Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość muszkaś
Nowy jesteś żałosny. Jacek nie wiem skąd takie wnioski, jedno jest pewne obaj macie problemy. Następny Twój wybryk po prostu zignoruję. Widziałam, że wczoraj rozmawiałeś z moją podszywaczką. Zrozum, że nie jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te problemy miłosne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie nie mam takich problemow:) tak szczerze to ja jestem bezproblemowa:) czym jak czym ale p*****lkami takimi jak "MILOSC"glowe sobie zawracac?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabłądziłem w internetach :D MMartha co oznacza to "D"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszkaś dziś Ja tu tylko sprzątam a nie jestem żałosny, nudny, czy komu co pod klawiaturę podejdzie by na mój temat napisać. Co do Jacka sprawa jest prosta jak budowa cepa. Leci na Ciebie a Ty się opierasz i tyle. 💤 Mam nadzieję że wszystko skończy się w łóżku a nie w sądzie. I już się tak nie napinaj Muszko, bo ani ja ani Jacek krzywdy nie chce Ci zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Krzywdy nie chcecie jej zrobić, ale jak pisze wprost. Nie jestem zainteresowana, to nagle tracicie umiejętność czytania ze zrozumieniem ? Dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Wiesz nowy, ja mam straszną ochotę powiedzieć Ci tak jak Ty mi. "chuj ci w dupę" i oby bolało, już bez urazy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
MMarta :) czarujesz i czarujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Cześć czytaczko, oni nie rozumieją zostawiam Cię z nowym i życzę boskiej cierpliwości do niego :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień Normalnie w nocy zgasłem jak małe dziecko :) Widzę dyskusja wrze od samego rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Weź podszywko idź na spacer. Nie wiem jaką masz satysfakcję z podpisywania się moim nickiem, serio. Stwórz własny i pisz :) Co się tyczy Jacka, to chciałam z nim porozmawiać na osobnosci Nowy, i nic ci do tego. Nie skreślam ludzi na wstępie tak jak to robisz ty, i wybaczać też trzeba umieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Muszko :) Zajrzałam tylko na chwilę. Żeby odwrócić na moment uwagę od tego co ważne i zresetować głowę. Zostawię jakiś link może dwa i też pójdę się zająć swoimi sprawami. Cześć makaroniarzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Pchanie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak macie, że nie wyświetlają się Wam wszystkie posty w temacie? Ja tak w tej chwili mam. Nie widzę wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Po drugie polecam Wam artykuł emerytowanego pilota Jerzego Grzędzielskiego o katastrofie smoleńskie. Warto przeczytać w spokoju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Lubella ? Te posty to jest właśnie to co się głownie zmieniło na kafe przez te lata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podszyw Muchy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda napisałem ostatnio "cḥuj ci w dụpę" ale to było skierowane do osób nękających Karuzele. Oj Muszko, skoro to Cię trafiło, to teraz zrób wszystko bym nie myślał, jak myślę. Zresztą nieważne. Co ja Ci mogę zrobić jak jesteś na dnie. Podać rękę? Jeszcze ją utniesz i wyjdę na naiwniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Wiem, rozumiem, ja też idę zniknąć w odmętach rzeczywistości. 10 42 - podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Po trzecie, fajny film widziałam wczoraj ;) Wybieracie się na "Wołyń" ? Czy może ktoś już był ? Uważam, że to najlepszy film Smarzowskiego. Recenzując jednym zdaniem. Nie chcecie tego oglądać, ale powinniście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta kurfa Widmok podszywa sie pod Muche :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
"Co ja Ci mogę zrobić, jak jesteś na dnie ? " Jezu Nowy ogarnij się człowieku czasami. :O Dobrej niedzieli Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaczko....no to pięknie z tymi postami heh. Nowy, nie można przejmować się pomarańczowymi. Ale fakt faktem, w*****a, jak ktoś przychodzi i niszczy coś co się chce zbudować. W tym przypadku budujecie karuzelę :) Co do Wołynia, wybieram się dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×