Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jeżeli żonaty facet zainteresuje się inną kobietą

Polecane posty

Gość gość
>>Współczuję twojemu ślubnemu , wcześniej czy później puści cię w trąbę i znajdzie fajną duupcię , z którą będzie czuł się swobodniej.<< Swobodniej czy tak jak z tobą? Raz pieprzy żonę innym razem ciebie a za chwilę 5 innych? O taką swobodę ci chodzi suczo z ptasim mózgiem? Współczuj sobie głupoty. >>Najwyraźniej , kurko domowa , jesteś z tych kobiet , co przetrząsają swoim ślubnym kieszenie i wąchają marynarki po każdorazowym ich powrocie do domu a stan konta znasz do liczb po przecinku.<< A co ciebie to ściero obchodzi? Nie twoje konto wiec wara. W małżeństwie wszystko jest wspólne pieniądze też a tobie nic do tego świński pomiocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry mąż a zarazem kochanek , wysyła swoja żonę z dziećmi na długie zagraniczne wakacje a w tym czasie bawi się z kochanka xxxxxxxxx Dobry maż to według ciebie kur/wiarz? Gdzie ty się wychowałaś, w burdelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka to chyba ostatnie stadium zeszmacenia się. Dlatego każdy facet was zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry bo dba o żonę i dzieci i o kochankę ;) Kurwiarz to ten co chodzi na kurwy a taki ma zazwyczaj jedna kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona nie zawsze wie ile zarabia mąż i ile ma kont. Moj brat ma własną firmę i ma swoje pieniądze, które wydaje na swoje potrzeby, czasami mnie wspomaga o czym jego żona nie ma pojęcia. To nie są małe kwoty a wiec gdyby miał kochankę to żona nawet by nie zorientowała się, ze jakiś pieniędzy brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona nie zawsze wie ile zarabia mąż i ile ma kont. Moj brat ma własną firmę i ma swoje pieniądze, które wydaje na swoje potrzeby, czasami mnie wspomaga o czym jego żona nie ma pojęcia. xx Twój brat to niedojda, przygłup i debil. Ożenił się pewnie w wieku 40 paru lat z jakąś brzydką kretynką i robi ją w ciula, a ona cicho siedzi, bo zdaje sobie sprawę, że to był jedyny chłop jaki ją chciał. Takie numery to tylko w patologii, że mąż ukrywa kasę przed żoną. W normalnych rodzinach nie ma tajemnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry bo dba o żonę i dzieci i o kochankę K**wiarz to ten co chodzi na k**wy a taki ma zazwyczaj jedna kochankę. xxxxxxxxxxxx A czym się różni kochanka od ku/rwy? Niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabyś takiego "niedojdę" ;) przystojny z niego mężczyzna i bardzo zaradny. Jeżdżą z zona i dziećmi po całym świecie. Zona nie pracuje a ma co chce i dzieci tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chciałabyś takiego "niedojdę" przystojny z niego mężczyzna i bardzo zaradny. Jeżdżą z zona i dziećmi po całym świecie. Zona nie pracuje a ma co chce i dzieci tez xx Mam lepszego, a psychiczny oszust mi do niczego nie potrzebny. Mam przystojnego i zaradnego męża, który zarabia tyle, że stać nas na wszystko i nie ukrywa przede mną kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym się różni kochanka od ku/rwy? x Kurwa sprzedaje swoje ciało dla pieniędzy i przyjemności z tego nie ma, jest to jej zawód. Kochanka jest z kochankiem dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka jest niżej w hierarchii od k***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ukrywa przede mną kasy. x zona mojego brata tez tak myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do k***y zawsze można wrócić to jasna sytuacja. Kochanki są porzucane, k***y nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie ukrywa przede mną kasy. x zona mojego brata tez tak myśli xx A ja jestem pewna. :D Taka właśnie jest różnica między mną, a żoną twojego brata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa zona nie zostanie, kochanka czasami tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem pewna x Ona tez jest pewna ;) Gdyby wiedziała to byłaby zła a tak myśli ,ze wie o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego kochanki wysilcie się i chociaż do poziomu k***y aspirujcie. Wtedy będziecie mieć ich dłużej. Czy tak trudno brać kasę za robienie laski? Po co wp*****lać się komuś w życie z brudnymi buciorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wp*****lać się komuś w życie z brudnymi buciorami. x Ani kochanka , ani kurwa nie wchodza w twoje zycie z buciorami. To twoj maz rozwala wasz zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popłacz się albo nie zesraj z przejęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak,jeżeli facet zdradza to nie jest to wina ani kochanki ani innej dz'vki tylko jego...a jeżeli tkwi w takim układzie to c**a bez jaj.. oszukuje żonę która mogłaby go kopnąć w d**e i znaleźć sobie kogoś innego . Gdy byłam "kochanką" żadnego seksu nie było dopóki nie wniósł o rozwód...po rozwodzie też trzymałam go jakiś cza na dystans,dopiero gdy mi się oświadczył zrozumiałam,że ja też go kocham i zamieszkaliśmy razem...O kobiety które się szanują trzeba długo zabiegać,a nie zabrać tylko na kolacje czy kupić tv :) i nieważne czy facet jest żonaty czy nie..ważne czy chce rozrywki czy szuka prawdziwej Miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wtedy się obudziłaś. Weź swoje psychotropy bo masz urojenia po tym jak cię kopnął w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po co wp*****lać się komuś w życie z brudnymi buciorami. x Ani kochanka , ani k**wa nie wchodza w twoje zycie z buciorami. To twoj maz rozwala wasz zwiazek. x Znów wmawiasz komuś zdradę desperatko? :D Weź ty zacznij się leczyć, bo wszędzie widzisz żonę twojego, byłego kochasia. :D Skąd wiesz, że to żona pisała? A może to facet wku/rwiony, bo takie dno jak ty co mu wcześniej obciągało polazło do jego żony bredzić o rozwodzie i wielkiej miłości żonatego do prostytutki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobry bo dba o żonę i dzieci i o kochankę K**wiarz to ten co chodzi na k**wy a taki ma zazwyczaj jedna kochankę. xxxxxxxxxxxx A czym się różni kochanka od ku/rwy? Niczym X Ku/rwa nie zajdzie w ciążę kochanka tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja jestem pewna x Ona tez jest pewna Gdyby wiedziała to byłaby zła a tak myśli ,ze wie o wszystkim. xx Jak w twojej rodzinie jest patologia i mąż żonę wiecznie oszukuje, to jeszcze nie znaczy, że wszędzie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym się różni kochanka od ku/rwy? Niczym X Ku/rwa nie zajdzie w ciążę kochanka tak xxx Jak to nie? Mamy tu na forum przypadek Anki co stała przy drodze i zaciążyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjatek potwierdza regułę, profesjonalna ku/rwa w ciążę nie zajdzie. Kochanki zazwyczaj zachodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona stała przy drodze i świadczyła usługi seksualne. Żonaty pan z tira najwyraźniej miał pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka różnica jest między żoną a k****a? Koorwie płacisz i masz seks, zonie dajesz całą pensje i musisz iść na k****y bo seksu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ona stała przy drodze i świadczyła usługi seksualne. Żonaty pan z tira najwyraźniej miał pecha X Stała przy drodzę dawała nie jednemu kierowcy tira i zapisywała nr rejestracyjne;) Ciekawe jak ona doszła do tego, że to dziecko jest pana Y z tira o nr takich a takich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×