Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malwina Kożuchowska

Otyłość brzuszna

Polecane posty

Witam, mam 34 lata, wg mnie i moich koleżanek mam otyłość brzuszną, bo nogi jako takie mam dosyć szczupłe. Czy miał/miała któraś/któryś z was taki problem? Nie stać mnie na dietetyka, a ćwiczenia na brzuch póki co mi nic nie dadzą. Jaką mam zastosować dietę, zeby schudnąć? Mam 170cm i waże 90kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam z brzuchem problem mam 45 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dieta plaż południowych dla ciebie ,ale możesz poszukać w necie tabele produktów z niskim indeksem glikemicznym.Stosuj dużo ruchu na początek kijki lub długie marsze,jak już schudniesz no np.70 kg wtedy siłka i bieganie na bieżni i w terenie(wiem,wiem powiesz,że nie lubisz biegać,ale uwierz mi,że polubisz)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys bylam na sb a teraz nie moge zie zdobyc znowu schudlaam wtedy b duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia, czy masz otyłość brzuszną, czy inna. Jesteś otyła to jest ostatni dzwonek żeby coś z tym zrobić. Wszystkie te cudowne diety spowodują, ze schudniesz a później jeszcze szybciej przytyjesz. Zmiana nawyków żywieniowych na stałe to jedyna metoda Znajdź sobie i policz swoja podstawową przemianę materii i trzymaj się tego. Mocno ogranicz słodycze, słodkie napoje, chipsy, tłuste potrawy i cale to przewożone badziewie. Postaw na białko; chudy nabiał, jajka, chude mięso, zdrowe tłuszcze, ciemne razowe pieczywo, kasze, ciemne makarony, trochę owoców i warzywa, warzywa, warzywa;) Jak potrzebujesz mieć dokładne wytyczne, to znajdź sobie w necie dietę około 1300-1500 kcal. Dieta ma być zbilansowana i różnorodna, ma ci smakować. Koniecznie też rusz tyłek; sama sobie wybierz r u c h jaki polubisz i będzie ci sprawiał trochę frajdy; szybkie marsze, rower, pływanie, taniec itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszczre sie ktos na to nabiera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko121
Trzeba dużo ćwiczyć wiem coś o tym bo sama przy diecie i suplementacji African Mango http://szczupla-kobieta.pl zaczęłam chodzić na zumbe i efekty 100% lepsze niż bym tylko trzymała się diety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoją zwlaczyłam po 1 jedzeniem bezglutenowym, można w to wierzyć albo nie, mi pomogło odstawienie, zwłaszcza na pracę jelit, do tego iq green jako wspomaganie dla szybszego spalania tkanki tłuszczowej i po otyłości brzusznej bardzo dużej pozostało tylko trochę skóry, która teraz niweluje - najpierw wycinka, teraz rekonwalescencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolata

przy otyłości brzusznej wskazane jest udanie się do dietetyka i zrobienie wszystkich badań, bo czasem ta otyłośc może być spowodowana jakąś chorobą ;/ poza tym nalezy pamiętac że nasze organizmy się różnią i jednym dieta z internetu pomoże a drugim niestety nie.. po przeanalizowaniu tego wszystkiego udalam się wreszcie do dietetyka klinicznego, w moim przypadku Pani Beaty Ślebzak-Cebuli, która przygotowała dla mnie indywidualne menu do którego się stosuję dzięki czemu skutecznie zrzucam kilogramy i przede wszystkim czuje się dużo lepiej niż wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×