Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest taka szansa wejdzcie proszę

Polecane posty

Gość gość

Dostalam okres 20 , krwawienie 3 dni w czwarty dzień bez plamienia kochalismy się do końca. Czy istnieje szansa, ze mogę być w ciąży? W ogóle sie nie znam na cyklu itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do konca czyli;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do końca czyli aż osiągnęłaś orgazm? Dla mnie to jest koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie znasz swojego cyklu to skąd my mamy znać? Szansa jest jeśli masz cykle krótkie, albo z jakiś względów ten cykl Ci się skrócił (choroba itp) Ja zaszłam w planowaną ciążę w 7 dniu cyklu, mimo, że teoretycznie był to okres niepłodny, więc tak wiem, że można zajść w ciążę na początku. Na przyszłość autorko: 1. Zapisuj jakie długie masz cykle, żebyś wiedziała kiedy są dni większego ryzyka. W internecie masz opisaną metodę kalendarzykową, gdzie możesz sobie wyliczyć dni większego i mniejszego ryzyka. 2. ZAWSZE przy stosunku zabezpieczaj się prezerwatywą. 3. Jak nie masz gumek to korzystajcie z innych form seksu, bez penetracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cykle mam 32 dniowe. Do końca czyli mąż skończył "we mnie". Ps. Właśnie planujemy drugie dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takich cyklach owulacja wypada 18.10 więc nie ma o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy długich cyklach raczej szanse na ciążę małe. Poczytaj sobie o tym, przecież wszystko jest w internecie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie powinnaś lepiej poznać swoją płodność. Zacznij wyznaczać sobie fazy swojego cyklu. Jeśli masz z tym problem do pomocy możesz sobie kupić specjalny tester. Z własnego doświadczenia polecam Afrodytę na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×