Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Fajny film widziałam dzisiaj. :) I jadłam zupę tajską z krewetkami. Krewetki były dwie. Cena zupy sugerowała jakieś kilo ;) Pełni konsternacji popiliśmy to dwiema wódkami, co by stworzonka uczcić odpowiednio. :O Kto wrzucił Obywatela ? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Ty ? Lubella ? ;) Nie przepraszaj. Ty przynajmniej czytasz. Ja przyznaję, że jak na karuzeli zawisa jakiś popapraniec tworzący ileś stron bzdur dziennie, to nie czytam za bardzo gości. Szkoda zdrowia Obywatel https://youtu.be/Z--HZvSRvfQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć niestała :) Tak czytam, ale tylko niebieskich :D A co do lubelli to uwierz mi, stęskniłem na tym makaronem i to bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej mój wzrok ogarnia od razu miłą i nie miłą treść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko ta muzyka" :O A co Jacku słoń Ci na ucho nadepnął? Ona to lubi, buja się po koncertach, gra by ubarwić swe słowa. Czasami jest tu tak beznadziejnie, że zostaje tylko muza> To żadna wada a bym bardziej napisał, Twój dyskomfort, bo Ty od razu do rzeczy, Karuzela, to nie temat na jeden numerek Jacku i proszę Cię byś o tym pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestala to niestala wiem o tym.... MA swoje i ja tego nie neguj***ardziej boje się fridy bo z nia to nie wiem kiedy mam się upodlic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja starość mój problem :) Lubelaku :) 🖐️ Ważne że Ty czujesz się jak w domu. Większość już tu piszących poznałeś osobiście. Jest jeszcze Blaszak :), znaczy się Błedny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ja nie mam, aż takich zdolności. Czytam niebieskich, staram sie wyłowić cos wartościowego z reszty, a potem jest koniec dnia i tak to się kręci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof na zmywaku
kocham wielkie kutachy taka prawda moje popierdulki i nic wam do tego bo zwyczajnie mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo po pigułce
Jestem Widmo Ero to mój dom Uwielbiam Kurfy I matuzalema Heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DocPro
Pani Czytaczko? tak się porobiło w tym topełłe, że sam już nie wiem, czy to Pani, czy jakieś podszywełe :( Czy ja to kiedyś grałem? https://youtu.be/cRtg6GbOXvE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki lisek jak Ty Jacku jak sobie poradził w kurniku "ciotek" ? Fiknąłeś Muszkę, czy zaliczyłeś kosza i przyszedłeś tu dostać rozgrzeszenie za swoją nieporadność od Fridy. X Nieaniołek, też pajacuje. Zapomniała hasła czy co? :O Nie mniej to Jej miesiąc. ;) Nie znam tylko dnia, by otworzyć szampana. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DocPro
Oczywiście musiałem trafić na pchanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DocPro
A Radio Plus gra akurat "Seems it never rains in Southern California" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie grałeś :) Wiem, że podszywy są trudne, ale takie tu warunki i nic nie zrobię. Nie jestem w stanie dementować każdego idioty, liczę na Wasze wyczucie ;) Poza tym maila masz i w razie strasznych rozterek, zawsze mogę sie ustpsunkować hah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam być szczery Jacku, to najmniej mnie obchodzi. Ze świętej trójcy. W imię wyższych celów byłbym gotowy Ją poświęcić. Czego nie mogę napisać o Pani Słowiance. Z Nią mi zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cḥuj jej w ḍupę Jacku. Niech sobie żyje gęsiami i innym gọ́wnem Co Ją tu aż tak parzy że nie może wpisać się jak człowiek, tylko sra z pomarańczy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Dobra rada dla Ciebie Nowy- od czasu do czasu weź rozbieg i je-bnij głową w ścianę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy chociaż w przyszłym miesiącu przekazecie sobie, chłopcy, znak pokoju?;) postaram się być a nie dzielić szpitalnym opłatkiem:-O ale co będzie, tego nie widać nawet z kuli Niestalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Ty tam widzisz moje niedoskonałości? :D ;) za to Cię lubię, wiesz? że zawsze piszesz prosto z mostu i że zauważasz te warianty, które, mimo tego, że chyba nie do końca tego chcesz, wskazują na Twoj***ardzo ludzkie dno, drogi mi Panie:) jest tylko jedno miejsce, w którym można byłoby się przekonać, jaki jesteś naprawdę i czy mam rację:) jedyne mi zakazane więc nigdy się nie dowiem:-O chociaż sama wiele razy pisałam "nigdy nie mów nigdy" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była tradycyjna przerwa w ramach"poczuj babo co potrafi prawdziwy facet" ;) to poczułam ;) każdy z Was coś w sobie ma:) i dobrze, Niestala będzie miała w czym wybierać :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Martha
Pewien wykladowca pisze na tablicy, probujac objasnic swoje wywody. Nagle odwraca sie i mowi- "A co by Panstwo powiedzieli na propozycje, aby wszyscy obecni dzisiaj na wykladzie mieli zaliczone kolokwium? ... za wyjatkiem dwoch osob w ostatnim rzedzie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MMartha
...i mozna stanowczo stwierdzic co nastepuje ;dalszy brak ludzkich glosow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×