Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem znaną w Polsce osobą, ale często tu zaglądam i piszę

Polecane posty

Gość gość
Ałtorka jest smieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kisiogór dziś i hooj ci w doope szmato Tutaj ktos pieknie określił autorkę juz na poczatku tej jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki: niesamowite morze zawiści jakie sie wylalo na POTENCJALNA znana osobe, ktorej - moze -sie udalo. Porażające, nawet jesli ten watek to tylko prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:18 huj ci w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden wyczyn, są znane na kafe osoby a mimo to piszą anonimowo jako gośc to jest coś :D tu się liczy nick a nie stanowisko w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamietaj sobie jedno szmato : my tu takich nie tolerujemy. Ludzie na kafe sa skromni a to jest szlachetne . Nieszlachetnosci nie tolerujemy. Proste. A jak tego nie rozumiesz to napisze jedno piekne słowo polskie: W*********j :) dotarło ? Czy mam napisac jeszcze : Spuerdalaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej wstyd chwalić sie ze jest sie znanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość ;) mam nadzieję, że to nie Renulka Kaczoruk. To jedyna osoba "celebrity" na którą mam alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za brednie: "tu się liczy nick"?! Jaki "nick"?! Wiekszosc osob pisze anionimowo jako gosc, takze Autorka watku, ten duren co napisal o nicku oraz ja. Rownie dobrze to wszystko moglaby napisac jedna osoba, gdyby nie fakt, ze Autorka watku jest dobrze wychowana, inteligentna i ladnie pisze, duren nie rozumie o czym pisze, a ja pisze tak dlugie zadania, ze polowa Kafeteriowiczow ich nie rozumie i dawno porzucili czytanie tego posta, bo z trudem skonczyli gimnazjum, wiec zdania wielokrotnie zlozone ich przerastaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Florka
Ja tez jestem znana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Florka
Nie ma o co byc zazdrosnym :) raczej trzeba współczuć autorce , glupoty nikt jeszcze nikomu nie zazdroscil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze zaprzepaściliście mozliwosc porozmawiania z fajnym czlowiekiem, od ktorego mozna bylo sie czegos ciekawego dowiedziec. Szkoda ze wiele osob jest tu tak glupich i prymitywnych... Dlatego to forum jest tak beznadziejne, bo przychodzi gnoj i dno. Nie bedzie lepiej jesli tacy ludzie nadadza ton Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy z czego jest znana. Nie zazdroszcze nikomu ze jest znany bo to nie jest powod do dumy. Moze dwie znane osoby sa fajne , przewaznie nikt nie jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie mozna byloby sie od niej dowiedziec bo to pusta masa i wogole nie napisala nic ciekawego, nie obroniła sie inteligencja , bo jej nie ma:) juz na poczatku napisala ze smieje sie z ludzi tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:56 drugi post , nie poplacz sie :) i nie posmarkaj i nie posraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolicie 22lataprzegrywu i jej slynne "w*********j" oraz Przemkowe " zdychaj" od rozmowy z kulturalną osobą na poziomie.Po co tu wchodze? Marnuje cenny czas? Bo jestem przygłupem ;) Na szczęście już sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie potrzebujemy sie niczego dowiadywac od znanych osob. Dosc mamy po tych bzdetach z gazet i tv. Jestesmy tu by sie odprezyc i odpoczac od znanych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za brednie: "tu się liczy nick"?! >>>ten dureń rozumie co to ironia i żart, a ty jedynie te zdania złozone potrafisz napisac bo z rozumieniem tekstu masz duzy problem. moze jestes ta zartwonisia ktora zalozyla temat bo tylko ona w tym temacie jest tak nadęta aby pisać autorka przez wielka litere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wlasnie, my lubimy takie osoby ktore tu byly zanim pojawiła sie nudna autorka :) Wszystkich lubie oprocz autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulturalna osoba na poziomie nie napisze ze smieje sie z nas a ona tak zrobila a ty wreszcie zrozum tepa dzido ze chodzi tu o to ze ta p***a sie z nas nabija a to nie jest przejaw kultury i poziomu. Ale z ciebie tluk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego ty jesres znana w Polsce? Chyba nie jestes znana pozytywnie , bo na odleglosc cie nienawidze :) intuicja mnie nie zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy ludzie sa przeciw tej osobie a to cos znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ujęła swoj temat tak : " jestem znana osoba w Polsce i wchodze tutaj by was poczytac bo lubie sie posmiac i jestescie fajni " to ok, to ludzie byli by pozytywnie nastawieni do autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy nie jesteście fajni :D czytam to forum od dawna co jakis czas i fajnych ludzi tu ze swieca szukac coraz wiecej debili o chorych psychicznie nie wspomne. taka jest obiektywna ocena. to forum grupuje debili bo nie ma ich kto stad wywalac, w innych miejscach takie pojedyncze przypadki sie eliminuje i mam wrazenie ze one pozniej trafiaja na to forum bez moderacji i wreszcie maja poczucie wspolnoty :D nie jestem aktorka, jestem durniem ktory pisal o nickach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:28 jestes bardzo dretwa osoba wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem bo nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:28 to po co tu siedzisz do rana z debilami? Cooooo? Skoro tu same debile to czemu nie pojdziesz tam gdzue twoj poziom? Powiem ci jedno , ty jestes ponizej tego poziomu jaki jest tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to jakas dretwa kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×