Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
tak Czytaczko... jesteś nieszablonowa i przez to taka niesamowita😘 Jezu, Czytaczko, ale bym cię je/bał 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczko... Tak tęsknie za smakiem u zapachem Twojej rozkosznej szparki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka         słowianka
Płock, zaraziłeś mnie HIVem, ty podstępny kłamco :-( A mówiłeś że jesteś zdrowy :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SiSi ja chcę :)podać Ci adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In Spa jak ty to robisz, że chóój w twoją dóópę wchodzi tak łatwo jak nóż w masło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
"SiSi"? ;) Może przez takie delikatne wpisy się trochę rozchmurzy, Przyjacielu. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Cześć Bałuciaku ze skłonnościami pedofilskimi :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Popiszemy, zobaczymy. :D :D Jak sytuacja się rozwinie. W końcu obydwoje nie piszecie tu od wczoraj. 💤 ale w tych czasach, w których rządzi bezrobotna pomarańcza na garnuszku swoich rodzicieli. Tacy nie odpowiadają za swoje czyny w internetach, mimo, do trzydziestki mają jakieś z pięć kolejnych jałowych lat do przeżycia. :O :O Co za pokolenie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Bałuciak o czym ty piszesz? Znów piłeś dzisiaj? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No to konkretnie: pomasujemy sobie go wspólnie? :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Jeśli się odwazysz, In;) Właśnie wypełniam tzw.plan porodu i jednego jestem pewna:) jak już przyjdzie czas wpadnę tu po zażyciu entonoxu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ty jesteś od tych "masaży". Nie trzeba było tak od razu pisać. Już przez chwilę myślałem że to skończy się moja kariera a tu tylko chłopczyk od masażu. :O Nie strasz ludzi. Ty sobie ruszasz skórą a ja myślę że przyszedłeś mi tu skoczyć do gardła. x I to jeszcze pod Płockiem. Ten, to chyba będzie miał zawsze takie mamejowate podszywy :O :O Niepotrzebnie podniosłem alarm, to tylko kurz i smród z marginesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie nowy tam Słowianka,, boże co za desperatka:O ani to urody ani rozumu, już cie Piotrek bierze :O🖐️ Zawsze byłaś żałosna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Pani Słowianko zaraz kakao. :( Tylko trochę byłem o Ciebie zazdrosny. :( Tylko ta była rodem z życia psa ogrodnika. Samemu nie możesz, to innemu nie daj. :O Wstyd :( Nieważne... x Mam za to nadzieję, że wymyślone przez Przyjaciela "SiSi" przyjmie się i każdy będzie wiedział o kogo chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Słowianko, ci wszyscy ludzie, co wypisują takie czy inne teksty, czekają na to by byś pod ich wpływem podcięła mi gardło. Kompletnie do nich nie trafia, że nasze posty przeplatają się już od kilku lat i są jak cztery pory roku. :) Są tak znudzeni, że chcą oglądać krew. Nie swoją, bo na to ich nie stać. Stękają z pomarańczy i niszczą wszystko, co kiedyś sprawiało że ludzie się poznawali, nienawidzili, ale też bliżej poznawali a nawet pieprzyli, nie zawsze z hapy endem, ale...https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×