Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wozki Coletto opinie

Polecane posty

Gość gość

Cześć, jestem na etapie wyboru wózka dla maluszka. Spodobały mi się wózki marki Coletto, natomiast nie znalazłam w internecie zbyt wielu opinii ich użytkowników. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś przedstawił swoje doświadczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się chętnie dowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam coletto marco polo, jestem zadowolona. Jak na 3w1 lekki, dla mnie wielkum plusem jest swobodny obrót 360 st, ptzydatny gdy wieje lub slonce razi dzidzie. Składa sie i mało miejsca zajmuje w bagażniku jak na taki wózek. Fajne okienko w budce, nie folia tylko siatka na suwak. Jedynie btakuje mi dużego kosza na zakupy, i dość trudny dostęp jest do niego przez konstrukcję, ale coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważ Anexa Sporta, trochę nowocześniejszy i lepiej wykonany. Dużo mniej problemów technicznych. Materac kokosowy czego nie ma w Coletto i innej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo co Bebetto, Adamex. Dopłać troszeczkę i kup sobie Anexa. Wszystko działa tam płynniej niż w Coletto . Widać jakość. Szczególnie widać różnicę w materiałach i płynności amortyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam marcello colleto czy jakoś tak i nie jestem zadowolona, rozklekotal się, popsuły się pasy bezpieczeństwa w spacerowce, gondola spoko, ale spacerówka beznadziejna. Jedyna fajna opcja to możliwość przekrecania rączka wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie mała spacerówka i słabo działająca amortyzacja. Od siebie poleciłbym jakiś model Anexa albo sport albo nowy model Cross. W Anexie widać dobrą jakość materiałów i nowocześniejszy design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Oglądałam na żywo Coletto i wybrałam Anexa. Gołym okiem widać lepsze materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaba jakość kół i stelaża, często żółknie biała ekoskóra. Zdecydowanie polecam Anexa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w sklepie Anex robi furorę:) Mamy sobie go chwalą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coletto fajny wózek jednak po obejrzeniu na żywo wybraliśmy Anexa Crossa. Mniejszy po złożeniu i lżejszy. Poza tym dla mnie ładniejszy wizualnie i lepszej jakości eko skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też bardziej podoba się Anex :) Używam od lutego i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Cross zdecydowanie nowocześniejszy i ładniejszy no i ma większą spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie oglądałam nowego Anexa Crossa. Całkiem inna klasa niż Coletto czy Bebetto. Wózek super z bardzo ciekawym designem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam Anexa ponieważ ma fajniejszą i większą spacerówkę. Poza tym dla mnie ładniejszy i bardziej funkcjonalny. Fajnie jeździ po nierównych drogach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Coletto za masywny. Zdecydowaliśmy się w ostateczności na Anexa Crossa, lżejszy i bardziej elegancki z wyglądu:) Fajny kosz i plecaczek zamiast torby:) według mnie wózek dla nowoczesnej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za troll z tym Anexem. Oby cię pokrecilo. Choć bym miała kupić 3 razy droższy wózek nietkne tego Anexa. Co za firma jest tak namolna!?!?!No kto to widział..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiarygodność tych opini to dramat. Nie mam coletto więc nic nie powiem, ale nagle z kilkudziesięciu marek wózków wszystkie opinie dotyczą anexa? naprawdę? ciekawe ile widzicie wózków na ulicy tego producenta, o którym nawet nie słyszałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Przy pierwszym dziecku średnio się sprawdził . Spacerówkę kupowałam nowa . Teraz mamy anex sport i młody ma 2 lata i jeździmy w spacerowce a mamy wózek 2w1 i nic się nie dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

anex będzie zdecydowanie lepszy, bo to porządniejsze wozki, lepsze wykonanie, ale ja bym sie pokusiła na crossa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×