Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jeżeli żonaty facet zainteresuje się inną kobietą

Polecane posty

Gość gość
A wiadomo tak naprawdę czyje to dziecko? Robiła badania DNA czy tylko wmówiła staremu i naiwnemu facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki dziwny paradoks ze te jakze kochane zony sa takie sflustrowane i nie potrafia sie kulturalnie wypowiadac, zato kochanki pelne szczescia i z kultura osobista. Jesli jest dobrze w malzenstwie to kobieta chodzi calymi dniami w skowronkach a jesli jednak cos nie gra to zachowuje sie jak ta wyzej pani bez zadnego pojecia o dobrym smaku. Szkoda mi takich zdradzanych zon i zadnej nie zycze tego ale powinny sobie zdawac sprawe jakich to mezow sobie wybraly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leżę już weekendowo w łóżeczku , otwieram lapka i z ciekawości zerkam , co u kurki domowej. Oczywiście nie zawiodła , nadaje jak Radio Erewan. Słownictwo z rynsztoka , teorie z kolejki do konfesjonału , sposób formułowania myśli na poziomie ludzi wymagających szczególnej opieki , czyli cała nasza kurka domowa. Ciekawi mnie , jak zjedzie ten wpis. Zajrzę tu po załatwieniu kilku bieżących spraw. Nigdy nie miałam doświadczeń w kontaktach z ludźmi patologicznymi i z marginesu , więc to dla mnie ciekawe doświadczenie. Taki wirtualny kontakt z naiwną kobieciną pozwoli mi na bardziej obiektywne spojrzenie na kobiety widziane za szybą auta , poszarzałe , ze smutnym wzrokiem wbitym w ziemię , dumnie niosące do domu zakupy z warzywniaka. Aha , dziękuję za troskę o moje paznokcie , lecz dzięki cotygodniowym zabiegom u manicurzystki mają się dobrze. Tak więc pisz kurko co ci leży na serduszku , ja i inne ciekawe czytelniczki tego tematu z chęcią dowiemy się więcej o twoim życiu w prowincjonalnych slumsach. Wiwisekcja w twoim wykonaniu przypomina twórczość wczesnego dadaizmu , co jest cool w pewnych kręgach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś broken pasztecie z urojeniami wyśpij się porządnie po całonocnym buszowaniu na kafe, bo bredzisz od rzeczy. Już ci się weekend marzy prosiaku? Dziś jest czwartek tumanie żałosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiadomo tak naprawdę czyje to dziecko? Robiła badania DNA czy tylko wmówiła staremu i naiwnemu facetowi? xxx I już wszystko wiadomo. Tirówka badań nie zrobiła, tylko facetowi wmówiła, ze to jego dzieciak. Powinien człowiek zrobić badanie DNA, przecież jako ojciec ma do tego pełne prawo. Dopiero by mu oczy zbielały. Nie wykręcaj kota ogonem schizofreniczna ścierko. Udajesz teraz kogoś innego? I tak wszyscy wiedzą, ze to tylko ty tu żony atakujesz, wyzywasz, choć sama jesteś tą kurką domową i to jeszcze z przychówkiem na utrzymani starych rodziców. Lecz się wariatko z paskudnym ryjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te żony mają o wiele lepiej od was buraki z krzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co jest? Co tak nagle zamknęłaś mordę zakłamana ku/rwo. Niech facet przeczyta albo jego żona i niech zrobią badania DNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by się przyznał do dziecka z kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak atakujesz te kochanki jesli masz udane małżeństwo? Mój mąż jesli by mnie zdradził to wniosłabym papiery o rozwód a nie wylewalabym jakieś smuty na forum. Każda kobieta ma prawo do szcześcia a jakie jest szczescie kobiety zdradzanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan z tira na pewno badania robił , bo nie wierzė by było inaczej skoro jego córka to podobno prawnik ,to co ojcu nie kazała by badać zrobić ? A w dodatku facet wyraził zgode by dziecko nosiło jego nazwisko , to co na pewno dobrze wie że to jego.Tylko głupiec płacił by tyle lat alimenty nie będąc pewnym czy dziecko jego , tym bardziej w czasach gdzie bez problemu można zrobić bardzo dokładne badania dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten pan z tira to chyba byl jej codziennym klientem skoro tirowka wiedziała, że z nim ma to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czemu tak atakujesz te kochanki jesli masz udane małżeństwo? Mój mąż jesli by mnie zdradził to wniosłabym papiery o rozwód a nie wylewalabym jakieś smuty na forum. Każda kobieta ma prawo do szcześcia a jakie jest szczescie kobiety zdradzanej? x Do kogo to ścierko, bo tu pisze kilka żon. Znów leków nie wzięłaś, że masz schizy i wmawiasz komuś zdradę? Męża to ty masz, ale w swojej wybujałej wyobraźni. Raz jesteś kochanką obdarowywaną drogimi prezentami, za chwilę siostrą faceta, który żonę oszukuję, następnie obrończynią tirówki i nagle żoną się stałaś? Idź do psychiatry wariatko niech ci leki silniejsze przepisze, bo ty całymi dniami i nocami w necie tylko siedzisz i brednie smarujesz. Znów ci opieka społeczna bękarta odbierze i będziesz wyć w niebo głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż , zawiodłam się na kurce domowej. Żadnej inwencji twórczej, nie wysiliła się bidulka. Pewnie obiad przypaliła lub przesoliła i teraz chlipie gdzieś w kąciku po opeerze od mężusia. Wyjdę chyba na spacerek , taka ładna pogoda. Jak pracuje się zadaniowo , to można pozwolić sobie na weekendowanie już od czwartku. Mój przyjdzie wieczorkiem na 2-3 godziny , więc mam czas. Pewnie znowu poprosi o masaż pleców i ujeżdżanie , żeby mógł się bawić i zachwycać moim ciałem , zwłaszcza piersiami , które tak lubi ssać i całować. Lubię te rozkoszne chwile w jego towarzystwie. Ciipka też czeka na szczelne wypełnienie i długi galop w dosiadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka kurko domowa i pasożycie w jednym powiedz nam dlaczego ten tirowiec nie rozwiódł się z żoną choć ta żona z domu go wyrzucała? Facet zapierał się wszystkimi kończynami o futryny i nie chciał iść do ciebie tłumoku. Który chciałby, żeby go ujeżdżał świński ryj, no który? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś buchahahahaha słonina broken się rozmarzyła hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken to anka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie , tej pani którą tak atakujecie tu nie ma , szkoda waszych wypocin ,ona tu nie pisze zadnych postów więc bez kłótni .....coś jest nie tak , na fejsie nie pisze od kilku dni a znacie ją że pisze sumiennie codziennie .....a tu nagle prawie 10 dni cisza , to nie w jej stylu , pewnie netu nie ma albo stało sie coś innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który chciałby, żeby go ujeżdżał świński ryj, no który? smiech.gif x No chcial i ujeżdżał ja, przecież dziecko jest jego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chcial i ujeżdżał ja, przecież dziecko jest jego x Chyba pijany był i nie zdawał sobie sprawy kto go ujeżdża. :D Anka przyznaj się, że w tajemnicy przed nim przegryzłaś prezerwatywę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pijany był i nie zdawał sobie sprawy kto go ujeżdża. smiech.gif x Pijany kierowca tira zatrzymuje się na drodze i uprawia seks z prostytutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni mu zakazać pracy jak jeździ pijany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama go upiłaś menelico na postoju w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To noszenie zakupów z warzywniaka jest jakimś wybitnie upokarzającym zdarzeniem ? :D :D Czego to się człowiek nie dowie z takich rynsztokowych wątków na srafeterii :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama go upiłaś menelico na postoju w lesie x Skąd tak dobrze znasz przebieg wydarzeń ? Jesteś zona tego pana kierowcy tira czy wymyślasz żeby tylko po sączyć jad? Myślę ,ze ta cala historia jest zmyślona albo ten pan od tira kłamie bo nie wierze aby tirówka mając paru klientów w ciągu dnia wiedziała z kim zaszła w ciąże a jeżeli wiedziała z kim to znaczy ,ze ten pan był jej stałym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inni się wrobić nie dali i zwiali, bo byli młodsi i sprytniejsi :D został tylko on, bo to stary facet i nie potrafił tak szybko biegać jak ci młodsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Boze ale z ciebie kretynka :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przegryzłaś prezerwatywę. przyznaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona kiedyś tu pisała o tym jak to się robi, żeby zaciążyć z żonatym. dokształcała mniej doświadczone prostytutki. proponuje, że założy gumę ustami na fujarę faceta i dosłownie chwilę przed założeniem przegryza prezerwatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijanemu facetowi fujara nie stanie, facetowi co nie chce seksu tez nie stanie a jeżeli nałożyła gumę na fujarę to musiała stać a wiec nie był pijany i chcial seksu z tirówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdemu idiotko stanie jak mu zaczniesz lizać fujarę i ty dobrze o tym wiesz. poliż ojcu jak będzie pijany to będziesz miała dowód rzeczowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×