Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pupa do oceny.

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio mój chłopak powiedział mi wprost, żebym zaczęła chodzić na siłownię, bo mój tyłek jest za duży, nie powiedział mi tak tego dosłownie, ale dał mi do zrozumienia, że jest coś z nim nie tak, albo to Ja przesadzam;x ale tak szczerze jak się przypatrzeć, to jest ona jednak wielka...zwłaszcza jak założę jakieś dżinsy albo leginsy, stanę tyłem do lustra..to nie wygląda to za bardzo FIT. http://scr.hu/0qxdu/ww47a Tyle ode mnie, więcej zdjęć raczej nie dodam, bo nie chcę świecić w internecie, ale powiedzcie mi szczerze, jest ona trochę przyduża, nie jest FIT taką jakby chciała mieć każda kobieta, a nawet jest trochę zalana... Ile bym musiała uczęszczać na siłownię i ćwiczyć żeby mieć jako tako tą FIT pupę..., nie chcę aby chłopak mnie zostawił z tak błahego powodu. W tym roku mam maturę do klasy uczęszcza koleżanka, która ma już roczny staż może i więcej na siłowni...szczerze ? nie wygląda jakby tam chodziła... Pozdrawiam i proszę o szczerą opinię na temat mojej nie FIT pupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa jak dupa, wcale nie jest duża. Zamazane zdjęcie trochę tego nie oddaje, mogłaś zakryć ręką zamiast zamazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grozny_40
podoba mi sie ale daj bez zamazania - kurde naprawde ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodziewałam się takich odpowiedzi mam też to samo zdjęcie bez tej "cenzury", odsłoń, mogłaś nie zamazywać..typowe http://scr.hu/0qxdu/4d11o proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ocenie chcialabym abyście zwrócili uwagę na zewnętrzną część uda, a nie to co znajduje się między nogami. @ tak zwanej FIT pupie zwykle bywa tak, że pupa jest większa w stosunku do uda, leci w gorę i się zaokrągla, a u mnie jest po prostu równo, leci równo z udem na tej samej linii zero jakiegokolwiek załamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pupa 7/10 Cipka 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pupa 3/10 za mało jedrna i szkoda że nie pokazałąć rowku bo lubie oglądac tym bardziej że nie wiem po co kobiety to mają przecież nie robicie kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dał mi tylko ocenę, podniósł mnie na duchu. Ye..zbok to raczej nie Mój partner, nie miałam jeszcze ze mną stosunku, wiec pochwy mi nie oceniał, ale dzękuję za tak wysoką ocenę, nie spodziewałam się jestem trochę zaskoczona, zawsze myslałam, że należy ona do tych przeciętnych, ale to pewnie efekt perspektywy z ktorej zostało zrobione zdjęcie daje mi taką wysoką ocenę 9/10. Dużo też zależy od perspektywy i ułożenia. co do pupy to czeka mnie siłownia, bo to jest jedyna droga do FIT pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 22.07 Nie robimy kupy ? to byś się zdziwił, bo Ja robię zresztą "chyba" jak każdy inny..., ale w jednym masz rację zero jędrności pośladków. Nie pokazałam rowu ? Uwierz, że żebym miała lepszą komorkę chociażby z flashem to by było widać zależy od oświetlenia, ale do oceny pupy raczej Ci to nie jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grozny_40
fajna jest pokaz sie cala nawet ubrana cikawy jestem jak proporcje pasuja do siebie , pupa do wzrostu i rodzaju budowy ciala - podobasz mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grozny_40
to chyba prowo - jak dla mnie jestes facete a foto jest z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam fit cipunie, kto chce zobaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj ta dopasowana "fit" chyba do kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że do k***ska, i przyjmę go nawet w moją "fit" analną dziureczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysylaj c**e oceni sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcie nie jest z netu, bo nie wyświetla się na Google. To raczej lekki ekshibicjonizm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że pośladki mogły być bardziej jędrne, ale nie jest źle. Z tej perspektywy nic więcej nie można można o nich napisać, więc wstaw zdjęcie, gdzie więcej widać. Za to między nogami jest super. Ładna gładziutka myszka, lekko wypukła i szeroki prześwit. Taka prawie bułeczka z delikatnymi wargami, jak u prawdziwej kobiety, a to facetów bardziej podnieca od pośladków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groźny_40, nie jest to żadna prowokacja są to moje autentyczne zdjęcia, ale mów co chcesz, Ja prosiłam tylko o ocenę, a zdjęcia za chwilę wygasną. Zaczęła się drama już w moim temacie ...a tak poza tym napisałeś "pupa do wzrostu i rodzaju budowy ciala - podobasz mi sie" Nie znasz mojego wzrostu a po tym zdjęcia raczej budowy ciała nie da się określić wiec co ty opowiadasz, jedynie pupę można jako tako opisać na podstawie foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22.35 z jakiej perspektywy zdjęcie mam wykonać żeby zrobić dobre ujęcie pupy, rozumiem, że to prowokacja abym wstawiła więcej zdjęć, bo was to kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś tępa kretynko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grozny_40
to co widze podoba mi sie dlatego chcialem zobaczyc wiecej i czy dupka pasuje do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grozny_40
jak nie chcesz trudno, ja wole raczej szukac dobrych cech w wygladzie niz krytykowac - Twoja dupcia naprawde jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grozny, pewnie byś ją analnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób zdjęcie takie od tyłu jak stoisz wyprostowana na którym widać talię, pupę i uda. To wtedy można ocenić jak wygląda linia ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groźny, właśnie, ale Ja prosiłam o ocenę i ją otrzymałam od ciebie także wiec dziękuje, ale nie będę toż wrzucać więcej zdjęć, bo Ty chcesz, bo Ci się podoba i cię to kręci, a na pewno nie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22.56 podaj gg, e-mail albo cokolwiek gdzie mogłabym Ci podesłać zdjęcie takiego jakie oczekujesz, bo tutaj nie chcę już nic wrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozycja leżąca widać talię całą, nie robiłam z pozycji stojącej, bo za dużo by było widać pokoju, a nic wycinać nie będę, bo jak sam napisałeś takie mazgi nie oddają całkowicie zdjęcie trochę żółtawe przez światło, ale raczej da się wszystko określić, jak widać pupa nie taka plaska, ale też i zalana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×