Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie ma dla nas facetów

Polecane posty

Gość gość
Zwyczajnie kobiety maja nawalowe we lbach i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie są ,dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ty jestes normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Nie kazdemu jest pisane byc w zwiazku. Zainwestuj w kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator nie potrafi kochac a mezczyzna tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce się was kochać to źle, jak się was nie chce kochać to też źle. I bądz tu mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wystarczy kochać! Trzeba też się kochać i to jak najczęściej:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, ktore nie chca byc same powinne wybrac " mezczyzne", ktory twierdzi ze "kobiety maja nawalone we lbach", albo prawiczka, ktory nazywa je szmatami. Tacy "mezczyzni" sa opiekunczy, romantyczni i wrazliwi :-) Boze, to ja naprawde wole wibrator i kota. Po co mi taki prymityw i cham? Wiem, ze sa kobiety, ktore na szacunek nie zasluguja, ale "mezczyzni" na babskim forum to w wiekszosci zalosne i zakompleksione odpady. Wara wam od kobiet ! Ludzkosc nie potrzebuje wybrakowanych genow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci o których piszesz to tutejsza gimbaza a w większości podszywające się pod facetów kobiety i mają ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta odkad swiat swiatem od potrzebuje mezczyzny, ktory zapewni jej a zwlaszcza jej potomstwu bezpieczeństwo i jak najlepsze warunki zycia. Kiedys zapewnial to silny facet z maczugą , teraz lepsze warunki bardziej zapewnia intelekt, zdolnosci. A co mamy ? Kobiety sa czesto bardziej wyksztalcone, samodzielne, a zgodnie z natura szukaja lepszych od siebie w tych tematach, nie slabeuszy .Przy rownouprawnieniu tych brakuje. Kobiety strzelaja sobie w dodatku samobója, wybierajac studia czy zawody typowo sfeminizowane. Gdzie maja znależć tych madrych, samodzielnych, skoro w ogole nie maja okazji ich poznac?A wybor tych, ktorych znaja, jest minimalny? Kobiety wcale nie sa nadmiernie wybredne, trudno, zeby lapac sie za pierwszego lepszego tylko dlatego, że byl pod reka, albo że sie w niej zakochał.Miłośc jest bardzo wazna, ale nie moze istniec bez szacunku, przyjazni, wspolnych zainteresowan i priorytetów - inaczej to zauroczenie, ktore długo nie potrwa. Jedyna rada to starac sie wejsc w srodowisko, w ktorym sie kobieta dobrze czuje a w ktorym jest odpowiednio wielu męzczyzn- wtedy mozna poznac róznych i przekonac sie, ktory faktycznie spelnia oczekiwania. Nie mowie o znajdowaniu idealu, bo takich nie ma, ale po prostu o mozliwośc wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos kobiety wola jednak spac same niz obok niedojdy zyciowej, ktora nie potrafi zadbac o swoj wyglad wiec co dopiero mowic o rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie znowu to wina kobiet. Wszyscy jednak wiedza, ze to wina "mezczyzn", ktorzy w dzisiejszych czasach sa po prostu slabi.nie wszyscy, ale zdecydowana wiekszosc. To wy zatrzymaliscie sie w rozwoju i zyjecie w przekonaniu, ze starczy tylko zeby mezczyzna byl.kobiety jednak nie potrzebuja slabeuszy.sa stworzone do wychowywania dzieci a nie doroslych facetow. Wiec przykro mi ale jezeli juz placzemy w poduszke to placzemy z braku prawdziwych mezczyzn, a nie mezczyzn w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to ze kobiety maj wymagania. One mają wymagania których prawie nikt nie spełnia. Trudno zrozumieć ze jest masa kobiet które twierdzą że nie ma dla nich odpowiednich facetów. Na 3 miliardy mężczyzn na ziemi nie znalazł się żaden właściwy? Należy sobie od razu zadać pytanie czy coś jest nie tak z tymi 3 miliardami czy raczej z tą kobieta. Do tego dochodzi "twarde ladowanie" u kobiet po 30. Dwudziestolatki myślą ze sa z******ta i ze mogą mieć każdego i na pewno znajdą jakiegoś lepszego. Po 30 okazuje się ze jednak nie sa takie z******te a atrakcyjni faceci z jakiś powodów wybrali inne a nie je. I wtedy jest depresja. U facetów nie ma takiego nagłego zjazdu. Jak ktoś nie miał powodzenia to nie miał go zawsze, nie ma jakiejś magicznej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opheliaophelia
Lepszy wibrator i p****le rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
15.57 Nie wiem z czym masz problem. Kazda kobieta ma prawo stawiac wymagania jakie chce. A jesli nikt ich nie spelnia to ma prawo wybrac czy woli byc sama czy z kims kto jej nie pasuje. To sprawa tej kobiety a nie Twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dovakhiin wczoraj 0 napisałam do Ciebie na podany mail ale wiadomość prawdopodobnie NIE DOTARŁA. Jest jakiś błąd w adresie lub konto nie jest aktywne. Jeśli tu będziesz- bardzo proszę o dokładne(!) podanie adresu mailowego. Pozdrawiam. "Zauroczona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:57. Ze my mezczyzni zatrzymaliśmy się w rozwoju. Hmmm... taki tekst słyszałem od pierwszej zony gdy się pytałem dlaczego nie ma czasu/sily/ochoty na sex. Też mi mówiła że się w rozwoju zatrzymałem bo tylko sex i sex. No i jest już była. Teraz ma kota i kupuję wino w ilościach hurtowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Martha
ja szukam dalej:)tego jedynego wymarzonego fizycznie i psychicznie sprawnego:=))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Martha
A moze sie zdarzyc ze wielka milosc kiedys przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -"Nie wystarczy kochać!Trzeba też się kochać i to jak najczęściej:d" xxxxxxxxxxxxxxxxx Z tego co mnie- kobiecie wiadomo- dla mężczyzn ważny jest seks. Jeśli w tej "dziedzinie" coś nie gra- wszystko inne w związku ( małżeństwie) się psuje. Taka prawda drogie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Innymi slowy: chcesz zachowac meza to mu dawaj d**y.A innym dawaj dopiero po slubie zeby za wczesnie sie nie urwali do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby wybrzydzaja a potem placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zauroczona, spróbuj jeszcze raz. Adres jest na pewno dobry, bo próbowałem wysłać wiadomość z innego maila i dotarła od razu. Mail to professional-dragonslayer@wp.pl Wiem, okropnie długi ale wszystkie lepsze były zajęte. Może zrobiłaś jakąś literówkę? W słowie professional są np 2 eSy. Proszę skopiuj ten adres i spróbuj jeszcze raz wysłać mi wiadomość jakąkolwiek, jako test. Jak to nie zadziała to pomyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, już wiem o co chodzi. Problem tkwi w Kafeterii. Z jakiegoś powodu serwis dodaje spację w adresie mailowym. Adres się kończy na @wp.pl i przed kropką z niewyjaśnionych przyczyn robi się spacja. Tak stało się wczoraj, tak stało się dzisiaj. Ochrona przed spamem, nie wiem? Tak czy owak adres jest dobry tylko musisz go wpisać ręcznie. Tak będzie najlepiej. TEST: professional-dragonslayer@wp.pl Tak mam rację, portal dodaje spację przed kropką, dlatego mail wydaje się programom pocztowym niepoprawny. Trzeba ręcznie wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dovakhiin wczoraj . Witaj! Ponownie do Ciebie napisałam. Poprzednio adres napisałam ręcznie ( i były "dwa s"!). Gdyby nadal były jakieś problemy- odezwij się tu i podaj inny adres lub ja wtedy podam Ci "namiar" do siebie. Pozdrawiam. "Zauroczona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do kobiet nie mogących znaleźć faceta: co macie do zaoferowania mężczyźnie? Na stałym związku statystycznie bardziej zależy kobiecie więc to ona powinna spełnić więcej wymogów. Najczęściej kobiety marudzące na brak "prawdziwych" mężczyzn oczekują statusu społecznego, pozycji zawodowej, bezpieczeństwa finansowego, ale co w zamian? Seks? Nie trzeba kupować browaru, żeby napić się piwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamlin dziś -'Pytanie do kobiet nie mogących znaleźć faceta: co macie do zaoferowania mężczyźnie? " XXX Czułość, troskliwość, wsparcie W KAŻDEJ SYTUACJI, ciepły, miły dom, gotuję "tak sobie" ale jak chcę, to potrafię "wyczarować" coś smacznego, no i seks...kiedy tylko tego zapragnie. Są chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wykształcone? Może spojrzymy co to za wykształcenie. W większości przypadków to są studia typu: socjologia, psychologia, administracja i inne tego tzw. g****okierunki. Łatwe i przyjemne. Potem się zahaczają w korpo gdzie wykonują małpie obowiązki, ale one już są te wielkie wykształcone z wielkich miast. Prawdziwe studia to studia techniczne,(gdzie kobiet jest mało) i medyczne. Napiszę więcej, dużo produktywniejszy i przydatny dla społeczeństwa jest stolarz fachowiec z wykształceniem zawodowym. Potrafi rękoma stworzyć coś z niczego. A panienka z korpo, co? Tabelkę w excelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×