Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co uprawiacie seks skoro nie chcecie dzieci?

Polecane posty

Gość gość
hahaha kretynko, 'mundre' to ironia, ale tobie niestety bozia na tyle bystrości i wyczucia nie dała, zeby to załapać, dlatego rzeczywiscie, zgodnie ze swoimi poglądami powinnaś się wyskrobać jakby co... o jaki uroczy pokaz chamstwa i agresji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiemy ze prowokacja, ale nich sobie laska pobluźni na inne, przeciez tyle ma z zycia co potrolluje. Ulituj sie nad jej nędznym zywotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier...ole ! brak slow. osoby ktore nie chca dzieci - niech sobie jajniki usuna. Nie bedzie problemu i beda sie ru..ac caly czas ! ech kolejny prymityw , co wszystko tylko do jepania sprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedział, ze ja jestem wierząca albo inn, którzy są przed abrocją? są tacy ludzie zpopierajacy aborcję, któzy uważają, że jedynie katole mogą byc temu przeciwni, to jest też choroba :- ja jestem ateistk i wielu moich ynajomzch jest stanowcyo pryeciw aborcji a do kościoła chodza na pogrzeby tylko. Antykoncepcji jest ała masa, do wyboru, ylko trzeba umieć używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wtedy jeżeli jesteś odpwoiedzialny to po prostu przyjmiesz to dziecko a nie je wyskrobiesz bo to twoje konsekwencje. faktycznie masz rację, niech będzie zakaz tak jak przed wojna, wtedy zamiast spędzać płody to topiono noworodki w szambach. Rocznie było po kilkaset ujawnionych przypadków, a nieujawnionych z e dwa razy tyle. Kosciół nie interesuje sie dziećmi, które sie urodziły więc myslę , ze powrót do tej tradycji byłby dla wszystkich akceptowalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam, ze jestem za takim zakazem jaki jest teraz jak większośc ludzi :/. Patologii nigdy nie zniewlujesz całkiem, zresztą patologii to wszystko jedno ile ma dzieci, z aborcji nigdy nie korzysta taka patologia jaką masz na myśli tylko 'swiatłe' kobiety co to najpierw mówią moja sprawa z kim sypiam, wolność seksualna, moje życie intymne a potem żąda żeby się mogła wyskrobać. Jeżeli ty się do takich zaliczasz co jak nie usuną to utopią w beczce jak koty na zapyziałych wsiach to nic tylko współczuć, może powinnas pójśc na terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ateistk i wielu moich ynajomzch jest stanowcyo pryeciw aborcji a do kościoła chodza na pogrzeby tylko. Antykoncepcji jest ała masa, do wyboru, ylko trzeba umieć używać. no to cipcia, co robisz w przypadku gdy jepałaś sie bo chciałaś dziecko, aletrafi ci sie ciaża pozamaciczna, zaśniad goniasty, czyli coś w rodzaju raka płodu , który zatruwa kobietę, albo martwa ciąża, która rozkłada ci sie w brzuchu i ciebie zatruwa swoim gniciem. Co z kazirodztwem, co z rodzeniem potworka- wrzuć w wyszukiwarkę płód zniekształcenia i powiedz, które dziecko z galerii zdjęć chciałabyś donosić i urodzić. Sprowadzanie aborcji tylko do przypadków piertolenia sie bez zabezpieczenia świadczy o tym ,ze jesteś głupia jak but i nie masz pojęcia, ze zycie jest zbyt skomplikowane zeby wszystko sobie zaplanować i kontrolowac. Poza tym w krajach z edukacja seksualna i naprawde swobodnym dostępem do środków dobrej jakośći z pomocą socjalną i opieka dla niepełnosprawnych nikt sie znowu nie skrobie na potęgę. Tylko to trzeba cos wiedzieć o świecie a nie tylko swojej pipy pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sprawa z kim sypiam, wolność seksualna, moje życie intymne a potem żąda żeby się mogła wyskrobać. Jeżeli ty się do takich zaliczasz co jak nie usuną to utopią w beczce jak koty na zapyziałych wsiach to nic tylko współczuć, może powinnas pójśc na terapię. a weźmiesz dziecko z przytułku? ile dasz radę przygarnąć. Nosisz paczki na święta do sierocińca, chodzisz tam jako wolontariusz? Nie, to dlaczego uważasz, ze ktoś kto nie chce dziecka ma je urodzić i np wyrzucić potem, albo trzymać je z nienawiścią przez ileś lat i np wyhodować psychola. bo ok niech takie rodza, ale przygarniesz cudzego bachora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępoto napiszę jeszcze raz bo najwyraźniej nie zrozumiałaś, ze pisałam o abrocji NA ŻĄDANIE, jestem za tym aby zostało tak jak jest teraz czyli aborcja w wyjątkowych przypadkach, a rozmawiamy o skrobaniu się bo uprawiałaś seks, trafiło się dziecko nieplanowane i ojej trzeba usunąć. A ty mi tu wyjeżdzasz o skrajnych przypadkachi pewnym odestku, a prawo nadal mamy jakie mamy i mimo tego durnego projektu się nie zmieniło i wątpię aby się zmieniło, sama tego nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci, których rodzice się zrzekli praw rodzicielskich od razu po urodzeniu w domach dziecka NIE MA bo są od razu brane, adopcyjni rodzice wręcz czyhają na takie dzieci i czekają aż takie się pojawią do zaadoptowania. Domy dziecka są pełne dzieci z nieuregulowaną sytuacją prawną czyli typowej patologii, której nigdy nie zlikwidujesz! Jak można żyć w XXI wieku i tego nie wiedzieć. Pełno jest rodzin z adoptowanymi dziećmi od pokoleń teraz tym bardziej to działa sprawnie i taki niemowlak od razu ma pewne, że trafi do innej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj sie katolików którzy mają już dzieci dlaczego jeszcze uprawiają seks?tylko od nich powinno się tego wymagać zgodnie z regułami KK.ja mogę uprawiać seks ile chcę i dzieci nie mam bo żadna religia mi tego nie narzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a prawo nadal mamy jakie mamy i mimo tego durnego projektu się nie zmieniło i wątpię aby się zmieniło, sama tego nie chcę. i tu właśnie wychodzi z ciebie tępa dzida, która potrafi mysleć tylko przez pryzmat swoich doświadczeń i ani kroku dalej. Ta ustawa o zakazie wprowadza wszystkie zakazy, przymuś sie i ja przeczytaj, wiem ze to trudny tekst, artykułe, te sprawy, ale spróbuj sie przymusić i przesylabizować co ważniejsze fragmenty. I jest bardzo realne , ze moze to wejść. A co do skrobanek na żadanie, to zycie nie jest tak proste jak ty i naprawdę nie wszystko zawsze przewidzisz. Dlatego powinna być możliwość wyboru, bo jeśli ktoś nie chce dziecka, to go nie urodzi albo zabije po. Niech państwo daje psychologa kobietom które sie wahaja , niech daje wsparcie, ale prawo wyboru musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci, których rodzice się zrzekli praw rodzicielskich od razu po urodzeniu w domach dziecka NIE MA bo są od razu brane, adopcyjni rodzice wręcz czyhają na takie dzieci i czekają aż takie się pojawią do zaadoptowania. to bzdura, tylko na zdrowe niemowlęta jest popyt, jesli jest chociaz trochę starsze to już nie ma brania. Poza tym jest duzy odsetek rozwiazywanych przysposobień, bo ludziom sie urodzi ich dziecko i nie chca już tego adoptowanego, bo adoptowane zaczyna stwarzać problemy, bo złe geny wychodza. Naprawdę ludzi i to niemało oddaje takie dzieci i rozwiązuje adopcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci, których rodzice się zrzekli praw rodzicielskich od razu po urodzeniu w domach dziecka NIE MA bo są od razu brane, ok, ile możesz wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie rozumiesz? tam wręcz działa zasada kto pierwszy ten lepszy, rodzice czekają na dziecko a tu się okazuje, ze inna para ma lepsze warunki i już im to dziecko dają a tamta para czeka aż ktoś porzuci następnego niemowlaka. Co cię obchodzi ile ja mogę wziąć? Zainteresuj się tym to zobaczysz o co chodzi. Wydaje ci się, ze zbawisz w ten sposób świat, że zrobisz legalną aborcję jak w Niemczech czy Czechach? Zobacz sobie na USA, tam jest wszystko i aborcja i edukacja seksualna od wczesnych lat, uczą nastolatki zakładać prezerwatywy i informują o wszystkim, są tabletki po czyli pełen pakiet a patologia nie zniknęła, jest pełno porzuconych dzieci, młodocianych matek, skrobią się również, ale to niczego nie zmieniło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cię obchodzi ile ja mogę wziąć? Zainteresuj się tym to zobaczysz o co chodzi. ok , jeszcze raz pytam , bo widzę ze jestes bardzo zaangazowana jak możesz wcielić swoje idee w zycie i jak pomożesz takiej matce, która zrezygnuje z aborcji lub dziecku - zaopiekujesz się dzieckiem, adoptujesz podrzutka, dasz wsparcie finansowe. Czy będziesz liczyć na to ze jacyś inni to załatwią...No przeciez nie klepiesz tylko dla klepania pierdół, tylko zalezy ci na tych dzieciach... No to co robisz żeby im pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
informują o wszystkim, są tabletki po czyli pełen pakiet a patologia nie zniknęła, jest pełno porzuconych dzieci, młodocianych matek, skrobią się również, ale to niczego nie zmieniło!!! to co zmieni zakaz aborci na żadanie poza ilością trupów i podniesieniem cen za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A krzykaczki "mój brzuch, moja sprawa" a może twoja, przeciez nie biora na skrobankę na siłe, nie chcesz nie skrob x Nie chcesz dziecka, nie bzykaj się albo wysterylizuj się. Skoro jesteś tak obrotna, że jesteś w stanie załatwić sobie nielegalną aborcję, to też nie będziesz miała problemu z nielegalną sterylizacją (tak na marginesie, moim zdaniem powinna być ona dozwolona w Polsce). Skrobanka dla Twojego widzi mi się to skrajna nieodpowiedzialność i okrucieństwo, bo nie mówię o jakichś skrajnych przypadkach "potworków" tylko o zdrowej ciąży, z której mogłoby się urodzić "normalne" dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestaję wierzyć w ludzkość :o Jak można się wykłócać pod tak idiotycznym tematem? Laski wy tak serio? autor założył temat dla beki i żeby udowodnić jakie baby są głupie... niestety nie mylił się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieni to, że nie będzie właśnie tych trupów dla widzimisię, nie widzisz różnicy zabić czy nie zabić? :/ A ty przyszłas tu zeby oświecić nas swoją mądrością? Nie rozmawiamy na temat poruszony przez autorkę, rozmowa zeszła na inny tor a że pod tym tematem to co za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:48] Zmieni to, że nie będzie właśnie tych trupów dla widzimisię, nie widzisz różnicy zabić czy nie zabić? :/ naprawdę w to wierzysz w swej rozkosznej naiwności? Kobiety zawsze spędzały płody, nawet w Rumunii gdzie był zakaz i ginekolog w zakładzie pracy okresowo badał kobiety. tylko ze doszły do tego zgony kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlatego się zabezpieczam i dbam o to, aby zabezpieczenie było skuteczne. Gdyby jednak cokolwiek zawiodło, to nigdy bym nie pomyślała o "pozbyciu się problemu" a gdyby sąsiad zapłodnił twoja 12-letnia córke, to też byłabyś taka pewna? xx A gdzie ja piszę o córce? Nie mam córki i nie mam takiego problemu. Ale mniejsza z tym. Nie piszę tu o skrajnych przypadkach, bo chyba wiemy, kiedy prawo pozwala na aborcję. Moim zdaniem są to przypadki uzasadnione i tu powinien być wybór dla matki. Pisałam o SWOIM podejściu. JA wzięłabym odpowiedzialność za to, co robię. Nie usunęłaby dziecka dlatego, że ciąża mi się przytrafiła w złym momencie. Gdybym się rypała z sąsiadem (teoretycznie, bo nie ma takiej opcji), to bym urodziła dziecko. Nie ma to związku z moją wiarą katolicką tylko ze światopoglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ale jakby steryliazcja była to by potem sie znalazły takie co by chciały sie przywrócić do stanu pierwotnego i by tłumaczyły, ze młode, głupie były jak się decydowały. Jakby aborcja na żadanie była to też by były problemy, myślicie, ze w tych pastwach co jest aborcja to jest tak lekko super i nie ma tam żadnych problemów tylko jedna kolejka na gastroskopię a druga na abrocję i wesoło sobie ćwierkaja w kolejce? Ludziom zawsze będzie źle, zawsze coś wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski wy tak serio? autor założył temat dla beki i żeby udowodnić jakie baby są głupie... niestety nie mylił się prowokacja głupia, ale problem aborcji i jej dopuszczalnoścći jest wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie usunęłaby dziecka dlatego, że ciąża mi się przytrafiła w złym momencie. Gdybym się rypała z sąsiadem (teoretycznie, bo nie ma takiej opcji), to bym urodziła dziecko a skąd wiesz, skoro nie miałaś takiej sytuacji. Może ci sie wydawać ze wiesz, ale dopóki nie sprawdzisz nie możesz być pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są takie głupie, żeby się skrobać gdzieś w podziemiach to co mam ich żałować? Dla mnie ważne, ze to w Polsce jest nielegalne. Narkotyki też są nielegalne, tak samo mafie są nielegalne i prostytucja (tj. burdele) na wszystko wpływu nie mam, ale dobrze, ze to nie jest legalne i tak powinno zostać. A, że 'są' gdzieś tam to na to się nic nie poradzi, głupi ludzie sie zawsze znajdą choćby ci wszystko zalegalizowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akby steryliazcja była to by potem sie znalazły takie co by chciały sie przywrócić do stanu pierwotnego i by tłumaczyły, ze młode, głupie były jak się decydowały. jeździsz samochodem? wiesz ze możesz siebie albo kogoś zabić, ale jeździsz. Palisz- możesz sie zabić, ale palisz. Pijesz- może okazjonalnie, ale mozesz po pijaku np wpaść pod auto i zginać. Ale pijesz. I nie myslisz zeby sobie łapy uciąć profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są takie głupie, żeby się skrobać gdzieś w podziemiach to co mam ich żałować? no to zrób dobrze i weź dzieciaka na utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego się zabezpieczam i dbam o to, aby zabezpieczenie było skuteczne. Gdyby jednak cokolwiek zawiodło, to nigdy bym nie pomyślała o "pozbyciu się problemu" a gdyby sąsiad zapłodnił twoja 12-letnia córke, to też byłabyś taka pewna? Xxxxx Nie mieszaj pedofilstwa z normalnymi relacjami miedzyludzkimi. Pedofilstwo to wynaturzenie! A ŚWIADOMY seks kobiety z mężczyzna ,obojga dorosłych ludzi powinien nieść że sobą wiedzę, że każdy stosunek może być owocem nowego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty znowu o tym samym, jakbyś ie zarejestrowała. Tak wezmę to dziecko, wzięłabym, tylko musiałabym najpierw o tym wiedzieć, albo znalazłabym inną rodzinę. Daję ci 100% pewności, ze takie dziecko znajdzie rodzinę, jeśli tylko taka kobieta da mu się urodzić, cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×