Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poleccie w miare tani i naturalny kosmetyk który dla was jest hitem

Polecane posty

Wiesz co, wszystko zależy od rodzaju skóry itd. Nie można ot tak wybrać sobie jednego rodzaju kosmetyków i powiedzieć, że są najlepsze dla wszystkich. Ja jestem zakochana w produktach, które są idealne dla delikatnej skóry (taką też mam), dlatego bardzo często na mojej półce są rzeczy np. dla dzieci mimo, iż dzieckiem już nie jestem :) Bardzo cenię sobie firmę JohnsonsBaby i produkty z tej serii: http://www.johnsonsbaby.com.pl/johnsons-baby-nawil%C5%BCaj%C4%85cy-p%C5%82yn-do-k%C4%85pieli-z-oliwk%C4%85 - świetnie sprawdzają się przy mojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam oleje do ciala tropikalny z bielendy, nonoi de thaiti o pieknym zapachu egzotycznych kwiatow idealnie wygladza skore, sprawia ze natychmiast staje sie nawilozna i miekka. Jak na olejek to bardzo szybko sie wchlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem maska do rąk z Eco lab. Wcześniej używałam z biodermy, avene dermedic i innych podobnych i ten wymiata wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem na ile naturalny i bez chemii ale raczej w porządku bo apteczny. Krem Oillan multi lipidowy krem do twarzy. Swietny u niedrogi (przynajmniej w aptekach internetowych). Wspaniale nawilza, a mam z tym na prawde duży problem, nie zapycha i jest lekki, nadaje sie pod makijaz. Dla mnie hit a probowalam ogromnej ilosci kremow z różnych polek cenowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×