Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 2.2

Polecane posty

Gość gość
Nie czekacie sil z dobra nowina na serduszko? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa rodzice wiedzą że byliśmy w BS i liczyć potrafią, nie będę udawała przez 2 tygodnie że nie wiem jaki jest wynik. Jasne że wszystko się może zdarzyć, ale mam nadzieję, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Dziewczyny byla ktoras w Gync u immunologa dr Sydora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź co do mutacji i tej przychodni..niestety nie udało mi się dodzwonić tam ..masakra..:/..Cala noc nie spałam bo brzuch mnie bolał ledwo dziś żyje..trochę spałam w ciągu dnia ale cały czas czuję bol podbrzusza..a @ i tak nie przyszedł..:/ mam nadzieję ze dostanę do niedzieli bo w poniedziałek idę do pracy na cały dzien:/ Sil kochana należy Ci się to szczęście..:*trzymam kciuki za przyrost i aby twoje szczęście okazało się podwójne; )..mąż chyba szczęśliwy nieziemsko co?;) Rubi kochana gratuluje syneczka :*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscKasia ja byłam u dr Sydora. Miły młody lekarz. Ale co może zrobić na pierwszej wizycie. Długa rozmowa, pyta o przebieg leczenia, powody niepowodzeń, choroby... ja zabrałam ze sobą wszystkie wyniki jakue miałam. Pooglądał. Skomentował. I zlecił badania do zrobienia w GC. W rejestracji poprosiłam o kalkulację. Wyszło ok 1000zł. Więc zapisałam sie do dr P. Z Będzina. Więcej do immunologa z Gc nie wróciłam. Pierwsza wizyta kosztowała nas 200zł i nic nie wniosła. Także decyzja do Ciebie należy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no mąż szczęśliwy i chyba bardziej wierzy w tę informację niż ja. Dziś latał do apteki i kupował mi testy ciążowe by zrobić na dowód bo te cyferki mało przekonywujące. I co chwilę pyta: co dzieci chcą jeść? Czemu nie dałaś dzieciom wody? Miałaś wypić ten dzbanek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, napisz nam jutro jak rodzice zareagowali na nowinę? Ja tez nie dałam rady długo takich wieści w tajemnicy utrzymać. A w zabobony nie wierze, wiadomo, ze różnie może byc, ale na każdym etapie ciąży może sie cos stać. Trzeba byc dobrej myśli. Cieszę sie, ze macie jeszcze mrozaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia88 wiem ze teraz i pęcherzyk i serduszko ważne. I pewnie gdybyśmy tu na miejscu podchodzili to inaczej trochę by było. Ale wyjechaliśmy, wszyscy bliscy o tym wiedzą, w pracy wiedzą. Każdy pyta. A ja nie chcę kłamać. Póki co mówię "jest dobrze" a większość osób i tak sie orientuje. Ale z rodziny jeszcze z nikim nie rozmawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to teraz niech cie maz rozpieszcza zaslugujesz na to..wykorzystuj swojego męża ile się da..:p..fajnie że możesz już dzielić się z rodziną tak dobrymi nowinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Dzieki Yeti :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil jak milo czyta sie twoje wypowiedzi. Czuc w nich niebotyczna radosc. Catarina w strumieniu jest sklep domino sie nazywa babeczka ma niedrogie ubrania spodnie i spodnice ciazowe ma tam po 30 zl. Kochane nie przejmujcie sie zejestescie duze. Ja mialam kompleksy bo moja siostra tez w ciazy byla i tylko miesiac roznicy bylo i po niej nie bylo widac a ja wygladalam jakbym wielki balon polknela haha. Kazda z nas ma inna budowe i inaczej te brzuszki sie nam rozkladaja. Mi to wszystko poszlo do przodu ze sie smiali ze bede potrzebowac wozek na moj brzuch. Bo najpierw szedl on a pozniej ja hahah:-P ah ja kurtke kupilam rozmiar chyba 46 z takimi gumkami po bokach sprawdzila sie. Moze ktoras chce odkupic, bo narazie chyba sie nie przyda. A duzo rzeczy kupilam rozciagliwych rozmiar albo dwa wieksze bo te ciazowe ładnie byly ale zwykle dosc drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Sil- i oczywiście, że będzie dobrze! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Kobitki po co macie przeplacac w sklepach z ubraniami ciazowymi jak mozna kupic bluzke czy runike rozmiar wieksza za polowe ceny w zwyklym sklepie? Ja zawaze tylko tak kupowałam bo na ciężarne ubrania sa duzo drozsze a niektore identyczne tylko placi sie za to ze szeroka bluzka wisi na dziale ciezarnych. Spodnie kupilam na allegro i ani razu nie mialam ubrane, wiszą w szafie. Latalam w zwyklych leginsach bez gum na brzuhu a pod brzuchem i o wiele wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z was robiła bete w diagnostyce w Katowicach. Baba mi powiedziała że wyniki będą w poniedziałek popoludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja robiłam zawsze betę katowicach w diagnostyce na Markiewki w szpitalu i wynik zawsze miałam po 2 h !!! Na necie lub jak wolisz osobiście można odebrać. Tam labo jest 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy oni mają taki sam sprzęt jak na mikolowskiej ? Bo wyniki powinny być powtarzane w tym samym laboratorium :( i do której tam jest otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki maja sprzęt ale to jest to jest to samo labo. Wiec pewnie taki sam albo podobny. Tam jest 24 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam tam, mają ten sam system i odczynniki, wyniki są porównywalne, więc tam pojadę jak do 13 nie będzie wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Sil trzymam kciuki za mega przyrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sił, kciuki zaciśnięte!! Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil bosko!!!!!! Wiedziałam!!!!!! Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu się zacina....Sil :) gratuluję !!!! Czyżby blizniaki? :) justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Sil, gratulacje jeszcze raz! :) Teraz dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×