Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Czy według was niepełnosprawni mają większe szanse na zostanie forever alone?

Polecane posty

Czy w was np osobom na wózkach jest bardziej pisana samotność czy możemy też liczyć na związek? Ja myślę, że Owszem, mnie jako niepełnosprawnej, jest trudniej o związek, niż osobie zdrowej , bo po prostu nie każdy jest w stanie udźwignąć to psychicznie. I wiecie co? Nie mam o to pretensji, więc jestem przygotowana na to, że mogę być starą panną z kotami, ale również dobrze, może kiedyś znajdę swojego Armando :D A jak wy myślicie? Proszę tylko bez słodzenia,ale z kulturą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse masz obiektywnie mniejsze, ale nic przed Tobą nie jest zamknięte. Kuszyńska po wypadku znalazła faceta i jest teraz jej mężem. Dużo szczęścia Ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 24 letni
biere ciebie za zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne-laska na wózku ma większe szanse na zwiazek niż facet na wózku. A hak jesteś dziewica to Michałek z tego forum już czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 24 letni
nie chcesz mnie za meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno przystojny wysoki facet na wózku ma wiecej szans na kobiete niz brzydki kurdupel na 2 nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś ma w sobie urok osobisty i ,,to coś'' to nawet na wózku ma szanse na rozkochanie w sobie kogoś ciekawego. Większość ludzi niestety skreśla niepełnosprawne osoby z własnego wygodnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 24 letni
tez jestem przegrywem z aspołecznością spędzającym całe dnie w necie i nikt mnie nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogumiła Siedlecka czyli anioł na resorach znalazła męża więc wszystko jest możliwe tylko musisz wyjść do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bogumiła Siedlecka czyli anioł na resorach znalazła męża więc wszystko jest możliwe tylko musisz wyjść do ludzi" raczej wyjechać do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nawet martwa ma wieksze szanse niz mezczyzna zywy. Mezczyzni wymagaja znacznie mniej od kobiet. Pary gdzie on niepelnosprawny a ona zdrowa to pojedyncze przypadki a ona niepelnostprawna on zdrowy to cala masa przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z calym szacunkiem dla osob jak bogumila,ale nie wyobrazam sobie,ze mozna sie zakochac w niej.jest znieksztalcona od choroby,niecaly metr wzrostu,otyla i po prostu brzydka.To raczej biznes z tym jej "mezem",bo ktory zdrowy facet zakocha sie w takiej osobie?rozumiem serce itp ale ona jest po prostu odrazajaca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×