Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie były wasze objawy ?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie drogie Mamusie i przyszłe Mamusie jakie były wasze pierwsze objawy ciąży ? Pierwsze czyli te zanim zrobiliście testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak miesiączki, innych objawów brak, za to przez 5 lat starań w każdym cyklu miałam mnóstwo rzekomych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:44 Gratuluje w takim razie iż sie udało po tylu latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, choć udało się już jakiś czas temu, bo syn ma 1.5 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak świadczy o dużej cierpliwości i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brałam innej opcji pod uwagę i teraz codziennie się przekonuję, że warto było walczyć, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziękuje aby nie zapeszyć , bardzo chciałabym juz miec dziecko ale to nie takie proste moze teraz sie udało ale to potwierdza testy za pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drażliwe, bolesne piersi o zmienionym wyglądzie i senność, dużo przeźroczystego, rozciągliwego śluzu- jakbym znowu miała owulację, w trzech ciążach tak samo, więc już czekanie na termin okresu i test to była bardziej formalność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:51 kurczę to super ze miałaś za każdym razem tak samo , ja jak narazie pare dni po Owolucji dostałam boleści podbrzusza i właściwe od dzis częstsze wizyty w toalecie , troszke wyższa temperatura ciała ale narazie to i tak nie potwierdza ciąży moze to zupełnie cos innego zobaczymy czekanie jest najgorsze w tym wszytskim dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwcześniej czułam takie delikatne kłucie w jajniku, jakby cienka szpileczka, ale myślałam, że sobie wmawiam. W dniach spodziewanej miesiączki objawy dokładnie takie same jakie mam zawsze przed okresem: powiększone piersi, bóle "przedmenstruacyjne". Już miałam tabletkę przeciwbólową łyknąć, bo czasem biorę zanim pojawi się okres, ale coś mnie tknęło i kupiłam test ;-) Mdłości i inne przykre objawy pojawiły się dopiero 2tyg. po zrobieniu testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 09:08 tylko sie ciszyć iż pierwsze dwa tyg w spokoju najlepiej chyba tak jest a nie myślec od razu o tym a pozniej twa tyg do okresu żyć w niepewności i sie cały czas zastanawiać jest czy nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie był to brak okresu i coś jakby "niestrawność", bekanie. To było tydzień po spodziewanej miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 09:56 Wiec mamy kolejne inne objawy :) miło że sie tu nimi dzielicie to moze pomuc przyszym mama które byc moze podejrzewają ciąże a musza jeszcze czekać cierpliwie aby wykonać test itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłucie w lewym jajniku,migrenowy ból głowy,zmęczenie i senność. Przesypialam całe dnie,nie mialam ochoty na nic. I wszędzie wyczuwałam ocet,doslownie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominati to z octem słysze poraz pierwszy ale to prawda każda kobieta odczuwa inaczej niby maja zbliżone objawy a jednak każda ma chociaż tą jedna rzecz inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne a la mdłości, bol brzucha taki specyficzny, brak ochoty na kawę, takie "przelewanie "się w brzuchu na dole dokładnie :-) piersi większe stozkowate żyły na piersiach . Testy negatywne a W 4 tyg.potwierdziła wizyta u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam zła bez powodu ogólnie huśtawka nastrojów. Co nigdy mi się nie zdarza bo jestem bardzo opanowaną osobą. Oprócz tego kłucie w jajnikach i jakieś takie inne piersi. A potem już brak okresu. Ale ja wiedziałam wcześniej, intuicyjnie to czułam przed terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy duzy spadek temp w 8 dniu po owu moze swiadczyc o ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O spadzie nie słyszałam , na początku ciąży temperatura ciała kobiety rośnie a nie spada chociaż każdy organizm reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja slyszalam o spadku implantacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak długo starałam się o pierwsza i o druga ciaze,ze objawów zaraz po owulacji mialam całą masę za każdym razem.jak juz zaszłam w ciaze nie mialam żadnych objawów i testy robiłam chyba tydzien po dacie @ wczesniej to testowalam ostro grubo przed terminem @ bo za każdym razem czułam ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam takie pytanie ile dni po Owolucji mozna juz zrobić wiarygodny test robił ktos wcześniej niz planowany dzien okresu i wynik wyszedł prawidłowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam 12 dni po owulacji i wyszedł pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuje za odp i Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. A co do objawów to ból i nabrzmiałe piersi, lekkie mdłości i to chyba wszystko jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś wie jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy zmianie tabletek ? :) zawsze regularnie jeździłam do pl, więc mniej więcej wiedziałam kiedy skończą mi się tabletki i zawsze na czas miałam swoje, ale tym razem nie wiem kiedy bede w pl, więc musialam zmienic tabletki na inne, a ostatnio chodze co chwile do toalety nawet w nocy, nie boli mnie pęcherz-nerki itp. , no i bolą mnie sutki, wczesniej nie mialam.żadnych skutkow ubocznych hmm , do ,,okresu,, mam jeszcze troche czasu ale mnie to trochę martwi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13:10 byc moze jestes w ciąży jest to możliwe tylko pytanie jest takie czy wiesz kiedy masz dni płodne i czy akurat w tych dniach mieliście stosunek jeżeli tak to prawdopodobieństwo jest bardzo duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiększone piersi, mdłości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważyłam u siebie takie małe czerwone "pajączki " na piersiach , czuje sie osłabiona i taka bez zycia , zauważyłam dzis u siebie jeszcze taki biały gesty śluz z pochwy niby nie wiele ale jednak troche go było i jeszcze od 2 dni czuje bóle menstruacyjne a do okresu jeszcze ponad tydzien i nie wiem czy to moze pierwsze oznaki ciąży czy to tylko jakies zbiegi okoliczności a i dodam ze teraz mam częstsze wizyty w toalecie co jest dla mnie dziwne :) miał ktos tak i pozniej sie okazało ze to ciąża ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×