Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jeżeli żonaty facet zainteresuje się inną kobietą

Polecane posty

Gość gość
poliż ojcu jak będzie pijany to będziesz miała dowód rzeczowy smiech.gif x Lizałaś swojemu ojcu ????? Jesteś obrzydliwa , fuj , rzygać się chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj kobiety wyzwolone swiadomie chca sypiac z zonatymi. Takie wyzwolone krzycza tez o aborcje na zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lizałaś swojemu ojcu ????? Jesteś obrzydliwa , fuj , rzygać się chce!!!! x nie odkręcaj kota ogonem tirówko. rzygać to się chce jak się spojrzy na twój ryj obrzydły. lizałaś to ty i to niejednemu ojcu gdy stałaś przy drodze to poliż i swojemu, żeby nie czuł się pominięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie głupoty i to straszne. Otóż aby stać przy drodze trzeba mieć jakiś wygląd i prezencję, .....i takie panienki właśnie przy drogach stoją, zgrabne, młode i w miare ładne. Ta pani o której piszecie przy drodze nie stała , z tego co wiem to czekała na stopa bo chciała gdzieś jechać i właśnie ten pan tirowiec zgodził się by ją podwieźdż - ja znam taką wersje , tak już szybciej gdzieś czytałam. Podczas podwożenia wśród nich zaiskrzyło ......no a potem to już wiecie jak dalej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długa droga to musiała być, że przy podwożeniu zaiskrzyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zaiskrzyło. Tirówka zaproponowała, ze za podwiezienie zapłaci w natrze, bo kasy nie miała. Facet się nie zgodził to tirówka na leśnym parkingu upiła go i zrobiła mu loda, a na koniec nadziała się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i juz wszystko wiadomo, tir się zgadza ale tirowka nie była tirowka tylko autostopowiczka:) Pan od tira zakochał się i zrobili dziecko na którejś tam randce zakochanych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po pierwsze moj tata już dawno nie żyje, po drugie gdyby żył to dostała byś kopa za takie oszczerstwa, po trzecie ja nie wywodzę się z patologii tak jak ty gdzie jest kazirodztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Po pierwsze moj tata już dawno nie żyje, po drugie gdyby żył to dostała byś kopa za takie oszczerstwa, po trzecie ja nie wywodzę się z patologii tak jak ty gdzie jest kazirodztwo. x kopa to możesz dostać ty tirówko w ten swój obrzydły ryj, bo dope masz wiecznie obesraną. sama jesteś z patologii gdzie jest kazirodztwo i jeszcze pedofilia się szerzy. chwaliłaś tym wielokrotnie i publicznie. sram na to czy twój stary zdechł czy jeszcze się musi użerać z córką łajdaczką i schizofreniczką. a teraz leć śmieciaro na policję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam w zwyczaju przejmować się internetowym śmieciem z patologii;) Po pluj sobie jeszcze ja rozpoczynam weekend z moją rodziną:) Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sranie w babmus , ktoś tu nieźle kłamie , jak mogła upić kierowcę który prowadzi auto na parkingu w lesie , to co potem pijany dalej pojechał? Nigdy w to nie uwierze, aby facet w nie młodym już wieku pozwolił sobie na choćby krople alkoholu .....to co potem czekał cały dzień na parkingu by wytrzeźwieć ? ......srały much , nadarzyło sie facetowi i skorzystał a potem nakłamał rodzinie że niby pijany był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież miał postój na parkingu w lesie. Co ty myślisz, że tirowcy to jeżdżą bez odpoczynku? Do rana wytrzeźwiał i nawet nie wiedział co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś jeździła tirem to byś wiedziała, że w samochodzie jest coś takiego jak tahometr, urządzenie zapisujące czas i prędkość jazdy. Kierowca tira nie może robić sobie postojów kiedy chce, ma wyznaczone godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tachograf mialo być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ....to jednak facet miał pecha że akurat przerwa mu sie trafiła bo gdyby nie miał tej przerwy to pewnie dowiózł by panią na miejsce tam gdzie chciała i miałby spokój , wysadził i pojechał dalej a tak to wykorzystała jego postój , .......ale z drugiej strony skoro wiedział że za chwile musi stanąć na przerwe to po co ją zabierał do auta swojego ,przecież nie dowiózł by jej tam gdzie chciała bo przerwa przecież w tirach to rzecz święta , to po co jæ zabierał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zonatymi jest tak... mają konta na portalach randkowych bo w pracy to ryzyko. Inni jak wyrwą się z domu na delegację to jak ze smyczy. Na baletach wyrywają panny, a jak się trafi kurs szkolemniowy w innym mieście to uuuuu nie mówię, że każdy facet... ale dla przygody zrobią wszystko. Z dala od domu oni wszyscy myślą o jednym. Zdobyć, zaliczyć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:15 dlatego nie ma sensu na męża brać niemoralnego, niekochającego mężczyzny. takie akcje można przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×