Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinkietka

Czy to może być ciąża?

Polecane posty

Gość gość
Gratuluje klinkietka. Bhcg to chyba normy od poczecia bynajmniej gdzies tak kiedys czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0611
Hej dziewczyny po pierwsze gratulacje dla kinkietki. Wiecie co wczoraj w pracy zdziwilo mnie bo z 5 osob zapytalo czy w ciazy nie jestem bo inaczej wygladam hehe nie wiem czy to mozliwe zeby ktos kto zna mnie miesiac mogl to zauwazyc. Co prawdy test negatywny wyszedl ale bd go robic jeszcze za tydzien. Wczoraj mialam placzliwy dzien a dzis humor i dodaly mi troche nadzieji te slowa. Chciałbym zeby to byla prawda. Dzis juz nie czuje zadnych bolow jajnika przedwczoraj bol krzyzy wczoraj plecow a dzis przeszlo na krzyz i posladki. Pozdrawiam i zycze milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc0611 podobno niektorzy widza zmiane w wygladzie jak ktos w ciazy Podobno po oczach widac. Cos w tym jest bo ja jestem w ciazy i oczy mi sie zrobily jakby ladniejsze. Ja sama tez rozpoznalam siostre po oczach ze zaszla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzinka93
hej dziewczyny:) piszę bo mam podobne wątpliwości, otóż moja ostatnia miesiączka była 13 września i wraz z mężem również staramy się o dzidziusia. dodam że od zawsze miałam nieregularne cykle, choć ostatnie cztery o dziwo były regularne. wczoraj zrobiłam test ciążowy i niby nic nie było widać, jednak gdy popatrzyłam na niego pod światło było widać dwie wyraźne krechy. z objawów to mogę powiedzieć jedynie tyle że ciągle czuję takie bardzo lekkie pobolewanie podbrzusza i jakoś niezbyt chce mi sie jeść(co u mnie jest dziwne bo z reguły jem dużo) ;). co o tym myślicie, czy to moze być to? chciałabym iść na betę ale mój mówi by poczekać jeszcze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
Rodzinka -->> jeżeli okres miałaś 13 Września to już dużo ponad miesiąc temu. Piszesz że masz nie regularne miesiączki ale aż tak? Zrób jutro rano test bo na moje oko to już nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
Kochany słownik... Miało być edzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinkietka
Edzinka ja miałam tak samo ze pod światło widziałam bardo bladziutka kreseczke. Zrób jutro test z porannego moczu. Powinna być juz bardziej widoczna. Ja dzisiaj idę na powtórkę z krwi. Mam nadzieje ze ładnie rośnie. Z moich objawów to lekkie pobolewa nie podbrzusza i lekkie mdlosci. Najbardziej rano i wieczorem. Trzymam kciuki żeby to było to :-) najlepiej radze iść na betę :-) ona prawdę Ci powie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak u Was? :-) ja odebrałam wczorajszy wynik bety hcg i jest 259 :-) 4 dni temu było 28 :-) wiec ładnie rośnie; -) dzisiaj będę dzwonić do gina i się umawiać na wizytę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gtatuluje kinkietka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0611
Gratuluje a u mnie test negatywny zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0611
Dzis termin nie chce zeby @ przyszla. Nie czekam. 9 miesiecy bez efektu juz stracilam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0611 u mnie w dniu spodziewanej @ też test był negatywny. Dopiero po 2 dniach na tym samym teście zrobiła się blada kreska. A jak się czujesz? Jakby @ miała przyjść czy nie? Może nie wszystko jeszcze stracone :-) ja bardzo trzymam kciuki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0611
Dziękuję za dobre slowo. Tera jest totalna cisza. Nic nie czuje. Troche mnie piersi swedza i czuje mrowienie w zoladku taki niepokoj jest. Ten okropny bol jajnikow ktory byl tydzien temu i ciagniecie lewego jajnika delikatne plamienie ale to w zeszly tygodniu bylo. Teraz totalna cisza albo przed burza albo przed@. Badalam szyjke dzis srednio wysoka twarda i zamknieta już sama nie wiem co myslec. Nie mam juz nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0611
Witam. Niestety pojawila sie @. Juz mi brak nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×