Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oszuści KLASÓWKOWO

Polecane posty

Gość Bezczelni naciągacze
I bardzo dobrze,trąbić gdzie się da!!!Niech oszuści mają nauczkę. Tu ich profil na fb :https://www.facebook.com/Klasowkowo/ - trzeba się wypowiadać i oceniać,pisać do ludzi ostrzeżenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na FB usuwają negatywne komentarze natychmiast po pojawieniu się, także piszmy na wszystkich innych portalach i zgłaszajmy właściwym urzędom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSTRZEŻENIE
Klasówkowo to buta, chamstwo, arogancja i wielka nieuczciwość. Po wpłacie nie otrzymasz materiałów a jeśli za jakiś czas uda Ci się z nimi skontaktować na FB, to oczywiście stwierdzą, że wysłanie kilka maili powoduje spamowanie się i jak twierdzą maile są niewidoczne dla nich. I oczywiście nadal nie wyślą niczego. Jednym słowem ZAPŁAĆ i ZAPOMNIJ, że coś ci się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Karczoch
Najlepsze podsumowanie tego forum to "Jak dzieci mają być mądre skoro matki to idiotki ". POZIOM INTELIGENCJI PISZĄCYCH - MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Karczoch
I faktycznie WSZYSTKIE MAMY to tylko dwie osoby. Dobre Dobre. Nie pomyślały że można to sprawdzić MAMUSIE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zamiast pisać na forum i ubliżać ludziom, których Pani oszukała - lepiej wysłać to, za co ludzie zapłacili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Klasówkowo. Ubliżając ludziom, których oszukaliście a którzy wam zaufali sami wystawiacie sobie świadectwo. Czy nie prościej byłoby być uczciwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wielu ponagleń (od dawna), przypomnień nadal niczego nie wysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWik3
Dwa lata kupuję w klasowkowo Zawsze dostaję wszystko chociaż czasem czekam Jak można pisać o kimś takie głupoty to nie wiem. I wiecie co zawsze tak samo się nazywa strona wiec po co pisać że coś ukrywają.Wystarczy zobaczyć ile ludzi tam kupuje i . Tutaj to łatwo pisać bo nikt nikogo nie zna.I tak jak juz ktos napisał pewnie to wszystko jedna osoba zmyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie głupoty Pani Ewo, tylko prawda. I nie jedna osoba a jest ich więcej. Dla 1-2 osób nie szargaliby swojego wizerunku. Podejrzewam, że Pani reprezentuje Klasówkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie głupoty Pani Ewo, tylko prawda. I nie jedna osoba a jest ich więcej. Dla 1-2 osób nie szargaliby swojego wizerunku. Podejrzewam, że Pani reprezentuje Klasówkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekanie ponad 2 miesiące od realizacji przelewu to chyba przesada. Odsyłanie na komisariat policji to niebywała arogancja. Poza tym, nie zmieniają nazwy, lecz nr kont i adresatów przelewów notorycznie. W jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez kupujemy Klasowkowo jeszcze od czasu jak mieli stronę w internecie. Super zajefajni ludzie. To co pisze jakaś pani na górze to jej wymymysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre :-) Teraz Klasówkowo pisze niby jako klient ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I fajnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak i na stronie ich fb jest link tutaj żeby wszyscy mogli pisać co chcą zdaje mi się że niedługo wszyscy napiszą że klasowkowo są fajnie bo ja też mam od nich testy cały czas i nigdy nie oszukali nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni są fajni bo dają testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, widzę, że Klasówkowo z obawy o utratę kolejnych naiwnych klientów zaczęło pisać jako zadowoleni :-) klienci a teraz jako niby nastolatkowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam testy i lubię ich stronę. Polacam Klasowkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my zrealizowaliśmy przelew w pierwszej połowie listopada i mimo wielu próśb do dzisiaj nie otrzymaliśmy materiałów. Niestety, zostaliśmy oszukani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj dostaliśmy test z tajemnic świata zwierząt polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam za egzamin na sesje z ludzikiem zdałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec z oszustami
Mnie też oszukali.Jedna wielka ściema z tymi zadowolonymi klientami.Jeżeli nie zostałabym oszukana to uwierzcie mi Państwo ,że nie traciłabym czasu na opisywanie takich rzeczy na forum,bo niby po co? A oszustka Pani Magdalena O. to spokojnie juz nie pośpi,obiecuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "Koniec z oszustami". Trzymam Panią za słowo. Nie odpuszczajmy oszustom i przestrzegajmy inne osoby dla ich dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszać na Policję
Zawsze możecie mili Państwo zadać na tej stronie pytanie co do legalności działalności Klasowkowo:https://www.facebook.com/PolicjaPL/. Myślę ,że im więcej osób złoży zawiadomienie o nieuczciwości Klasówkowo,tym szybciej odpowiednie organy zareagują na zaistniałą sytuację.Mnie oszukano i się tego nie wstydzę,niech się wstydzą Ci ,którzy oszukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko żeby zadawać pytania to trzeba się przedstawić a jak zwykle najlepiej to kłapać jęzorem oczerniając bezimiennie innych w internecie. Stare ale jare. Konkurencja nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kłapać jęzorem
Chyba każdy umie się przedtawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co, to samo Klasówkowo obraża tutaj ludzi, których oszukali. Poziom ich wypowiedzi jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Piszą bzdury, udają zadowolonych klientów, zadowolone nastolatki oraz to, że pisze konkurencja - co jest żałosne. W sumie to im się bardzo dziwię, bo chyba prościej byłoby zwrócić pieniądze oszukanym osobom lub wysłać zamówione materiały. Ale oni wolą ludzi wyzywać od idiotów, wysyłać na komisariat policji. Nie pomyśleli tylko, że w końcu trafią na kogoś, kto im nie odpuści oraz o tym, że kolejni potencjalni "idioci" znajdą powyższe opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×