Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dworcia

KLASYFIKACJA WZROSTU U MĘŻCZYZN

Polecane posty

Gość Dworcia

Żeby nie było żadnych niejasności odnośnie wzrostu u mężczyzn, to wklejam tutaj najbardziej oficjalną na dzisiejsze czasy miarę wzrostu. Poniżej 170 cm - karzeł, wzrost poniżej skali, chorobliwie niski 170 - 175 cm - bardzo niski 175 - 180 cm - niski 180 - 185 cm - średni 185 - 190 cm - wysoki Powyżej 190 cm - bardzo wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tu chociaż jedna osoba która miała wpływ na swój wzrost? Odp. Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej 200 cm - Holender albo od urodzenia karmiony hormonalnymi kurczakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez przesady ze facet 180 jest niski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze jestem karzelkiem i modle sie o smierc nic tego nie zmieni takich jak ja wiem ze powinno sie usypiac ale przykro mi ze zasmiecam ten swiat sam 2 razy juz prubowalem ale nie dalem rady tego zrobic ale jestem dobrej mysli kiedys mi sie uda uspic sie dla dobra wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież to wasza wina durne baby :o gdybyście w akcie desperacji, gdy żaden wysoki was nie chciał, nie robiły sobie dzieci z kurduplami to gen kurduplowatości już dawno zostałby wyeliminowany! Ale jak wam się wścieklizna macicy włączy to nie ma zmiłuj; ładny czy brzydki, kurd**el czy wysoki, ważne, żeby was zapłodnił! I to samo się tyczy kalek z małymi fiutkami. Robiąc sobie z nimi dzieci przekazujecie te kalekie geny kolejnym pokoleniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dworcia
Gościu powyżej, bzdury opowiadasz. Osobiście nie znam kobiety, która poszłaby do łóżka z karłem. Z takim 175 cm to jeszcze tak, ale na pewno nie z takim poniżej 170 cm. Tacy faceci (o ile tacy w ogóle są, bo ja nie znam żadnego tak niskiego) zawsze są sami i nie mają nikogo. Ja sama mam tylko 162 cm, ale nie wyobrażam sobie z sexu z facetem o wzroście 169 cm albo niższym. Dla mnie to by był obciach i dno! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wampblondi
Nie znam żadnego faceta do 50 lat o wzroście niższym niż 170 cm. Myślę że aż tak niskich facetów w Polsce nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za troll takie topiki wstawia jeszcze utrzzymmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet fajny to i mozna odczuwac podniecenie w obecnosci jego 1,68-1,70m. dla mnie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Ty gościu powyżej chyba jesteś jakaś nienormalna. Jak to facet o wzroście 168 cm może być podniecający ?? Od kiedy karły są podniecające ?? Uprawiałaś kiedyś sex z karłem o wzroście 168 cm? Ja na szczęście nigdy nie uprawiałam i nie mam zamiaru. Facet do sexu musi przynajmniej te 170 cm mieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tylko 162 cm i mówi o wzroście. Parodia. Jest od ciebie wyższy? Jest, no to według mnie nie ma problemu. Ja mam 182 cm i taka jak ty jest dla mnie za NISKA i co zrobisz? Wole babki około 170 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Kobieta o wzroście 162 dla karła o wzroście 168-169 cm jest zdecydowanie ZA WYSOKA. Dla takiego karła w grę wchodzi tylko bardzo niska kobieta (najlepiej taka do 150 cm) albo żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 lat i 183 cm. Podobają mi się wszystkie kobiety, niezależnie od tego ile mają wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są tylko twoje osobiste preferencje a nie z czymś co jest ogólnie przyjęte. Nawet jak założysz buty na obcasie to może będziesz dorównywać gościowi z 169 cm, czyli nadal spoko. Powtarzam, nie mów o karłach bo to śmiesznie brzmi w ustach osoby która sama ledwo co wyrosła:) Średnia Polka ma 165 cm, więc jesteś poniżej średniej, czytaj : niska. Dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Kobieta o wzroście nawet 150 cm jest normalna, ale facet o wzroście poniżej 170 cm NIE JEST normalny. Według mnie jak facet wzrostem nie wyrósł i ma poniżej 170 cm to powinien sobie odpuścić sex i kobiety, bo się po prostu do tego fizycznie nie nadaje. Dotarło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy mezczyzna ma powyzej 190 cm wzrostu ponizej to podrobki mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy mężczyzna zapyla kobiety jak pszczoła kwiaty. Zapyla i ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta o wzroście nawet 150 cm jest normalna, ale facet o wzroście poniżej 170 cm NIE JEST normalny x :D Skąd takie kategoryczne stwierdzenie? Bo, dlaczego, czemu? Oboje są zdecydowanie poniżej średniego wzrostu, ale kobieta może a on nie..bo nie:D Śmieszna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Bo kobiet o wzroście 150 cm jest cała masa, a facetów o wzroście 169 cm jest zaledwie kilku w Polsce. I mam tutaj na myśli facetów młodych między 20 a 30 lat, a nie starych. Wiadomo że dla 60-latka wzrost 169 cm nie jest niczym nienormalnym bo gdy był on młodszy, to był wyższy. Ale facet 30-letni o wzroście 169 cm to jest już ewenement, kalectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lufcia ma rację. O wiele częściej spotkać młodego faceta powyżej 2 metrów niż karła poniżej 170 cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dworcia 2016.10.17 Mój facet ma 165 cm i jakoś to przeżyję. Ja mam 166 cm :D Wg prognoz nasze dzieci mają mieć - córka 160cm - syn 175cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertak
Znam patologię gdzie ojciec ma 174 cm, matka 160 cm, a syn wyrósł na karła i ma 169 cm. Wszyscy przez to myślą że jego ojciec nie jest jego ojcem, bo przecież synowie zawsze przerastają ojców, no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiet o wzroście 150 cm jest cała masa, a facetów o wzroście 169 cm jest zaledwie kilku w Polsce. x albo jesteś trollem, albo młoda, albo w cholerę niedouczona. Mówi ci coś rozkład normalny i krzywa gaussa? Podałem ci średni wzrost, a tu masz wykresik jak to wygląda: http://www.idane.pl/web_documents/rysunek1a.jpg Ilośc kobiet 150 cm jest minimalna, tak samo jak bardzo wysokich, więc nie ma żadnej "masy". Przestań bredzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Ja wiem że kobiet o wzroście 150 cm jest w Polsce mało, ale jest ich jednak zdecydowanie więcej niż facetów-karłów poniżej 170 cm. Osobiście nie znam żadnego 30-latka który by miał 169 cm albo mniej. Pewnie takich facetów w Polsce jest zaledwie kilku, albo nawet w ogóle takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu "nie wyczymie" :D Średni wzrost mężczyzn to 178 cm, około. Wiedząc, że jest to rozkład normalny tak jak u kobiet, dostosuj tą wiedzę to wykresu co podawałem. Podpowiadam : mężczyzn 169 cm jest w cholerę wiecej niz kobiet 150 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Ja mam 28 lat i mam pełno koleżanek o wzroście 150 cm. Jednak żadnego kolegi o wzroście 169 cm po prostu nie znam. Mój wujek ma 162 cm, ale on ma 70 lat i jak był w moim wieku to miał 170 cm. Zrozum gościu, że kobiet o wzroście 150 cm jest zdecydowanie więcej niż karłów o wzroście 169 cm. I mówimy tutaj o osobach młodych między 20 a 30 lat, a nie o starych prykach!! Nie znam żadnego faceta w podobnym wieku co ja co by miał poniżej 170 cm. Natomiast mam sporo kolegów powyżej 190 cm, a dwóch ma nawet powyżej 200 cm. Jak widać bardzo wysokich facetów jest o wiele więcej niż karłów poniżej 170 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 166 i mam gdzieś ile miałby mój facet, byle był trochę wyższy, no chyba że będzie na tyle fajny, że to nie będzie miało znaczenia. Trafiłam na takich 170-185 i dla mnie ok 185 trochę jest za wysoki. Mój facet obecny ma chyba ok 176-8 (?) , ale dokładnie nie wiem, bo są ważniejsze rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Prawda jest taka, że wzrost faceta najważniejszy jest jedynie w łóżku podczas sexu. Wiadomo, że im wyższy facet, tym lepszy kochanek. Dlatego od 169-cm karła nie należy wymagać zbyt wiele i lepiej z takim nie chodzić do łóżka, bo cudów z takim nie ukręcicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×