Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie były wasze objawy ?

Polecane posty

Gość bobobobobobo
Gość 13:54 , nie zwracałam uwagi na dni płodne bo liczyłam na tabletki , jak by nie patrzeć na to że brałam tabletki anty to tak stosunek-stosunki wypadały też mi w dni płodne :/ tylko tak jak pisałam wczesniej dlugo brałam inne tabletki atykocepcyjne tutaj gdzie jestem musiałam je zmienić jest to moje 2 opakowanie bo do pl nie wiem teraz kiedy będę :/ przypisano mi cilest i zaczełam o tym czytać dopuero teraz jak mam te objawy , że jest wycofany w ogole widocznie tutaj jeszcze nie, z tego co sie naczytalam dlaczego jest wycofany i w ogóle to jakaś masakra , musze chyba poczekac do terminu -okresu- ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bobobobobo powiem tak juz tak 12 dni po Owolucji mozesz wykonać test ciążowy który powinien wskazać lub wykluczyć ciąże jezeli bedzie negatywy to dla 100% pewności wykonaj test krwi i bedzie wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobobobobo
Gość 14:31 Ok, dziękuję za odpowiedź :) więc zaraz sobie policzę te dni i zrobię test i jak coś to test z krwi też :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciąża - trzy dni po "tym" stosunku mnóstwo śluzu takiego, że byłam przekonana że dopiero teraz mam owulacje , później bolesne piersi i z żyłami, co dało mi nadzieję a w dniu spodziewanej miesiączki dostałam obfitego krwawienia implantacyjnego, co odebrało mi na 2 dni nadzieję, bo myślałam że przyszedł zwykły okres (na trzeci dzień krwawienia nie było, za to był pozytywny test:)). Druga ciąża - siedem dni po "tym" stosunku okropny ból jaknika - naczytałam się w necie głupot i już się bałam, że to torbiele jakieś. Później było trochę śluzu, ale malutko, plamienia nie miałam wcale, piersi były niezmienione. Ogólnie obie ciąże dały zupełnie inne te pierwsze objawy. A mdłości i wymiotów nie miałam wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 08:42 to faktycznie niby jeden organizm a inne objawy za każdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 8.42 - ale za to oba porody były identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje pierwsze objawy zaczęły się już przed terminem @. Jednak ja zwykle miałam różne przeboje przed przyjazdem ciotki ,więc nie chciałam sobie nic wkręcać. Piersi bolały mnie od owulacji,ale tak miałam w prawie każdym cyklu ,więc niech się niektóre dziewczyny nie nakręcają na to iż to wczesny objaw ciąży. To tylko znak ,że była owulka. Jednak kilka dni przed @ sutki zrobiły się bardzo wrażliwe. Ok 12 dnia po owulacji kluł mnie jajnik. Trwało to kilkanaście sekund. Następnego dnia klulo mnie podbrzusze pod pępkiem Później zaczął mnie bardzo boleć jajnik. Ból dość mocny,trwający kilkanaście sekund. Tak kilka razy w ciągu dnia. Bolała mnie głowa,która boli mnie od święta Piekły mnie oczy co się u mnie zdarza mega rzadko Zmęczenie,lekkie mdłości Dzień przed spodziewaną miesiączka zrobiłam dwa testy. Jeden w południe drugi wieczorem. Oba pozytywne Ogólnie czułam się jak przed okresem. Jednak ten ból jajnika i głowy mnie zaintrygował i zrobiłam testy. Od dnia miesiączki jest mi bardzo niedobrze ,ale tylko po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×