Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość zbieraczka
Offer valid for U.S. residents only. Czyli tylko oferta dostępna tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiraczka
Z perfumami to samo You must be 18 years or older and a valid resident of the U.S. to be eligible Musisz mieć18 lat i być mieszkańcem Stanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia25
cieszę sie ze powstal ten topic, zamowiłam kilka rzeczy, zobaczymy czy coś dostanę, szkoda ze obecnie nie ma pudeleczek na pigulasy, no nic, moze niedlugo wznowia ta akcje, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zena
A ja dostałam ostatnio karmę dla pieska z pedigree, ale nie pamiętam gdzie znajdował się formularz:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chesterina
ja 3 miesiące temu zamówiłam paczka pedigree dla mojego pieska i jeszcze nie przyszło. formularz na psie lub kocie paczki jest na stronie www.rosnijzdrowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiędząca
Co wpisujecie w tresci maila wysylajac prosbe o gratisowe probki??? Tez bym chciala cos dostac, a nie wiem co im napisac... tak ni z tego ni z owego wyskakuje z prosba, ze niby jestem zainteresowana ich oferta i chcetnie przetestowalabym kosmetyki przed ich zakupem?? Napiszcie co Wy pisalayscie - bo jak tu czytam to wiele z Was juz dostalo pelno probek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZNE
Topik PRÓBKI KOSMETYKOW juz jest :))) a tu sa gratisowe rzezcy z neta a nie probki nie mylce TOPIKOW DZIEWCZYNY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania...........
cóz tak cicho................. odezwijcie się, ten topic obumiera.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik umiera bo same leniwce
tu tylko zagladaja i nikomu nie chce sie szukac stronek tylko na gotowe przychodza...wstyd nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny
w jaki sposób szukacie tych gratisów powiedzcie chetnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny
w jaki sposób szukacie tych gratisów powiedzcie chetnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myf
na stronce www.kzw.pl mozna wpisac sie do klubu, z czego wynikaja rowniez pewne4 niespodzianki. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
myf dziekuje :) {kwiatek} reanimujesz topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj
kiedy beda te pudełeczka na pigułki :( bo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj
kiedy beda te pudełeczka na pigułki :( bo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnicha21
hej, a ja dzisia dostalam karme dla pieska od FROLICA. No muszę Wam powiedzieć, że pies się cieszy no i ja też. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myf
nie ma sprawy x y z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam czy ta stronka była podawana ale na wszelki wypadek jeszcze raz napiszę www.ilovefreebies.com sporo gratisow najczęściej dla USA niestety ale jak ktoś chce to moze poszukać. Niedlugo podam dokładniejsze adresy z tej strony ale jestem na cudzym komputerze i nie mam ich zapi9sanych a narazie niestety nie mam czasu szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam czy ta stronka była podawana ale na wszelki wypadek jeszcze raz napiszę www.ilovefreebies.com sporo gratisow najczęściej dla USA niestety ale jak ktoś chce to moze poszukać. Niedlugo podam dokładniejsze adresy z tej strony ale jestem na cudzym komputerze i nie mam ich zapi9sanych a narazie niestety nie mam czasu szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam
to nie jest topik o próbkach ale ten adres był podawany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
jejku... przeciez krzywdy wam nie zrobilam podajac ten link, a ze juz byl PO PROSTU NEI WIEDZIALAM!!! jestem tu od niedawna i nie pamietam linkow jakie byly podawane. Ale mowi mi to ktos, kto nawet nie wie na jakim topicu jest..... (do osoby ktora twierdzi ze to jest o probkach) wiecie co? nie dziwie sie ze to umiera.. nie warto tu niczego podawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale ten topic
to Gratisowe rzeczy z internetu, a topic o probkch to zupelnie inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
bynajmniej zalosna sie nie czuje. a ze zamowilam katalog- akurat mieszkam w miescie, gdzie nei ma sklepu "ikea" i jechac kilkadzesiat km w ciemno mi sie nie usmiecha!!! ale co ja sie bede takim ....... tlumaczyla zalosny/a to Ty jestes!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ello
A mojego pieska potrąciło auto i leży biedny na fotelu, nie chce nic jeść, nawet karmy od Frolica, którą nie dawno dostałam. Biedny psiak, strasznie mi go szkoda, ale nie umiem mu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie
mój psiak też miał wypadek samochodowy,przez jakiś tydzień wogóle nie szczekał ( a z natury jest baaaardzo hałaśliwy ;) ),nie chciał jeśc,nie mógł sie załatwić...ale przeszło mu,teraz tylko czasem troszkę inaczej niż kiedyś stawia tylne łapki,ale najważniejsze,że żyje :) Aha,ja proponuję mimo wszystko iść do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylu
Akurat ja chętnie zamówiłam sobie katalog Ikei. XYZ, dzięki za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te Wasze pieski, mój tez dostał karme od Frolika ale mu nie smakuje:(...Tylko wciaz prosi o jedzonko Chappi...:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ello
hej wszystkim, tak to jest z tymi zwierzakami... Jak ktoś jest bardzo przywiązany, to cierpi razem z pupilem... Masz rację "rozumiem cię" chyba jednak pójdę do lekarza... Mam nadzieję, że pomoże. A z innej beczki, mój pies nie chce jeść tego Frolica, z powodu choroby, i podarowałam tą karmę kotu sąsiada.... i wiecie, że je ze smakiem. Hehehe, przynajmniej się nie zmarnuje. Pozdrawiam wszystkich kochających zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
przykro mi dziewczyny z powodu Waszych pskakow, ello idz moze chociaz po jakie srodki p/bolowe,zeby nie cierpial tak, i zrobic zdjecie roentgena, czy mu sie nic nie stalo z kostkami, zeby sie prosto zrosly.. i dawaj my troszke wody strzykawka, zeby sie nie odwodnil.ale nie za duzo, jak nie moze siusiac... Marylu- podnioslas mnie na duchu, fanie ze choc Ty jedna :D trzymajcie sie. ja na folica nadal czekam.... aha poczta czy przesylka,ktora sie odbiera na poczcie wysylaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×