Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprzeczne sygnały od faceta to

Polecane posty

Gość gość

Nic innego jak brak zainteresowania. Tyle tylko, że facet jest kulturalny i nie chce nam wprost zakomunikować, że ma nas gdzieś. Niestety taka prawda. Właśnie się o tym przekonałam i boli, boli bardzo porażka. Zawód miłosny po całości. Nie dopuszczałam do siebie tej myśli, zakładałam tutaj tematy na kafe licząc, że może się mylę, jeszcze miałam nadzieję. Niestety wszystko prysło. A on przychodzi, widzi mnie teraz i zero emocji zero. Czuję się taka brzydka, niechciana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobne problemy. Poradziłam sobie i jestem z tym facetem za szybko się poddałaś- nieraz warto powalczyć i zaczęłam pomagać innym w postaci warsztatów . Samo nie przejdzie. Możesz temu zaradzić. otworzyć i nie bać odrzucenia! Szczegóły: na email: klubrozwojuosobistego@gmail.com. Porady na forach służą tylko wygadaniu się i są niefachowe. Pomogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej smutki żale i baw się doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda. Ja dawalem sprzeczne sygnały bo ona była zajęta i sam nie wiedziałem czego ona chce, teraz żałuję, bo wygląda na to że jej zależało a ja lipe odwaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No on teraz przestał wysyłać jakiekolwiek sygnały wiec po tym wywnioskowałam, że nic do mnie nie czuje chociaż na początku było mase sprzecznych. Był raz wylewny, miły sympatyczny innym razem oziębły, niemiły, a ja sobie właśnie to tłumaczylam tym, że nie jest pewien moich uczuć. Nie ma co się oszukiwać :( Jak komuś zależy to się tak nie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się powinien twoim zdaniem zachować i jakie Ty dawałas sygnały które by jasno wskazywały ze jesteś nim zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki...które tematy zakładałas???gdzie sie widujecie???macie kontakt???jesteście wolni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on naprawde mysli, napisz do mojej wrozki Sofii, jest swietna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka juz się wymixowala z tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta...a teraz będzie w samotności przeżywać a być może sama wysyła sprzeczne sygnały wiec co ten biedny facet ma zrobić???plaszczyc sie???Autorki...jeżeli tu wrocisz to ci doradzał...rozmowa,rozmowa i jeszcze raz rozmowa...tylko poważna...taka żebyście oboje wiedzieli na czym stoicie...być może i on kocha ;) nie zapomnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet raz był miły raz oziębły. Nie można tak się zmieniać z dnia na dzien jeśli na danej osobie nam zależy nie oszukujmy się. Ja myślałam, że to sprzeczne sygnały, że coś go blokuje a tak serio to poprostu zachowuwał się raz tak raz tak w zależności od humoru. Co najgorsze chyba się zorientował, że coś do niego czuje i teraz ignoruje mnie już całkiem. :( Tak się osoby zakochane nie zachowują. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inaccessable masz racje.Popieram.Tylko rozmowa bez glupich domyslow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28 kochany tutaj nie ma o czym rozmawiać. Zbyt często zachowywał się jak sopel lodu względem mnie, a ja byłam otwarta, sympatyczna i miła. Unikał mojego wzroku jak ognia, chyba czuł, że coś do niego czuję. Te pare miłych gestów z jego strony to jednak za mało, chociaż w sumie to nie były gesty tylko zwykła uprzejmość ktorą ja interpretowałam w taki sposób jaki sama chciałam żeby było. Dodając ten post chciałam tym wszystkim dziewczynom dać do zrozumienia żeby się nie oszukiwały. Sprzeczne sygnały to tylko wymysł naszej wyobraźni, wymysł naszych pragnień. Tłumaczymu, że tak robi bo się boi itp. ale przyznaj jak mężczyźnie zależy to działa nie patrząc na przeszkody prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod warunkiem ze sama mu tych przeszkód nie stworzylas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką, facet któremu kobieta się podoba nie traktuje jej jak sopel lodu, tylko stara się jej przypodobać. Przestańcie więc wciskać jej porady o rozmowach itp bo ona wie, że z jego strony nic nie ma i nie ma o czym rozmawiać. Walor jej wpisu ma być edukacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiecie, że sprzeczne sygnały według kobiet mają prawo dawać tylko kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z autorka Mialam identycznie! Tez tłumaczyłam sobie ze ma obawy ( uzasadnione) i dlatego milczy. Raz miły, w sumie Zawsze bardzo miły.. Ale kiedy ja zdobywałam się na dwuznacznosci, dając mu sygnał zainteresowania..on nie robił z tym nic. 3 lata zakochana..w sumie bez szans, ale bolało niesamowicie. Trudne tym bardziej ze wiedzialam ze spiep.. Sprawę, wiedziałam ze nie jestem mu obojetna Ale to było dawno temu.. Naprawdę sprzeczne sygnały, trwające dłuższy czas to jest brak zainteresowania ! Ktos, kto jest zakochany juz dawno odwazylby się na cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu kobiety jakoś się nie odważają, tylko wiecznie czekają jak tępe p***y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak...bo kobietom to sie wydaje ze tylko one moga wysyłać sprzeczne sygnaly i robić z nas glupkow.Bo one uwarzaja ze nie muszą sie nic postarac krolewny jedne.A potem jest placz i zgrzytanie zębami.A fecet stoi jak głupi i sie wqrza z jej humorkow bo z czasem ma po prostu dość idiotki.Zrozumcie ze facet jak nie chce to nie chce i nie bedzie sie bawił w kotka i myszkę a wiec na sprzeczne sygnały od faceta same sobie zapracowujecie.U faceta albo jest białe albo czarne!!!nie ma kolorów ppośrednich!!!no może na poczatku jeszcze przez cywilne jest taka gra akceptował na ale jak przeciagacie to na co liczycie???pogielo was???potem w takich przypadkach pozostaje juz tylko rozmowa.Ciekawe swoja droga czemu był oschly i zachowywał sie jak sopel lodu?Autorka jakos nie podała przykładu tylko generalizuje.Także wezcie sie ogarnijcie...facet nie bedzie robił wszystkiego ale to od was tez dużo zalezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo nieprawdy w tym temacie więc zdementuję. Mnóstwo facetów szczególnie dzisiaj ma problemy z poczuciem własnej wartości, problemy przekonania czy jesteśmy warci danej kobiety. Wtedy Wy myślicie że to sprzeczne sygnały, a w naszych głowach są myśli czy ja jestem dla niej atrakcyjny? Czy ja mogę z nią być czy na nią zasługuję? Przecież taka atrakcyjna może mieć wielu, a oni mogą być atrakcyjniejsi ode mnie. Same zrozumcie, to nie jest tak że kobieta powinna wykazać zainteresowanie. Kobieta, która liczy na zainteresowanie powinna facetowi pokazać że jest potrzebny! To kluczowa różnica, nie zainteresowanie ale to że jesteśmy wam potrzebni. My wówczas chcemy zrobić coś od siebie dla Was, czujemy się ważni i docenieni, budujemy na tym swoją wartość - Wy odbieracie to jako zainteresowanie i wszystko się zazębia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.47 Ty naucz się czytać ze zrozumieniem Przecież piszemy o sytuacji w której kobieta wykazuje zainteresowanie. Pisze, jest mila i zawsze sympatyczna i uśmiechnięta a nawet ( w moim przypadku) daje dwuznaczne sygnały Ile mozma sie łudzić? Tyle ile jest sie zakochanym! Dzisiaj to wiem, bolesna lekcja. A na tym kimś juz mi nie zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposób niby okazywała te sygnały bo wciąż nie wiemy???co,zucalas mu sie na szyje i gryzlas go w ucho a on uciekal??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazywała mu takie sygnały, że przecież powinien się domyślić, że się jej podoba :) To jest najczęstsza "inicjatywa" kobiet i sygnał. Nicnierobienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob tak zebys miala okazje musnac jego dloni :D to dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykazywala zainteresowania a facet zmascil, krecil dobrze wiedzial, ze byla zainteresowana inaczej nie zachowalby sie jak pies ogrodnika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musniecie dłoni???no nie wiem.Ja bym sie zorientował odrazu :p znam te wasze sztuczki trochę :p Wolalbym by bardziej jak kumpela klepnela mnie w ramie i robiła tak żebym to ja chciał złapać ja za rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, ja przetrzymuje kluczyk w dloni, niby zapominam go odwiesic i kolega zawsze musi po niego przyjsc, a to juz nie moja wina ze zapominam go odwiesic tylko trzymam w rece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie określiłabym tego jako kulturę tylko jako "międzyludzkie tchórzostwo". Nie jest miło kogoś ranić, więc tchórzliwi ludzie wolą unikać tej nieprzyjemności i czekać aż delikwentka sama się domyśli - kosztem jej nerwów i emocji, ale co tam. Ten sam typ człowieka nie powie sprzedawcy że nie chce kupić kołdry tylko poprosi o odłożenie na potem, a potem oczywiście nie wraca. Nie zerwie z tobą, tylko będzie się nad tobą znęcał tak długo, aż "wyjdzie" że niby to przez ciebie to zerwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16,13 -no i gitara, żyj w pokoju, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×