Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Najlepsze to jest tvp które wczoraj zaczęło tuszować sprawę i kasować komentarze na fejsie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc smierc tragiczna bo samobojstwo byloby Podejrzane za barzo bo to nie tylko jej faceci popelnili ale i tez swiadkowie ktorzy mogliby cos powiedziec w tej sprawie tez popelnili samobojstwo tak ze tego....masakra jednym slowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Wykopie już na temat Czarnej Wdowy vel Beaty jest mnóstwo postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestescie popieprzeni. Znacie ja ze potraficie tak oceniac? Ja znam.mieszka niedaleko mnie. Usmiech w programie nie jest sztuczny!ona jest taka na codzien,mega pozytywna,zawsze usmiechnieta,mila.bardzo dobra matka.zlego slowa o niej nie powiem.nie wiem jaka byla jej przeszlosc,ale nie wierze w to ze zabila z zimna krwia. Jezeli nawet miala cos wspolnego ze smiercia pierwszego meza to nie wierze ze zaplanowala to,dla kasy.moze byl sadysta?moze ja krzywdzil.. Nie oceniajcie kogos kogo nie znacie... i nie wiecie jak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-----Gość ---- Ty czytasz to co, piszesz?! Co nawet?! A drugi mąż też był sadystą? I Ci świadkowie, co zginęli?! A może to sama Beatka pisze te posty, bo to niemożliwe żeby ktoś był tak tępy. Miła, usmiechnięta - to jest maska. Obejrzyj sobie Superwizjera, co mówią rodziny tych zamordowanych mężów. A wywiadzie w Superwizjerze zaprezentowała się taka jaka jest dokładnie - czyli wyrachowana, bezczelna i bez uczuć, wystarczy posłuchać jak odpowiada na pytania dziennikarza, a nie ten słodko-dupny uśmieszek na potrzeby naiwnych. Jak czytam posty takich naiwniaków jak ten powyżej, to mi się śmiać chce. Osoby ze skłonnościa psychopatycznymi potrafią doskonale manipulować otoczeniem i kreować swój pozytywny wizerunek. Wystarczy pooglądać filmy dokumentalne na yutubie o mordercach - wiele znich miało nienaganną opinie w swojej społeczności, udzielało się chaarytatywnie.... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sprawa na pewno będzie nagłośniona fakt i super express tego nie popuszczą. Bedzie jak z madzią z sosnowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wywiad z fają w ręku był tak niesmaczny. :o Obojętna, zimna a przy tym uchachana i siląca się na żarty o zupie grzybowej. No ja pierdolę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. I teraz wystarczy zestawić jej wizerunek z Superwizjera, z tym co prezentuje w Rolniku. i wtedy dopiero widać jaka rewelacyjna z niej aktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepy jestes ty. I wszechwiedzacy.zyles z nia w jednym domu i wiesz jaka jest,czy zabila czy nie. Ogladnal jeden reportaz w telewizji i juz jest w 100 % pewny ze morderczyni. Bo tv zawsze prawde ci powie i nawiedzony tesc. Jak latwo ludziom wydawac sady i oczerniac. Moze zostan sedzia,poznaj szczegoly i udowodnij wine to pogadamy.jak ja nie lubie takich internetowych cwaniakow co wszystkie rozumy pozjadali a tak naprawde gowno wiedza. a filmiki na youtube sam oglądaj,jak masz czas. A ja w tym czasie skocze do Beaty na kawe,pogadac jak to mezow wykonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skocz do Beatki i niech Cię poczęstuje swoją zupą grzybową :D I nie tylko nawiedzony teść, tylko rodziny dwóch mężów. Ale pewnie Ty wiesz lepiej, bo Beatka taka miła, uśmiechnięta... Hahaha, ale wiadomo, że morderczynie mają wypisane to na czole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego, ten co broni czarnej wdowy, zacznij ty grać w totolota, prawdopodobieństwo wygranej jest większe niż to, że dwóch męów młodej kobiety popełnia samobójstwo, a ona w każdej z tych spraw jest podejrzaną :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wykopie są ciekawe zdjęcia czarnej wdowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dobra mysl,skocze na grzybowa bo lubie.a przy okazji podpytam jak sie zabija.moze mi sie kiedys przyda jak wyjde za maz.a wiesz co?zdazyla mi sie taka niesamowita rzecz- zjadlam cos od Beaty i przezylam.dziwne,nie? Do teraz w szoku jestem. Ale tak mnie nastraszyliscie ze teraz jak ja spotkam to bede z krzykiem na druga strone drogi uciekac a do jej syna kamieniami rzucac! Bo on napewno ma mordercze geny po matce! I na policje jutro skocze zeby ja zamkneli,bo jak tak mozna zeby sobie spokojnie po swiecie chodzila.toz to strach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy w tym wywiadzie w superwizjerze był wywiad z nią, gdy mówiła o tym drugim mężu, że ludzie mówili mu, żeby nie jadł jej zupy grzybowej. I potem dodała, że są ze sobą dwa lata i on nadal żyję. I potem ten głos lektora, że ten mąż, dwa lata po tym reportażu też nie żyje. Tylko głupi by wierzył cwaniarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo każdy psychopatyczny zabójca sprawia wrażenie sympatycznego. Pamiętacia Kajetana Poznańskiego. Taki zwykły chłopaczek w okularkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie tak. Kiedyś też widziałam dokument o amerykańskiej czarnej wdowie, też miała znakomite opinie w towarzystwie. Tacy ludzie to kameleony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz jesc zupe do woli, z twojej smierci to ona nie bedzie miec zadnych korzysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:50 pani Beato/bądź jej przyjaciółko ( bo nikt obcy by z takim zaangażowaniem nie bronił mordercy/morderczyni nawet potencjalnej tak infantylnymi argumentami) prosze sie nie kompromitować ;) z góry dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie tego faceta co podpalił dom z żoną i dziećmi dla kasy ? Psychopata pieprzony. Na co dzień był przykladnym i kochającym ojcem, szafarzem w kosciele. I co ? Rozumiem jakby był tylko jeden zabity i nawiedzony teść. Ludzie przecież tam gineli swiadkowie, policjanci. Obronczyni tej sepleniącej jedzy niech się zamknie lepiej bo jej wywody są niedorzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to broni następny "kandydat" na męża. .. faceci są durni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj rente -------- Też mi się wydaje, że to sama Czarna Wdowa się wypowiada :D Jeśli prześledzić posty - najpierw pojawiły się komentarze, które próbowały udowodnić, że czarne jest białe, czyli że Beata, to nie Czarna Wdowa z reportażu. Jak ktoś zamieścił zdjęcie, na którym ewidentnie widać, że to jedna i ta sama osoba (np. po naszyjniku) to pojawiły się komentarze, że jest miła, cacy, a nawet gdyby się przyczyniła do tego, może mąż był sadystą... Nikt normalny tak by nie pisał, chyba że sama zainteresowana. Na początku ktoś probował negować, że to ona, ale jak zaczęły się pojawiać kolejne artykuły i zdjęcia, zaczął pisać jaka to jest wspaniała osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:29 dokładnie. Głupio wpadł przez to, że ubezpieczył dzieci (sic!) na życie. Wśród sąsiadów nienaganna opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi mąż też pewnie nie wierzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka ma byc na codzień przed sasiadami ?? Wiadomo, ze mila i sympatyczna. Zyje sobie "normalnie". Ale chyba kazdy widzi, ze "cos" tu jest nie tak, skoro tyle osob zginelo i swiadkowie i dwoch mezow. Jak ona nie zabila, jak cialo meza w czasie wejscia policji ukryte bylo w wersalce a jakis inny fagas sie pod niego podszywal ?? Kurwa horror jakis ! Przerazajaca kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też widziałam film o czarnej wdowie w USA. Miła starsza pani należąca do jakiegoś kółka parafialnego. Sprawa wyszła przez przypadek, zaczęli wykopywać jej byłych mężów z grobu, wszyscy byli przez nią otruci ta samą trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuccie tutaj te zdjecia z wykop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie mało atrakcyjna z straszną wadą wymowy, kto to na to leci? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie widze żadnego podobieństwa miedzy nimi,nie jestem beatą ani jej znajomą,w reportazu ma zasłoniętąt warz i wy wszystkie tak nagle ją rozpoznałyście,moze owszem okazac się że toona ale na dzien dzisiejszy ja nie widze podobieństwa ta z reportazu ma inną i mniejsza wade wymowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×