Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Popękane usta. Ratujcie!

Polecane posty

Gość gość

Dziś strasznie popękały mi usta. Jutro ide na szczepienie z dzieckiem a te usta wyglądają tragicznie. Smaruje alantanem. Błagam pomóżcie żeby chociaż troche lepiej wygladaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz to posmaruj olejem kokosowym, szybko goi i natluszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tisane jest super. do kupienia w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu mialam taki problem,tylko ze nie moglam wygoic przez kilka mcy,niczym,tisane tez nie pomoglo. W koncu musialam isc do lekarza i zapisala mi którąś wit b i po kilku dniach mialam piekne usta. W koncu zaczęłam brac wit b complex i w jednej ulotce pisalo zeby zazywac przy antykoncepcji hormonalnej bo wtedy jest niedobór ktorejs wit b. A ja faktycznie od kilku mcy brałam tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usta ustami, a na co szczepisz dziecko, czytałaś ulotkę, działania niepozadane? Pytam, bo moje dziecko po KAŻDYM szczepieniu miało niepożądanych odczyn, aż słabo mi jak sobie przypomnę, i nie mogę sobie do dnia dzisiejszego wybaczyć, ze.szłam na szczepienie bo lekarz kazał, a potem sama zostałam z problem padaczki poszczepiennej, wzmożonego napiecia miesniowego . Nie pisze.o strasznym płaczu nieutulunym, przerazliwym, bo boli mnie aż do dziś, mimo że minął już rok. Więcej nie zaszczepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn akutar bardzo dobrze znosi szczepienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×