Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAK CZĘSTO UPRAWIACIE SEKS??

Polecane posty

Gość gość
raz na 2-4 tygodnie , 4 lata po ślubie. Pełen energii dwulatek i druga ciąża (potem pewnie połóg i zmęczenie) skutecznie nam to utrudniają. Mąż radzi sobie sam, a ja udaję że o tym nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszperałam w necie i znalazłam te tampony. Chodzi o beppy. Czy któraś z was może z nich korzysta? Możecie je polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2-3 razy w tygodniu. Moja partnerka seksualna mówi, że ją wykończę i kiedyś zejdzie w czasie seksu i że niby chcą ją przerżnąć na pół. Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tamponów, używam ich od czasu do czasu i jak dla mnie są rewelacyjne. Seks dzięki nim jest bardzo higieniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na telefoniczny seksik? Jestem młodą fajną laseczką, która często sama zostaje w domu - mam na imię Maja tu znajdziesz moje zdjęcia i kontakt:http://www.seks-telefon.eu/ jestem na samej górze:) Poznajmy się. Chciałabym posłuchać jak osiągasz orgazm a ja również będę się przy Tobie masturbować przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakto

Ja 1-2 na miesiąc, chcę częściej ale mój facet taki zimny ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja 1-2 na miesiąc, chcę częściej ale mój facet taki zimny ☹️

U mnie podobnie. Mieszkamy z mamą i dwójką nastolatków. Mąż śpi długo rano, a wieczorem wszyscy do późna siedzą. Ja zwykle chodzę sama spać, a mąż ogląda Netflixa. Oczywiście później słyszę, że to ja nie chcę. A ja to bym mogła co drugi dzień 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×