Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego ten Andrzej miał obrażenia na ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy wpisać w google "beata z rolnik szuka żony"i wyskakuje kafeteria. Na 99% ta obrończyni czarnej wdowy to p.beata albo jej "psiapsiółka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Beata jest z Markiem i dlatego uciszaja cala sprawe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał do Uwagi? Pewnie się tym nie zajmą, bo uznają to za szkalowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może rzeczywiście ta Beata wyobraźcie sobie mieszka u Marka ze swoim dzieckiem i może to jest zakłócanie ich miru domowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz leci powtórka w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie, że mogłaby podać tvn do sądu za ewentualne oczernianie a tego nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie wygląda na głupiego. Najlepsza Kasia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
Na fb ta pani nosi nazwisko Duda.Ostatni jej mąż także ma na nazwisko Duda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie linka na jej profil na fejsie bo tam jest dużo Beat Dud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że te posty broniące jej albo wmawiające ludziom, że w reportażu to nie ona - może pisać sama Beata. Już sam fakt, że TVP kasuje wszystkie komentarze na fejsie w których są odnośniki do reportażu Superwizjera albo artykułu. Chcą sprawę wyciszyć, bo znów będą posądzani, że nie sprawdzają uczestników przed przyjęciem do programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Uwagi nie pisałam. Pisałam do Superwizjera, Faktu i Pudelka. Jeśli macie trochę czasu - wysyłacie im e-maile - może wtedy ta sprawa ruszy. Ja myślę, że nawet gdyby Marek ją wybrał - po usłyszeniu informacji o jej przyszłości - szybko ją pogoni. To nie jest głupi mężczyzna. Problemem są Ci mężczyźni, którzy oglądają Rolnika i po programie będą być może chcieli nawiązać z nią znajomość - bo uznają, że to może miła dziewczyna. Dlatego trzeba tą sprawę nagłośnić. Piszcie e-maile i komentarze, gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jej fb aktywnie uczestniczy w ich życiu chyba jej siostra,Beata nazywa ją ciocią, bawi się z jej dzieckiem,organizuje zabawy, może to ona tu jej broni na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Beata jest opetana przez szatana i zle duchy, i sprowadza nieszczescie na mezczyzn, opetuje ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Szatan to Kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta faktycznie jest podobna , ale ta historia z superwizjera trochę dziwna ... bo kto niby dzwonił na ta policję i powiadomił ,ze chcą popełnić samobójstwo ? A po drugie persen nie jest lekiem który prowadzi do zgonu to jest lek ziołowy w którego składzie jest głównie kozlek lekarski czyli waleriana to nie jest trucizna, nawet w większej dawce niż dawka lecznicza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest na pewno czarna wdowa z reportażu W nim opowiadają o jej drugim mężu Jarosławie Dudzie. Na Facebooku ma profil Beata Duda. Wszystko się zgadza to samo imię,.nazwisko, wygląd, sylwetka, wada wymowy, bizuteria. Czy ona myśli ze ludzie są głupi. Moze potrafiła manipulować facetami, w tym typami z polswiatka, to nie znaczy ze z opinią publiczną będzie tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marek poleciał na nią bo miała stylowo zrobione zdjęcia czarno-białe w takiej romantycznej stylistyce. Kieruje się takim prostackim spojrzeniem na kobietę, powiedział "pretendentki do mojego łóżka" jaki debil wiadomo że człowiek musi czuć popęd do osoby ale nie rozumiem takiego mówienia o tym w schematyczny sposób, ten Marek pewnie też tak seks uprawia , mówi - rozłóż nogi , podnieć du/pe, wystaw poch/we , wyżej .....itd ,koszmar patrząc na syf w domu pewnie w tym łóżku są pluskwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekosen i persen to leki ziołowe, nie mogą w nadmiarze doprowadzić do samobójstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też oburzył tekst: "pretendentki do mojego łóżka"! Tak samo jak wymsknęło mu się, że jedna z kandydatek nie jest może zbyt piękna albo, że ta sympatyczna ruda Pani: "... z wyglądu może nie jest w moim typie". Albo jak powiedział Czarnej Wdowie: "Ładne zdjęcie przysłałaś... Dawno było robione?" Albo jak pokazał synowi złośliwie zdjęcie jednej Pani, która przysłała do niego list. Rozumiem, że każdemu z nas może zdarzyć się jakaś gafa, to normalne - ale biorąc pod uwagę, że takie wypowiedzi są u Marka normą - myślę, że to niestety odbicie jego charakteru i stosunku do kobiet. Oczywiście, to normalne, że ma swój gust - ale pewne rzeczy trzeba zachować dla siebie. Szczerze powiedziawszy, byłam zszokowana, że ten człowiek po tym co pokazał w odcinku zerowym - może mieć takie wymagania w stosunku do kobiet! :o Pamiętam go z odcinka zerowego - nieogolony, zaniedbany, z zaniedbanym i wymagającym ciężkiej pracy gospodarstwie. Wzbudził we mnie wtedy litość i kibicowałam, żeby dostał się dalej i znalazł kobietę, która o niego zadba. A teraz? Z każdym odcinkiem przecieram oczy - jakie Marek ma wymagania w stosunku do Pań! Każda, która do niego zgłosiła, była ZADBANA i niczego sobie oraz w jego wieku (oprócz młodszej Czarnej wdowy), a ten zaczyna gadki, że ta nie w jego typie, a ta może nie jest zbyt piękna... SZOK! Oczywiście, mimo, że nie przepadam za Markiem - w żaden sposób nie zasługuje na Czarną Wdowę. Producenci powinni sprawdzać takie rzeczy. Przeciez ten facet wziął ją na parę dni pod swój dach, teraz taka osoba zna jego adres. A jak się teraz czują pozostałe kandydatki, które mieszkał z nią w pokoju? Skrajna nieodpowiedzialność TVP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc smierc tragiczna bo samobojstwo byloby Podejrzane za barzo bo to nie tylko jej faceci popelnili ale i tez swiadkowie ktorzy mogliby cos powiedziec w tej sprawie tez popelnili samobojstwo tak ze tego....masakra jednym slowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są tu zamiszczone dwa zdjęcia - jedno jest z Superwizjera z dnia jej ślubu i drugie z Rolnika. Nawet naszyjnik ma ten sam. Więc jak ktoś pisze, że nie widzi podobieństw - to chyba ma problemy ze wzrokiem i słuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Przeciez to bezwzgledna osoba, ktora usuwa niewygodnych ludzi bez żadnych konsekwencji. Wydaje mi sie, ze to ja Marek wybral, dlatego uciszaja ta sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.09.30 TVP blokuje wszystkie komentarze na fejsie. Próbują tą sprawę wyciszyć. Nic dziwnego, ich psim obowiązkiem było sprawdzić kogo biorą do programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógł ją wybrać, bo kieruje się urodą - co nie ukrywał. Widzieliście jak patrzył na jej nogi w ostatnim odcinku. Wizualnie chyba najbardziej mu się podoba. Pytanie: czy ostateczną decyzje wybierze na podstawie wyglądu czy charakteru? Trudno powiedzieć, już mu się wymsknęło w ostatnim odcinku: "...kandydatki do mojego łóżka" Jeśli dobrze pójdzie, to dzięki Czarnej Wdowy sam będzie kandydatem do łoża śmierci! Zachowanie TVP w tej sprawie jest skandaliczne. Nie można pozwolić, żeby ta sprawa ucichła. Zresztą myślę, po tym jak ta sprawa rozdmuch*je się w internecie ciężko będzie ją wyciszyć. Takie brukowce jak Fakt czy SE chętnie podchwycą temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jednak wybrał tą Rudą albo tą z krótkimi włosami, Ania chyba. Jeśli wybrał Beate, po zobaczeniu reportażu na pewno spakowal jej manatki. Żaden facet nie jest taki głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Lekosen i persen to leki ziołowe, nie mogą w nadmiarze doprowadzić do samobójstwa.." No własnie. A ojciec pokazywał zdjęcia głowy tego pierwszego męża,na której było widać uraz z tyłu i ślady na rękach jakby się bronił. Już sam fakt jakim głosem bez emocji opowiadała dziennikarzowi o tym jak zażyli tabletki wiele o niej mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:40 ciekawe czy po odprawieniu Beatki czasem Marek z rozpaczy samobojstwa nie popełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×