Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla kolegi z pracy na Dzień Chlopaka

Polecane posty

Gość gość

Podoba mi się kolega z pracy, od dluzszego czasu flirtujemy i pomyślałam, że moglabym mu dać drobiazg na dzien chłopaka, żeby jednoznacznie podkreślić, jak mi sie podoba :) Myslalam o jakiejś "slodyczy" i karteczka "wszystkiego najlepszego :)", to nie będzie glupie? Nie znamy sie za dobrze, jesteśmy na czesc. Jeśli macie inne pomysly, to chętnie posłucham. Ale to musi byc cos drobnego, niezobowiązującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paczkę prezerwatyw z adnotacją "pomyśl o mnie czasami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma dziewczynę, to wyjdzie głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wolny, gdyby miał dziewczyne to bym sie nim nie interesowała. Proszę o powazne odpowiedzi, bo do jutra czasu mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien Faceta jest 10 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie z twojej strony bardzo fajny gest. Nawet nie musisz dodawać tej karteczki, wystarczy, że wręczysz mu jakiś mały upominek i powiesz, że to dla fajnego chłopaka z okazji dnia chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałyście, żeby go wziąć do escape roomu? Ja polecam tą firmę: http://www.openthedoor.at/ byłam i w Wiedniu u nich i w ich polskich pokojach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sprawą jest mały gadżet , może nie koniecznie kubek,ale jakis pendrive z jakimś waszym zdjęciem:) , ładny długopis zeby sobie o Tobie myslal pracując, organizer. Ja sie inspiruje tutaj gadzetytokantis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynako
My z dziewczynami z pracy złozylysmy sie na prezent dla chlopakow i kupilysmy buty pilkarskie w czekolady z chocolands.pl i do tego bilety na mecz - chlopaki sie bardzo cieszyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu perfumy z jakimś zapachem który Ci się podoba. Tanie i fajne są na zapachowiec.pl jeśli będzie ich używać to już jest coś do wyczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłonecznaPaulina
My ze znajomymi kupiliśmy Wojtasowi kije do nordic walking, bo zaczął chodzić z żoną, ale kupił sobie takie marne za jakieś grosze, to postanowiliśmy złożyć się na porządne od Spokey i teraz może już maszerować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×