Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAK CZĘSTO UPRAWIACIE SEKS??

Polecane posty

Gość gość
To było do 21:45 Co twój facet poczyna jak masz okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
2-3 razy dziennie. Ja mam 29 a moj partner 35. Jestem w ciazy I tak jest od poczatku. Dni w ktore nie bylo sexu moge policzyc na palcach jednej reki. Moj partner to doslownie sex maszyna. I nie raz sie posprzeczamy ale sexu I tak sobie nie odmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 lat po ślubie. On 36 ja 35. Czasami dwa razy w tygodniu, czasami raz na miesiąc. Leczę się na tarczycę i zazwyczaj mam ochotę na seks w dni płodne i w okres. A chciałabym mieć wysokie libido i uprawiać kilka razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:53 To już chyba seksoholizm. Serio Aż strach się bać co zrobi twój mąż jak urodzisz i nie będziesz mogła w połogu, a i ze zmęczenia przy niemowlaku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami mam taka ochote poznac jakiegos fajnego faceta ale cos mnie chamuje vvvv Pewnie jakiś cham cię Hamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy na dzien ;) Ale nie mieszkamy razem wiec jak juz to sie chcemy nacieszyc soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reguły codziennie. Czasami robimy sobie dzień przerwy, jak mój gdzieś wychodzi wieczorem, albo jest zmęczony. Ja 28, on 35, rok po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to macie fajnie , zazdroszczę .. Mój kiedyś to był dzikus, kilka razy dziennie . Czasem miałam dość , teraz ostatni raz był jakiś 2 tyg temu a przed tym prawie 2 miesiące .. Jest dobry w łóżku nawet bardzo , tylko co z tego skoro nic nie ma. Dodam że ja mam 23 a on 30 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci faceci muszą być albo mega otyli albo mieć poważne problemy zdrowotne. X Moj maz ma 190 cm i 85 kg wagi ( strasznie otyly ) ze zdrowia to tylko co mi wiadomo to lekkie nadcisnienie , bierze leki i ostatnio bol kregoslupa ( pewnie od siedzenia cale zycie za biurkiem przy komputerze) Ja jestem szczupla dlugowlosa blondynka , powiecie ze stara prukwa ze mnie , ok moze jestem ale staram sie jak moge aby byc w dobrej kondycji zarowno fizycznej jak i psychicznej a do tego potrzebuje tez seksu , to dla mnie trudny okres , widze ze zaczynam sie starzec ale jeszcze w dalszym ciagu jestem atrakcyjna i potrzebuje kogos kto .......hmmmm zetak powiem jeszcze mnie pozada Na dzisiaj mamy lokatora w domu ale jak tylko sie wyprowadzi to chce sobie urzadzic swoj pokoik , skonczyc z ta farsa spania razem w jednym lozu i z czasem chce wniesc o rozwod Mezowi powiedzialam ze raz na dwa miesiace nie dam sie uzywac , nie jestem zabawka ktora mozna sie bawic jak przyjdzie ochota a pozniej p*****lnac na 4 -6-8 tygodni do szuflady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz ma 190 cm i 85 kg wagi ( strasznie otyly ) x 85kg przy tym wzroście to normalna waga u faceta, a nie otyłość. Mój mąż ma 185cm i 90kg, ale nie jest nawet gruby! jest normalny, nie ma brzucha, nie wiem może chodzi o budowę? Lubi też pofikać ze mną :) narzekać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2-3 razy w tyg(częściej 2) 11 lat po ślubie, wolałabym częściej mąż jest zmęczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie2 razy w tygodniu to bylby luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy nie macie dzieci i innych problemów? Ja mam pobudkę codziennie o 5.00, praca, potem dzieci zajęcia dodatkowe, wieczorem jak ogarnę dzieci to obiad i padam na twarz. Dodatkowo chorobę w najbliższej rodzinie wiec i stres wiec nie mam ani siły ani ochoty od pol roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero rok po ślubie ale razem jesteśmy ósmy rok, u nas to zależy od dnia i to trochę chore :D Czasami z dwa tygodnie nic, a jak nam się zachce to i dwa razy w ciągu dnia i tak nadrabiamy. Normalnie to tak 4 razy w tygodniu, czasem więcej, czasem mniej. Nie ma na to reguły w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 dzieci ale juz tylko jedno z nami mieszka , wiecej problemow nie mam wiec z checia pokochalabym sie z mezem ( wstaje do pracy codziennie przed 6 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos nie wierze ze codziennie i nawet dwa razy. Ja o 6 ledwo na oczy widzę poza tym dzieci juz nie spia. A wieczorem zanim ogarnę dom, maz jest architektem wiec do pozna cos zawsze grzebie, ja tez cos do pracy zawsze porobie bo w LO pracuje wiec klasówki, zadania itp... Wiec zmęczone jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o 6 jestem wyspana a chodze spac okolo 24 , nie potrzebuje duzo snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo 22:33 to gimbaza :D :D :D głupie to i jak widać na pedofilie się zgadza żeby swojemu dziecku fiu ladować w ryj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a wasze dzieci co rano robią jak wy baraszkujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z moim nie robie seksu. Zabił wszystko ponizaniem mnie, znecaniem sie psychicznym. Niedlugo bedzie koniec. Wiecznie naburmuszony i wieczny foch. Ja 40 on 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio 1 rok temu, ciąża, połóg, zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na miesiąc,Góra dwa. I to zawsze z mojej inicjatywy,jak już wytrzymać nie mogę.. jest mi przykro i żal tak się ponizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takiego jak pan powyzej tez wyrzucilam. Teraz uprawiam seks z przyjacielem, niesety nie tak czesto jak bym chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy tez od pracy męża. Mój pracuj***ardzo dużo nawet wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale skrajności -baba w 40tc a mąż co dalej pakuje ja po 2-3 razy/24h ?:O Z drugiej strony -facet 35 lat ma sile raz na 30 dni ...co to bedzie za 5-10 lat :( Czy on ma ostatnie stadium nowotworu czy psychologiczny aseksualista ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze kazdy ma inny temperament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawiamy bardzo często, bo oboje lubimy seks. Szkoda tylko że mąż nie chce za bardzo się kochać kiedy mam okres...a wtedy moje libido szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są specjalne tampony w których można uprawiać seks. Niestety nie pamiętam ich nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×