Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oszuści KLASÓWKOWO

Polecane posty

Gość gość
Występowanie tylko pod pseudonimem, nawet w przypadku portali nie wymagających uprzedniej rejestracji związanej z podaniem danych osobowych, nie uniemożliwia ustalenia personaliów autora wpisu. Przy dokonywaniu bowiem każdego takiego wpisu zapisywany jest na serwerze serwisu numer IP komputera sprawcy. Nowelizacja z 7 marca 2011 roku ustawy o ochronie danych osobowych sprawiła co prawda, że jedna z podstaw żądania ujawnienia tego numeru została uchylona, co nie zmienia faktu, iż nadal istnieją prawne możliwości wystąpienia z takim wnioskiem. Kolejnym krokiem po uzyskaniu numerów IP jest wystąpienie do Prokuratury z wnioskiem o ustalenie danych personalnych osób, którym te numery zostały przypisane. W przypadku odmowy ze strony Prokuratury istnieje możliwość zwrócenia się do Policji. Gdy znajdziemy się w posiadaniu w/w danych, możemy wnieść prywatny akt oskarżenia przeciwko autorowi wpisu. Pomówienie w Internecie Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku. W razie skazania za przestępstwo pomówienia sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Orzeka się ją w wysokości do 100 tysięcy złotych. Pokrzywdzony może również wnioskować o podanie wyroku do publicznej wiadomości. Sąd określa wówczas sposób i miejsce publikacji, na koszt sprawcy przestępstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszajcie oszustwo do
Oszukani przez Klasówkowo zgłaszajcie się nie tylko na policję, ale także do: 1) MEN 2) UOKiK 3) Prokuratury 4) Kuratorium Oświaty 5) FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IP Route Strasse
Dzień dobry. Czytam to zastanawiając się kiedy faktycznie Ktoś ( ktokolwiek ) Panią /Pana zgłosi gdyż faktycznie 99% maili oskarżających ( z tego co powiedzmy samodzielnie umiem ustalić ) pisze jedna osoba. IP między warszawskimi Ząbkami i Markami ( oględnie napisane gdyż mi przekrój 3 ulic się pojawił ale nie chcę spamować niepotrzebne ) Nie wiem jaki to forum ma cel, jako że pisząc groźby trzeba również zdawać sobie sprawę z ich przełożenia rzeczywistego a w tym temacie jest to dalekie od realiów Oczywiście nie potępiam tego typu zgłoszeń ale musi coś za tym stać a nie czcza pisanina która zaśmieca Forum na którym często bywam. Proszę pomyśleć o osobach które to muszą za chwilę moderować:-) Wymiana danych personalnych osób nie jest dobrym pomysłem na ogólnych forach ( można o tym poczytać gdzie indziej) tym bardziej że w tych okolicznościach narobiła Pani/Pan chyba tylko większej reklamy ( nie oparłam się i weszłam na wspomnianą stronę K...) patrząc na liczniki i polubienia strony K przez ostatnie kilka dni. A chyba nie to chciała Pani/Pan osiągnąć ?! Takie są moje spostrzeżenia. Życzę Miłego Dnia. PS: nie reprezentuję nikogo w tym oburzonej mamy - piszących dzieci - Państwa "spod Warszawy" czy jakichkolwiek innych piszących K :-) :-) :-) więc proszę nie poopisywać się brakiem elokwencji pod moim komentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do lekarza sio
Oczywiście.Lekarz kazał przytakiwać.tak,tak...wszystko pewnie pisze jedna osoba.tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Magdaleno
Czego sie Pani boi,ze zmieniła Pani na swoim profilu na fb swoje dane na Anna Madalena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wmawiajcie innym, ze pisze jedna osoba. zapewne wam uwierzą! ludzi należy ostrzegać przed oszustwem. zwróćcie ludziom pieniądze to przestaną pisać. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę Pzdrw IP Route Strasse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna konkurencja, to bzdura. Zostałem oszukany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelew wysłany ponad 3 miesiące temu - do dzisiaj, mimo wielu upomnień, nic nie wysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajzel głupie baby no i być morze konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie wszystko ok dzisiaj wpłaciłam, przesłałam potwierdzenie mailem i za pół godziny wszystko było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też bo rano płaciłam a miałam po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkarelka
wstyd i ogłupienie dla zwykłych potrzebujących ktoś bruździ niepotrzebnie dzisiaj kupiłam i przysłali płaciłam 5zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawdziwe jesteście mieszkam daleko ale moie dziec chodzi do pl sholl i kupila i mam i szkoda ze tak dlugo czekalam i k;asowkowo jest super skda ze tak dlugo czekala i jest juz pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, od paru miesięcy czekam i nic. Mimo prób kontaktu nadal nic nie wysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też oszukali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem wczoraj i teraz dostałem. Bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiszę że zapłaciłem za kilka pdf-ów więc nie 5 zł. Wszystko jak trzeba.Wszystko gra.Trzeba polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siamese cats are the best
My albo udajecie idiotów , albo naprawdę nie myślicie , naciągacze to ludzie którzy publikują niby testy za numer teleffonu , a oni tylko 5 złotych , PDF i załatwione, sam od niedawna korzystam z ich usług ,aby ułatwić sobie naukę , i żałuję , że nie zauważyłem tej strony wcześniej , a wydanie ich dla prasy to chamstwo bo to naprawdę dobrzy ludzie , wręcz święci, a że PÓŁ uczniów na FB myślą , że to za darmo , ta strona uczy , że nie ma nic za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siamese cats are the best
O i 50 % osób narzeka , że czeka się na testy długo bo często wysyłają późną nocą , ale oni też mają swoje życie , dzieci , rodzinę i noc to dla nich najlepszy czas , bo dzieci śpią , z tego wynika , że załoga Klasówkowo to przeważnie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siamese cats are the best
I ostatnia moja uwaga , skarżycie się ,że czekacie po 3 miesiące na test bo wy pewnie nie wysyłacie PDF-ów i nauczyciel nie wie gdzie go wysłać , więc po prostu odrzuca , bo jak piszę do was ,,Poproszę PDF przelewu'' piszecie ,,Czy pani jest głupia , przecież wysłałem/am c****eniądze i daj ten test'' no to się nie dziwię :D Szczególnie , że odzywacie się do NAUCZYCIELA , więc powinien być uznany szacunek a nie piszecie (tak zgaduje) ,,Dobra fajnie , ale gdzie mój test babo?" Dziękuje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze stracone! Jedno wielkie oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siamese cats are the best
5 złotych żałujesz , no błagam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKlas
kupilam dzis i dostalam za pol godziny a balam sie jak poczytalam te glupoty! jestescie glupie! ja dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość666_666
Ja po IP xxp dojebał bym tym mądrym co tak dużo tu piszą głupot . Wczoraj kupiłem teraz dostałem. Klasowkowo dojebcie tym spamerom!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś kto zaczął ten post ma nierowno pod sufitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×