych kartek,100 pudełek na tabletki antykoncepcyjne itp.Pozdrawiam Dano I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z jednym jest beznadzieja
moj piesek jest już duży.. ale on nie zje normalnego jedzenia dla dużych psów.. jest strasznie wybredny i tylko jedzonko w puszce zje dla duzego psa.. ale jak jest suche i wiadomo.. dla duzego psa są duze kawalki a dla malego male.. to on te małe zje.. ale te duze to mogą mu miesiąc w misce leżec i samych ich nie zje.. więc takie pytanie.. czy mały pies, czy duży jest bezndziejne dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeee
fajny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się
bezsensowne są te pytanie czy zwierze jest małe czy duże!Przeciez to wogóle nie ma znaczenia.Duzy pies może bardziej lubic jedzenie dla szczeniaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja......
zamowilam pudeleczko i po 10 dniach mialam w swojej skrzynce :) tylko nie wiem czemu przyslali mi inne niz chcialam a pozniej nasteopnego dnia przyszlo te co zamawialam.. dobrze ze kolezanka juz nie zdarzyla zamowic to jest dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka.....
dostalam wczoraj pudeleczko..........ale jestem zajarna.....jest takie ladniudki.................normalniepatrzylam na str schering i juz wszystkie zamowione.........mam pytanie.nie wiecie co z katalogami zamowilam z bon-prix-u i cisza.............tak samo z quelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
koleżance przyszło pudełeczko w uszkodzonej kopercie (poklejonej), pudełeczko w srodku było ale niestety klapka zerwana w nim... Jako zamkniete moze sie przydac, ale szkoda ze tak wyszlo... NIe wiem czy to jakis pech czy co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przez tych popierdolonych
urzędnich z poczty polskiej!!!!!!!!!! 😡 Te pojeby zaglądaja do kazdej przesyłki jakby spodziewali sie tam znaleśc nie wiadomo co!!!!!Skurwiele otwierają nasze przesyłki i kradną ich zawartość i to kurwa całkiem bezkarnie!!!!!!!!!!!Tak nie może byc,potem zalepiaja koperte(o ile całej nie zabiorą:-P) i dostajemy własnie uszkodzone pudełka i tłumacza na m że niby uszkodziły sie w czasie transpotu przesyłki,jak chuj,te popieprzeni u rzędnicy z naszej kochanej poczty polskiej wszystko kradną.To najwieksza banda złodzieji jaką swiat widział😡 Najgorsze jest to że sa całkiem bezkarni😡Czy juz kurwa nie ma uczciwych urzedników pocztowych,którzy nie zagladaja w nasze listy i przesyłki i ich nie kradną ;-o????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie chamstwa
jesli takie mają być komentarze to ja dziękuję, nie odpowiada mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana international
po wyrażeniu swojej opinii (kilka zdań) na temat strony cetalergin przysyłają książeczkę (a raczej broszurę) o alergii, ciekawie napisaną i zawierającą wszystkie podstawowe info na temat tej przypadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
nie denerwujcie sie tak. Ja sie przyzwyczailam. NAwet juz sie nie zloszcze. Za kazdym razem licze sie z tym ze gdy cos zamawiam moze to zostac w drodze."zagubione" lub zniknac w tajemniczy sposob. Pozostawiam to tylko sumieniu tych ludzi na poczcie, w sumie to sa ludzie ktorym sie niby powinno zaufac bo dostaja w swoje rece nasze listy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Koszalinki
Hej! Trafiłam 3 tygodnie temu na ten topic więc postanowiłam powysyłać maile.I po kilku juz dniach firmy kosmetyczne zaczęły mnie zasypywać swoimi produktami. Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo fajnie ja dzis dostalam z Norela :P:P hehe juz sie przyzwyczailam zagladac do skrzynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda
przydałby się jakiś konkursik lub coś w tym stylu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszowałam po tej stronce http://dontlookhere.webpark.pl/ i faktycznie fajne cudeńka tam są , ale wszystko jest po angielsku i mimo, że to wszystko jest za darmo to i tak pod każdym produktem jest cena i trzeba się gdzieś ciągle wpisywać lub zapisywać żeby coś dostać więc do póki ktoś tego nie rozszyfruje to ja poczekam -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak rzeczywiscie tam są fajne
rzeczy ale niestety nic z tego bnie kumama gdzie należy zamawiać:-(Mój angielski nie jest na tyle dobry aby to wszystko zrozumieć :-oWiec i ja poczekam,moze kiedyś sie cos wyjaśni co jest tam napisane:-)Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris
dziewczyny, jestem nowa i powoli sie wciągam. chcialam jednak zapytac czy wszystkie firmy odpowiedzialy wam zanim wyslaly probki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieraczka
Do Doris Większość firm odpisuje przed wysłaniem próbek.Wejdź za topic próbki kosmetyków tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania,Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielonego słoneczka
w preferencjach masz napisane,że wkurza Cię ktoś kto zwinął Ci pseudo.Jakie to było pseudo i kto Ci je zwinął?(no bo ja na pewno nie:-) hihihihi) P.S.Pytam z czystej ciekawości,dzięki za odp.:-)Gorąco pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris
do zbieraczki - dziekuje bardzo zajrze tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana international
nawet nie macie się co łudzić że dostaniecie coś ze strony dontlookhere, ja próbowałam już 2 lata temu i nic -szkoda tylko wysiłku-naprawdę uwierzcie mi, nawet jak znajdziecie jakąś ankietę do wypełnienia to i tak oferty te nie dotyczą Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieraczka
dana international ma racje.Na tych stronach jest wyrażnie napisane oferta tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych.Nie ma po co wysyłać nie przysyłajądo innych krajów.Ale mają super próbki wszystkiego perfum,artykułów do pielęgnacji,artykułów dla dzieci itp. Kiedyś oglądałam amerykański tok szoł i tam była amerykanka która tyle tego wszystkiego dostawała,że już niektórych paczek nie nadążała otwirać.Firmy jej wszystko wysyłały.Niestety u nas to wszystko jeszcze raczkuje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×