Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pszczoła robotnica 666

Operacja plastyczna nosa w Czechach. Co, gdzie i jak?

Polecane posty

Gość Pszczoła robotnica 666

Witam, mam 20 lat i w końcu zdecydowałam się na zmiany w swoim wyglądzie. Planuję zabieg powiększania piersi i operację plastyczną nosa. Moim priorytetem jest nos, bo nie dość, że jest dość długi i szeroki to jeszcze garbaty po złamaniu w dzieciństwie. Psuje mi wygląd całej twarzy, bo resztę (oczy, usta, kości policzkowe itd.) mam bardzo ładne i proporcjonalne. Chciałabym wykonać ten zabieg w Czechach, bo ceny są tam niższe. Dlatego proszę o opinie u jakiego chirurga warto się zoperować, ile trzeba zapłacić i czy efekty was zadawalają. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszsytko fajnie jak dobrze pójdzie a jak "odpukać " dojdzie do powikłan ? to będzeisz jechac do dr z Czech ? dośc kłopotliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczoła robotnica 666
Mieszkam na śląsku i mam bardzo blisko do Czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczoła robotnica 666
Nikt nie operował nosa w Czechach? Wiem, że często tam powiększacie/zmniejszacie/modelujecie piersi to może wiecie coś o operacjach nosa u tych chirurgów. Sprawdzałam wielu lekarzy, ale większość ma kiepskie strony internetowe i nie odpowiadają na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź sobie na forum Beauty w Polsce, to bardzo wiarygodne forum, każdy się musi zalogować nie to co tutaj i jest dużo wypowiedzi popartych zdjęciami. Na temat Doktora z Czech na pewno na tamtym forum znajdziesz dużo informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej w Polsce? Jednak za granicą to trochę ryzykowne, nie znasz języka i w razie komplikacji możesz mieć problem z porozumieniem się. A dzisiaj to w sumie wszystko można poprawić także u nas, ostatnio czytałam o implancie brody na http://wirtualnaklinika.pl/implant-podbrodka/ , także czego to ludzie nie wymyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra

polecam klinikę LLC w Ostrawie, najlepszy od nosów jest dr Karel Matler,dobra opieka, niższe ceny niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×