Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pupa do oceny.

Polecane posty

Gość gość
Widzę już gimbusy opanowują komentarze masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to szmata wiec czemu nie miala by temu gosciowi wyslac cos na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo co bo bym ja roochal? Cipka sie rozbiera przed kazdym to prawie jak d****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 21.46 no chyba oszalałeś :) nic takiego nigdy bym nie wrzucila do internetu... @gość 21.41 no stópki to problemem do zrobienia zdjęcia nie są, więc proszę bardzo: http://scr.hu/0qxdu/m274z na zółtej kołderce, jak chciałeś :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prosze k****a nie obrażać koleżanki jak ci się coś nie podoba to wypierddalaj. Kolezanka jest młoda i jeszcze pewnie nigdy z nimi bardzo blisko nie była i się dopytuje się i pyta o swoje ciał. Jak chłopy wrzucają tu zdjecia penisów do oceny to co k***a to meskie k***y czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wysyłam na żadne e-maile, nie jestem szmatą. Nie rozbieram się przed każdym, może jestem trochę taka ekshibicjonistka, ale takich wyzwisk w moją stronę się nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ilu tu jest żałosnych "masturbantów" skamlących o jakąkolwiek fotę z kawałkiem nagiego ciała, to już jest naprawdę żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czatach z kamerami jest tego od chu chu aż się proszą by pokazywac na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się odpowiedziami złośliwców i daj jeszcze zdjątka, bo się wszystkim podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak pan gość 22.13 nie przejmuj się, a poza tym sama napisałaś, że jesteś taka lekka ekshibicjonistka (kto nie wie co to znaczy to wikipedia), albo moje tłumaczenie na podstawie Ciebie to: Jarasz, podnieca cię lekko to, że wrzuczasz tu swoje autentyczne zdjęcia, a inni oceniają je pozytywnie, co przyczynia się do jeszcze większego podniecenia -to takie moje tłumaczenie, jeżeli Cie obrażiłem z gory przepraszam :) nie chcialem wybacz, a jeżeli nie to prosiłbym, prosilibyśmy jakieś zdjęcie (chciałbym żebys zrobila zdj. jak stoisz i obiema nogami ściskasz c**e**kę) Podkreślam, chciałbym nie, nie wymagam tego od Ciebie ja tylko proszę w miarę twoich możliwości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się zupełnie nie podobasz. Brakuje Ci kobiecej elegancji, stylu który sprawia żedziewczyna fotografuje się w ładny sposób. Wybacz, jednak zdjęcie na którym leżysz czy zdjęcie stóp jest zwyczajnie brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcie na brzuchu jest brzydkie. Pozostałe są ok a ze stopami fajne. Ni znasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko wszystkie zdjęcia wygasły :) Poproszę jakieś zdjęcie do oceny, a tak zagłębiając to chciałbym abyś zrobiła zdjęcie tyłem, leżąco i żebyś rozszerzyła pośladki, CYK fota i poproszę :) Przy okazji też ocenię pewnie 10/10, ale też i nacieszę Ja oraz inni oczy :) Proszę o wrzucenie, dziękuję, czekam na odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up@ hhah było wcześniej wejść i zobaczyc :) cud dla oczu, ja jestem tu od początku i każde jej zdjęcie mnie jara :) Koleżanko moglabyś dać foto jak przygryzasz wargę zębem tak najlepiej żeby calą było widać twarz jesteś śliczna na pewno pozdro i plis. o zdjęcie :) Dziewczyny, ktore przygryzają zębem wargę, tak seksownie są słodkie :) Chore, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Gość 23.17 no oczywiście, że jestem taka trochę lekka ekshibicjonistka, a w tym twoim "tłumaczeniu" jest trochę prawdy, podnieca mnie to szczerze mówiąc, jak ktoś komentuje moje zdjęcie w sposób mega pozytywny A co do zdjęcie mogłabym takie zrobić, ale wrzucę później :) @Gość 15.40 Tak jak mówiłam tak i się stało :) Mówiłam wcześniej, że za niedługo wygasną. Zdjęcie zrobię takiego jakie oczekujesz choćby dla własnej satysfakcji , ale wrzucę jak Panu wyżej potem. :) @Gość 15.48 Cieszę się bardzo, że jarają Cie moje zdjęcia i jesteś ze mną tu od początku, ale zdjęcie w którym chcesz abym pokazała twarz stanowczo odpada, ale coś wymyślę. To troszkę chore, że podnieca cię kobieta, która przygryza Sobie wargę:) Zdjęcia wrzucę potem, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stpki wryuc nam tez;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz dac jeszce troche biustu chcesz to zakryj rekoma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa pryszczata, bezkształtna. A właścicielka nie ma klasy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBB
Brałbym, ostro i najchętniej obie dziurki. Wyglądasz na morką. Lubisz w drugą dziurkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 19.57, gdzie Ty tu widzisz pryszcze...?, bo ja oglądałam się w lustrze nie raz i nigdy nie zauważyłam pryszczy, patrzyłem przed chwileczką na zdjęcie oba zdjęcia i nic dostrzec nie mogę, pewnie dlatego, że tam pryszczy nie ma ?... GośćBBB Szczerze ? czasem przy masturbacji wkładam w obie :) nigdy nie robiłam tego z facetem, ale jeżeli by już doszło do tego to wolałabym aby jednak tam nie celował, bo ledwo co mieszczę 2/3 paluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBB
Na początku delikatnie paluszkami, jednocześnie pieprząc w cipkę, a później powoli z nawilżeniem w drugą dziurkę... Aż nabrałem ochoty na takie rżnięcie Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćBBB sex analny jest przyjemny tylko dla jednej strony :) (mężczyzn) Napisałeś, że wyglądam na mokrą chodzi ci o to zdjęcie jak rozszerzyłam dziurkę :) nie wiem czy wiesz, ale zdjęcie nie jest łatwo zrobić od tylu i do tego samemu, to coś nie wyjdzie za mało widać albo za dużo widać pokoju itp. pomęczyłam się trochę mam nadzieję, że zrozumiałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbowałaś się dzisiaj ? albo będziesz się masturbować dziś ? posiadasz jakiś wibrator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masturbowałam się jeszcze dziś tak mam zamiar, bo cala ta sytuacja z robieniem zdjęć trochę podnieca :) mam wibrator, żadko używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBB
Przy odpowiedniej technice i stymulacji również pochwy jest przyjemny dla oby stron. Rozumiem, że bez statywu nie jest to łatwa sprawa. Też mam ochotę na masturacje dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wrzucisz zdjęcia, pare zdjęć po masturbacji ? jak jest cala mokra goscBBB też chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22.55 Zobaczę jeżeli będę to wrzucę , a jeżeli nie to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lizalbym ta szparke az by mi jezyk odpadl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×