Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gruba i brzydka a ma wielkie powodzenie, jakim cudem?

Polecane posty

Gość gość
mezczyzni zwyczajnie wymagaja bardzo malo a kobiety wybrzydzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może właśnie to że jest inna niż trzeba ale nie ma kompleksów tylko pewność siebie? Świat jest zapełniony chudymi siostrami Kim Kardashian. To jest nudne. Tu pojawia sie ktoś "ciekawy", inny niż wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 08:17 Troche znam te uklady jakie panuja w Polcji- nie mam meza polcjanta ale moje kumpeli maz jest i przystawial sie do mnie jego kumpel tez. I tam naprawde faceci to kurwiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwiarze są wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka No ok, zweryfikowałam dane o rozmiarze stanika, więc to jednak jest 85K. Mogłam się pomylić, sama noszę 65C... Jest gruba, uwierzcie, to 80kg gdzieś siedzi, ale dużo pływa i jeździ na rowerze to kondycję ma jako taką. Chociaż brzuch ma naprawdę spory i to nie taki jak ciążowy, nadęty, ale taki flakowato-cellulitowy, jak po porodzie (a ona bezdzietna). Mnie nie chodzi o plotkowanie o niej, ale chcę od Was usłyszec odpowiedź: DLACZEGO ONA TAK SIĘ PODOBA FACETOM? Inne moje koleżanki (nie z policji) martwią sie byle fałdką, obwisłymi udami, nierównymi zebami. Nasi koledzy narzekają, że ta ma brzydkie zeby, ta krótkie nogi. A tu wpada taka brzydka lala i wszyscy wkoło niej skaczą, gadają z nia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci w Polsce są popierdoleni. Pisała tu kiedyś szczupła dziewczyna, której facet wmawiał, że ma za dużą dupę. Przy tej policyjnej bulwie pewnie leczą kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno daje to biora. jets latwa lama o jej prowadzeniu juz sie rozeszla wiec co kolejni nowi sa chetni.I kasy nie musza wydawca. Nie rozumiesz tego. Nie wazne ze potwo byleby mial otwor. Sama widzisz z jakimi prymitywami pracujesz. Bo policjanci to prymitywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponownie napiszę Ciebie autorko trzeba leczyć. Poza tym teraz widać co robi pies na komendzie za moje pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma taki brzuch jak opisujesz, to może być po poważnej operacji. Różnie w zyciu bywa i nie wiadomo, czy za rok albo więcej ty też nie zachorujesz i nie będziesz miała jakichś zniekształceń pooperacyjnych. Nie znam tej kobiety i w ogóle nie mam do czynienia z policją, ale to co ty tu urządzasz to jakaś farsa. Gdybyś była w policji to chyba nie miałabyś odwagi tak nadawać na swoich współpracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to po operacji, po prostu ma sporą nadwagę, która nie rozkłada sie proporcjonalnie, a jej ciało nie jest jędrne (tylko ręce ma jędrne...). No zrozumiałabym gdyby na nią lecieli podstarzali tatusiowie, brzuchaci, łysi. Ale jej stałym kochankiem jest najwięskzy przystojniak w firmie, który miał setki kobiet, głównie bardzo ładnych, a teraz już ze 3 lata z nią sie spotyka w celu wiadomym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahaha a ty jestes zazdrosna że przystojniak rooha ją a nie ciebie. To widać. Mam nadzieję, że twój mąż i przełożeni przeczytają ten wątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ona dobrze zna ciało tej koleżanki... Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro bzyka ja najprzystojniejszy tzn ze jest ciepła, miła , dobrze gotuje, zabawna i d**y daje jak mistrzyni świata. Pełno jest ładnych sztywniak i do tego bez inwencji, taki ktory miał na pęczki o tym wie i dlatego zatrzymał sie przy tej brzydkiej ale fajnej. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze na policji sa tego rodzaju akcje to kazdy film opowiada i życie tez. Ci ludzie maja taka stresująca robotę ze albo chleją albo dymają , nie wiem czy to norma ale bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest miła i uległa dla facetów, sama pisałaś że nadskakuje z kawkami, pewnie wysłucha ich rzępolenia o niedobrych żonach, pożartuje, a po pracy zaprosi na to i owo. Dobrze wie jak wygląda więc nadrabia czym innym pewnie charakterem, pewnie dobrze się ruuucha i do tego jak nie muszą jej nadskakiwać z kwiatami, prezentami, hotelami. A tu taka da za darmo i jeszcze kolację zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam policjanci albo chleja albo dymaja co popadnie lacznie z prostytutkami. Niektorzy robia jedno i drugie. Byl tu/jest kiedys watek o partnetach/zonach policjantow poczytaja sobie wiekszosc tych kobiet siez nimi rozstala jak przejrzaly na oczy jakie z nich gnoje. No ale twoj maz na pewno jest inny wyjatkowy i tego nie robi BUAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:29 Ale jej stałym kochankiem jest najwięskzy przystojniak w firmie, który miał setki kobiet, głównie bardzo ładnych, a teraz już ze 3 lata z nią sie spotyka w celu wiadomym... XXX Ty pewnie byłaś jedną z tych kobiet, BUHAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ze dyma ja najwiekszy przystojniak. Moze znudzily mu sie lale na ktore pewnie musial kase wydawc i w jakis sposb sie wysilac. Ma teraz taka ktora sie rozklada zawsze i wszedzie i bez marudzenia. Swoja droga ze ta niby brzydka i gruba leczy kompleksy rozkladajac nogi przed wszystkimi to jeszcze rozumiem ale czemu Ty jej autorko zazdrosci juz nie. Chyba tez masz kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie i Otyłe dobrze sie ruchaja a najlepiej robia loda a jamod 1.5 roku ładną dziewczyne to loda nie chce robić na ok 10 swoich partnerow jestem 2 ktoremu wzie l do buzi a w seksie to kloda rozlorzy nogi i na hu..ja czeka od tylu nie 69 nie na jezdzca NIE a mialem przez 3 lata normalna nie brzydka szczupłą z dużym biustem a w łóżku masakra codziennie kiedy chcialem po kilka razy nie ważne czy rano czy dzień wszedzie loda uwielbiala i chiszpana a bylo w co karzda pozycja wedle fantazji ale byl minus ja jestem przystojny a ona byla bardzo zazdrosna nigdy jej nie zdradzilem ale nawet na inna nie moglem spojrzec ani pogadać nie raz mi siary narobila ale to byl DEMON SEKSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim przeczytałem ten wątek, myślałem jednak trochę lepiej o polskiej policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przełożony zadaje się z tą samotną, żeby nie mieszać kolegom w małżeństwie, a banda szczupłych zdzir czeka w kolejce i podgryza ją, żeby zająć jej miejsce. Ale dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny pasztet udający faceta i wciskajacy kit, że atrakcyjna laska jest jak kłoda:D Jasne, że nie będzie obrabiała pały na pstryknięcie. Czy facet robi minetę na zawołanie? Ludzie tak nie żyją haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demon seksu z cellulitem, zwałami tłuszczu i brzydką mordą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem same chude lachony tez takie wydrowate jak ty i wszystkie posłusznie klękały do miecza po dyskotece w kiblu, a jak raz wyrwałem taką bardziej przy kości starszą laskę to w ogóle nie chciała sie dać dotknąć, tylko mnie sprała po ryju jak sie zrobiłem bardziej nachalny. Z chudymi nie ma problema, każda jest chetna i sie nie brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze są mężatki, nieraz pękam ze śmiechu jak na mężatke można kiwnąć palcem i od razu leci na mnie obcego faceta jak mucha do miodu, a ja sobie nagrywam filmy i pokazuję moim kumplom. Oglądamy potem te filmy i boki zrywamy z rogatych mężusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, że faceci nie piszą tak o dziewczynach. Zawsze grube babki wyzywają szczupłe dziewczyny od chudzielców. Zdecydujcie się pulpety jaką reklamę chcecie sobie zrobić. Albo jesteście na zawołanie jak każdy dobry worek na spermę, albo jesteście niedostępne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze dostepne 24 / 7 są chude szmaty co to niczego sie nie brzydzą, do ryja wezmą i rowa wyliżą. Miałem juz takich pełno, jedna sie zawsze śpieszyła bo mówiła że na patrol nie zdąży. Spierdziałem sie jej do chudego ryja i trochę kału też poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka tak, znam jej ciało, kilka lat razem pracujemy i też widujemy się nieraz po pracy. a ona lubi obcisłe ciuchy, bluzki jej się zawsze na cyckach podnoszą do góry i odsłaniają brzuch, ona znad biustu tego nie widzi, a prawda jest taka, że nosi za wąskie spodnie i fałda jej sie wylewa, z pępka robi sie taka pionowa krecha, no wiecie. TO NIE MOŻE SIE PODOBAĆ. Dla mnie koledzy też są mili, bo i ja jestem dla nich. Ale bez podtekstów, bo wiedza, że u mnie by nie przeszło gadanie w stylu "ale bym cie wyr...ał". A ona to uwielbia i oni też, co mnie dziwi. Może ja mam jakies dziwne mniemanie o facetach, rozumiem wiele, że biorą jak daje - ale czemu są tacy dla niej mili? Patrząc co tu niektórzy na kafe wypisują, że jak laska miała 2 partnerów to już szmata, z która nie ma co się zadawać.... A o niej wiedzą, że miała prawie setkę k***sów w buzi (chwali się tym) i mimo to chętnie z nią przebywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×