Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co uprawiacie seks skoro nie chcecie dzieci?

Polecane posty

Gość gość
a potem dzieciaka trzeba było wyrżnąć jak w ubojni bo kogoś cipa swędziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwałt mężczyzny na kobiecie powinien mieć wysoką karę bo dlaczego ona ma doznać strasznej krzywdy na swoim ciele i psychice bo jakiś samiec akurat miał chuć na d*****nie. Ale jak wyrżnąć dzieciaka na żywca bo jakaś sucza akurat miała ruje i ją c****o swędziało to to już co innego. To to już sie należy bo seks jest przecież naturalny i dla przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety tak się zachowują, jak ona skrzywdzona to wszyscy mają jej pomóc i wspólczuć (popieram, gwałt to straszna rzecz), mężczyźni mają być tacy jak wieki temu, szarmanccy, kochani, chce byc przez nich dopieszczana. Natomiast sama może sobie robić rewolucję seksualną, sypiać z kim chce bo to jej życie, tak samo dziecko może sobie usunąc bo to jej dziecko i jemu już się krzywda wtedy nie dzieje. Wszystko pod nią, na jej korzyśc i tak jak ona to widzi 'moralnie' żeby jej było miło i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akaś sucza akurat miała ruje i ją c****o swędziało to to już co innego. To to już sie należy bo seks jest przecież naturalny i dla przyjemności o , ty robisz sobei dzieciaka bez rui i przyjemności. No to może trzeba było lepsz3ego męza poszukać zeby ciebie chociaz trochę podniecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak wyrżnąć dzieciaka na żywca pytanie dnia...od którego dnia płod ma system nerwowy, a co za tym idzie odczuwa ból. I do którego momentu jest dopuszczalna aborcja. Jak zgadniesz to wygrywasz lutownicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ciągle o tej przyjemności z seksu piszesz, jakby tobie jej brakowało a nie innym :/ to, ze ktoś coś robi odpowiedzialnie nie znaczy, ze nie czerpie satysfakcji, to tak samo jak z piciem, można pić kulturalnie i z umiarem albo nachlać się jak świnia przy czym ten nachlany stwierdzi, ze ten ewentualnie tylko wstawiony wcale się dobrze nie bawił bo on inaczej nie umie. Seks to nie tylko przyjemnośc, ale i odpowiedzialność! ale takie jak ty tego nie rozumieją, są jak zwierzęta idą na instyktem na ślepo byleby tylko zaznać odrobiny ulgi, ale o niczym innym już nie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eks to nie tylko przyjemnośc, ale i odpowiedzialność! ale takie jak ty tego nie rozumieją, są jak zwierzęta idą na instyktem na ślepo byleby tylko zaznać odrobiny ulgi, ale o niczym innym już nie myślą. no akurta teza z d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy w jakim kraju bo w Polsce WCALE nie jest dostępna aborcja, wyłączajac kilka wyjątkowych sytuacji. Więc o czym mowa? Nie tobie decydować o dziecku, które stworzyłaś ze swoim chłopem bo was poniosło i myśleliście tylko o jednym, ale już konsekwencje was przerastają. Ludzie zawsze uważają się za takich dorosłych już od licuem, jak zaczynają seks uprawiać, do tego dorośli, ale jak się ciąża pojawia to nagle małe bezbronne dzieci sie z nich robią i szukają "wyjscia z sytuacji" niczym dzieciak co nabroi i do mamy idzie żeby sprawę rozwiązała, oni idą do ginekologa zeby wyskrobał i mogli dalej robić to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no akurta teza z d.... xxx No akurat teza idealna, bo zwierzęt nie odczuwaja przyjemności i robią to dla rozmnażania i mimo woli, nie panują nad tym, ty jako człowiek też nie panuje, skoro ważna jest tylko przyjemność, tak samo jakbyś sie zazerała wyłącznie słodyczami i nie pracowała bo to męczy. Hedonizm, tak samo jak upicie sie a potem rzyganie i kac-morderca, takie to przyjemności jak ktoś nie umie panować i się zabezpieczyc chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat teza idealna, bo zwierzęt nie odczuwaja przyjemności i robią to dla rozmnażania i mimo woli, nie panują nad tym, ty jako człowiek też nie panuje, braki edukacyjne wyłażą, sa zwierzeta, które to robią dla przyjemności, np małpy, delfiny (delfiny nawet dopuszczają sie gwałtu - równiez samice potrafia zgwałcić samca, porwań samic z innych stad, orgii, a akurat sa uwazane za najinteligentniejsze zwierzęta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tobie decydować o dziecku, które stworzyłaś ze swoim chłopem bo was poniosło rozumiem, ze lepiej zeby decydował proboszcz jako najbardziej kompetentny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrozumiałaś, tacy ludzie co sie roochają dla przyjemności i nie myśla o niczym innym to dla mnie są jak króliki, które się rypią, tylko one mają przynajmniej inny powód i nie mają rozumu. Myślacy, inteligentny człowiek tak nie robi tylko przewiduje konsekwencje i potem je ponosi a nie od nich ucieka jak tchórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według sporej grupy naukowców zwierzęta a na pewno ssaki lubią uprawiać seks i odczuwają z niego przyjemność. Autor książki Emocjonalne życie zwierząt Mark Bekoff mówi: „Czy komary lubią seks – nie wiem. Ssaki na pewno.” Zwierzęta według niego nie tylko lubią seks ale również orgazm, już dawno została obalona teoria że zwierzęta uprawiają seks dla samej prokreacji. Kilkanaście gatunków naczelnych spółkuje, gdy samice nie są do niej zdolne. Podobnie zachowują się delfiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrozumiałaś, tacy ludzie co sie roochają dla przyjemności i nie myśla o niczym innym to dla mnie są jak króliki, które się rypią, tylko one mają przynajmniej inny powód i nie mają rozumu. Myślacy, inteligentny człowiek tak nie robi tylko przewiduje konsekwencje i potem je ponosi a nie od nich ucieka jak tchórz. ok, są tacy ludzie, ale oni zawsze sie będa ru...jak króliki i nie mysleć i zakaz ich od tego ru...nie odwiedzie. I zabicie dziecka, albo urodzenie go i zniszczenie mu zycia przez wygadywanie ze nigdy sie go nei chciało niczego ich nie nauczy. a u myslących, no cóż aborcja to tez konsekwencja wyboru z która trzeba sie zmierzyć. znowu nie ma az tak wielu kobiet które sie wyskrobują regularnie co miesiąc za 8 tyś, bo im sie nie chce tabletki antykoncepcyjnej połknąć Masz niesamowicie prymitywną wizję świata, wszystko ci sie wydaje takie proste, łatwe, do ogarnięcia. Jeśli to nie wynik głupoty to po prostu miałaś szczęście, ze nigdy los nie postawił ciebie przed potrzeba dokonania wyboru tak dramatycznego, dlatego możesz sobie w oderwaniu od realiów życia i jego złożoności nabijać gębę frazesami ja zawsze, ja nigdy, ja jestem pewna. Pewna będziesz jak ci sie przydarzy, wybierzesz i po wyborze powiesz- tak wziełam konsekwencje. a i to nie uprawnia to dyktowania innym ze to wybór jedynie słuszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delfiny to jedyne zwierzę które robi to dla przyjemności poza człowiekiem..... Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko delfiny np. Szympansy konobo czy jakoś tak też to robią dla przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie zmienia faktu, że w Polsce aborcja jest zakazana, Polska nadal istnieje i to prawo jest, wiec nie tylko ja tak myślę i nie tylko tzw. katole, a aborcja nie jest wyjściem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwójka zdrowych dorosłych ludzi, żyjących że sobą i współżyjących nie powinna usuwać dzidzi : ( Smutno na sercu się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwójka zdrowych dorosłych ludzi, żyjących że sobą i współżyjących nie powinna usuwać dzidzi : ( Smutno na sercu się robi. a czemu nie? bo tobie tak lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
A ja sie kocham kilka razy dziennie i nawet bliznieta bym chciala ale nie zachodze w ciaze wlasnie po to misex z moim mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie usunęłaby dziecka dlatego, że ciąża mi się przytrafiła w złym momencie. Gdybym się rypała z sąsiadem (teoretycznie, bo nie ma takiej opcji), to bym urodziła dziecko a skąd wiesz, skoro nie miałaś takiej sytuacji. Może ci sie wydawać ze wiesz, ale dopóki nie sprawdzisz nie możesz być pewna x Nie miałam takiej sytuacji i nie będę miała, bo w moim światopoglądzie nie ma słowa zdrada. Mam męża, a nawet gdybyśmy kiedyś przestali się kochać, to najpierw się z nim rozstanę, a potem będę się bzykać z innym. Nie wyobrażam sobie uprawiać seksu z kimś innym niż aktualny partner. Może jestem staroświecka, ale ten "nowoczesny", rozwiązły tryb życia mnie nie bawi. A kwestia urodzenia dziecka też jest dla mnie naturalna. Nie piszę o jakiejś skrajnej sytuacji, gdzie płód ma wady letalne, bo tu faktycznie bym się zastanowiła, czy warto narażać dziecko na cierpienie, ale piszę o normalnej ciąży. Tak, z całą pewnością urodziłabym dziecko i wychowałabym je. To jest sytuacja, na którą mam całkowity wpływ, a takich sytuacji jestem pewna nawet, jeśli ich nie przeszłam. Mogę nie być pewna, czy np. nie zabiłabym człowieka, który zaatakował mnie lub moje dziecko, choć jestem przeciwna zabijaniu, jednak w tak skrajnej sytuacji czasem działa się instynktownie, bo ma się ułamki sekund na podjęcie decyzji. Ale ciąża? No bez jaj. Tu można ruszyć mózgiem, zanim się cokolwiek zrobi, bo czasu jest dużo. Tu ma się wpływ na swoje działanie i robi się wszystko świadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowna tresc tematu. Nic dodac nic ujac. Jedynie g**** i zagrozenie zycia wchodzi a gre. A nie zabijam dziecko ej bo wpadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uprawiam seksu wiec sie nie czepiaj autorko Z mezem mieszkam ale spimy w osobnych pokojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×