Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
To nie Nowy. Ktoś Was wzajemnie na siebie napuszcza. Śmiesznie dziecinne i całkowicie bez sensu. Straszna strata energii. Głos straciłeś ? To niezwykle komfortowa sytuacja. Przynajmniej nie jęczysz :D Kawał mi się przypomniał. Laska wraca z zakupów. Facet pyta, co kupiła, więc ona zachwyca się że buty, że piękne, niebieskie, szpilki. Facet po kilku dniach zabity kwotą pobrania z rachunku, pyta o co chodzi z tymi butami ? Na co ona niewinnie odpowiada, że przecież mu mówiła, że kupiła niebieskie buty, jedną parę szpilek i jeszcze takie jedne piękne, ale przecenione były. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doopa a nie podszyw, bełkot taki sam jak u Nowego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Prawda ? Świetny ten podszyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
dziś Do ciebie się zwracałem? Jeśli nie to nie zabieraj głosu niepytany. Ha-ha-ha, zaraz pęknę ze śmiechu Niestała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie przeszkadza ci grypa" ? :O Pewnie że mu przeszkadza. Płock uwielbia być chorym, gdy Ty mu matkujesz Ufa Ci i chyba jest za bardzo zapatrzony w Ciebie, bo jak dostaje wpieṛdol na Karuzeli, Ty nie robisz nic, udając słodką idiotkę a On jest tu tylko dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Michaile szanowny. Trzy słowa mam do Ciebie. Piłeś ? Nie pisz. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie po Twojemu, to robisz ze mnie pijaka. Ty sobie od tak napiszesz a później ja muszę to odkręcać, Bo komu uwierzą chamowi z ero, czy nieskazitelnej białej królowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Won stąd, Bałuciaku przemądrzały :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Mało to razy Ty robiłeś ze mnie pijaka? Kto mieczem wojuje od miecza ginie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest biała królowa,tylko królowa stolcowa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Nowy, właśnie go sobie masuję. Zazdrościsz? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
ja wierzę królowej:D hej skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie po mojemu ? Ależ Misiek mi to wisi, mówiąc oględnie. Właśnie o Ciebie się martwię. Piszesz momentami takie bzdety, że żal i wniosek może być tylko taki, że jesteś pod wpływem ok niech to nie będzie alko. Niech to będzie co tam sobie chcesz. Może Ty zmęczony po pracy jesteś po prostu ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Hej skarbie :) Jak poniedziałek ? Ja biegałam i teraz muszę swoje zrobić :O I tak mi się nie chce :D że wylądowałam na kafe na nieszczęście niektórych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyw nowego nie hejtuje karuzeli, bo oryginalny nowy wyręcza go. :DNowy ty debilu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płock przecież Ty jesteś pijakiem. Co jedynie tu można robić, to stwierdzić fakty a nie wyliczać. ;) x "Won stąd" , na takie teksty mogą tutaj pozwolić sobie tutaj Rezydentk. Jeśli namówią by napisała to Pani Słowianka, zaboli bardzo mocno, ale odejdę z pokorą, ale do tego czasu daruj sobie pomarańczo wyrzucania mnie z Karuzeli a będzie miło i przyjemnie. Oczywiście w miarę waszych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka          słowianka
Tak więc Panie Nowy wynoś się stąd! Idź precz! Ja cię tu nie potrzebuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Słuchajcie, czy na prawdę musicie wiecznie robić tu taki syf ? Nie, żeby mi to jakoś strasznie przeszkadzało, ale nie brakuje Wam normalności ? https://youtu.be/gQEyezu7G20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka           słowianka
Panie Nowy, wypiertalaj Pan stąd i najlepiej w podskokach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Nawet nie chce mi się rozkminiać czy to Nowy czy podszyw. Idę spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka słowianka dziś Zdania nie zaczyna się "tak więc" To po pierwsze. Po drugie Pani Słowianka , mogła to zrobić przynajmniej trzy razy, ale zachowała zimną krew i nie zrobiła, po trzecie... sam sobie wymyśl dlaczego tak a nie inaczej napisałeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Laura :) https://youtu.be/MiIa2AANHOA LP jeździ po Europie. Czekam na wiadomość, że udało się dopiąć chociaż jeden koncert w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Odechciewa sie rozmawiać jak jeden kretyn sie podszywa a drugi kretyn Nowy próbuje być zabawny, a tak naprawde jest zwykłym chamidłem. Miłego wieczoru Niestała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ok. Koniec. Wynurzamy się z oparów absurdu i wracamy do rzeczywistości. Znaczy ja wracam :D Zostawiam na popołudnie albo na sen, jak kto woli :P ;) https://youtu.be/DBSFH5MQ604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Miłego wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Niestała, nie odchodź. Błagam, zostań. Boje się że bez Ciebie Nowy mnie będzie znów tyrać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie Twój problem Płock. Mimo to dziękuję ze zadałeś sobie ten trud. Zupełnie niepotrzebny, gdyby modełłe było bardziej efektywne, ale to ślepe krety i mamy co męczy nasze ochy i zamiast się przewalać, czy od biedy zrobić freski na ścianie, chce nam się spać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×