Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do tych co 2 razy były w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Jak było z objawami czy przy 2 ciążach objawy były identyczne? czy może w drugiej nie spodziewałyście się ciąży a jednak objawy były całkiem inne niż w poprzedniej? jestem teraz w takiej sytuacji i bardzo chciałabym poczytać jak było u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bylo tak samo bol brzucha i.piersi zaczal sie od dnia spodziewanej miesiaczki.Mdlosci od 5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki . U mnie w pierwszej ciąży wiedziałam że jestem zanim test zrobiłam a teraz pobolewa mnie brzuch jak na okres piersi wogole nie bolą a w tedy piekły.Jest duże prawdopodobieństwo,ale zobaczymy za pare dni. Proszę o wpisy kolejnych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przy każdej ciąży inne objawy były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w drugiej ciazy bardziej wymiotowalam i nie bolaly mnie piersi.poza tym wszystko tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc jednak nie jest powiedziane że zawsze musi być tak samo ja czekam z niecierpliwoscia na zrobienie testu ale wlasnie do tej pory bylam przekonana ,że napewno to nie mozliwe bo mnie piersi nie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszej ciąży nie wymiotowałam, nie miałam mdłości, nie bolały mnie piersi czy plecy, mało przytyłam. W drugiej ciąży rzygałam non stop, bolały mnie piersi, przytyłam 20kg, byłam cała opuchnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam problemów zdrowotnych nawet w dzień porodu dwa tygodnie po terminie się kochaliśmy a wieczorem rodziliśmy bo męża mam zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym pochwy i porodach mam do tej obecności Prawo nawet w szpitalu! Muszą czy chcą czy nie lekarze liczyć ze mną bo jest świadek mój mąż. Nie jestem zacofana jak niektóre polki by wstydzić się męża a całkiem obcych ginekologów nie ciemnota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurfa znowu ten zboczony facio od badan ginekologicznych Idz frajerze konia trzepacbo tutaj juz nic niewskorasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
W pierwszej ciąży wszystko przebiegalo tak zwyczajnie. Dobre samopoczucie zero wymiotów, malo przybrałam na wadze, zero jakichkolwiek "dolegliwości" tyle że okropnie chciało mi sie spać. Druga ciąża to infekcje dróg moczowych (szyjka macicy jest krótsza w czasie ciąży więc szybciej o infekcje), wymioty, bóle brzucha, ogólne osłabienie, anemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze temat moze przypominacie sobie te pierwsze objawy?jak było z pierwszym dzieckiem a jak z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×