Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinkietka

Czy to może być ciąża?

Polecane posty

Naczytalam się trochę tych for z pierwszymi objawami i tak naprawdę nawet brak objawów może być objawem :-) wiec tym ze póki co nie ma mdlosci nie martwmy się :-) ja w poprzednich cyklach za każdym razem miałam multum objawów. ..typu bóle piersi i brzucha już po owulacji.... i tak się nakrecalam. W tym miesiącu odpuscilam bo stwierdziłam ze bez sensu.. I co? I ten cykl też płata mi figle bo nigdy w życiu wcześniej nie miałam plamien w 15 16 i 17 dc , i nigdy też nie było tak żeby mnie nic nie bolało, bo zawsze coś bolało około tygodnia przed @. No i teraz jest inaczej niż zwykle i tez się nakrecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście tego samego testu nie powinno sie powtarzać, ale zrobiłam to samo :) Wtedy też wyszła blada kreseczka. Jestem teraz w 14tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to mam cień nadziei :-) jutro mam nadzieję, że się wszystko wyjaśni :-) kiedyś też tak zrobiłam ze użyłam 2 raz tego samego testu i nic nie było. Ale wiadomo ze mogą wystąpić różne reakcje chemiczne :-) yhhhh a Kochane jaki polecacie test taki o czułości 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki :) i sama nie mogę się doczekać co Ci tam wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Ja tez trzymam;) ale mysle ze bedzie 2 krechy jak nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam prę test ten o czułości 10. Zrobiłam iiii tak naprawdę nadal nic nie wiem. W świetle domowym nic nie widać w świetle dziennym jest bardzo bardzo blada kreska. Od rana byłam z 11 razy w toalecie siusiu i może mocz ma mało tego hcg? Juz sama nie wiem. ..kolejny test jeśli nie dostane @ zrobię w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w podobnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0611
Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że dalej nie wiadomo, może trzeba było poczekać do rana, bo faktycznie mocz był rozcieńczony, ale wiem i domyślam się jak to trudno wytrzymać chociaż kilka godzin z niezrobieniem testu kiedy jest już kupiony i pod ręką :) ale skoro jest ta blada krecha to ja bym miała nadzieje, wszędzie raczej piszą, że nawet te bardzo blade oznaczają ciąże tylko jest jeszcze za mało hcg w moczu, także możliwe że to bardzo wczesna ciąża, albo za dużo w ciągu dnia wypiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też siedzę jak na bombie. Jak nie dostane okresu w piatek powtórzę testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dajcie znać po testach co i jak. Ja testuje ponownie w sobotę rano. Poszlabym na betę ale wszystkie laboratoria czynne są chyba jakoś do 13. A ja kończę prace przed 16. @ nadal nie ma :-) dzisiaj 33 dc. A tak zawsze miałam co 28, najczęściej 29 i sporadycznie 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal bez okresu choc dzis boli mnie brzuch. Ale pamiętam że z moją pierwszą corka też ciągle myślałam że dostane a tu wpada... Teraz się staraliśmy od ponad pól roku. Ja mam cykle po 26-7 dni. Ale raz mi się zdarzyl 29. Przyznam szczerze ze ten ostatni cykl to olalam po calosci. Mieliśmy teoche problemów a poza tym zwatpilam ze się w ogóle uda. A teraz trzy dni spóźnienia okresu. Tak jak pisałam wczesniej zrobiłam test w dniu miesiączki ale negatywny. Wiem że dziewczyny na poczatku tez potrafią miec kilka negatywów wiec z tym drugim czekam. Ale obawiam się okresu ciągle. No cóż co ma być to będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0611
Czesc. Badalam dzis szyjke wyczowam ja opuszkiem palca jest twarda tzn jak czubek nosa jestem pelna nadziei a u was jak z testowaniem? Milegi dnia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przed chwila pisałam co ma być to będzie wiec jest. Okres. :( nie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spojrzałam właśnie na ten wczorajszy popołudniowy test i wiecie że ta druga kreska zrobiła się bardziej wyraźna. Widzę ja normalnie już. Nie tylko przy świetle dziennym. Od wczoraj zaczęłam czUC takie jakby delikatne rozciąganie podbrzusza. Jest to całkiem inny "bol" jak przed @. Mam nadzieję, że to to :-) znalazłam laboratorium w którym badanie można zrobić do 17. Wiec dzisiaj około 16 się wybiorę. Wynik będzie zapewne jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zazdroszczę jeszcze nadziei ja juz nie mam. Ale trzeba dalej próbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi :-( ale trzymam za Ciebie kciuki. Musi się w końcu udać :-* wiem, że to nie takie proste ale najlepiej wyluzować. A powiedz mi jak wyznaczasz sobie owulacje? Bo jeśli u mnie bylaby ciąża to znaczy ze coś zrobiło mi psikusa. Bo myślałam że w tym cyklu na pewno się nie uda bo ostatni stosunek był wg mnie na 4 dni przed owulacją ja i 2 dni po niej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
kinkietka -->> Ty też wyluzuj bo oszalejesz, albo osiwiejesz ;) test ciążowy robimy po 3-5 minutach patrzymy i wyrzucamy!! Praktycznie każdy test po paru godzinach dostaje 2 kreskę, a już na pewno nie sikamy na niego drugi raz!! :D Jeżeli na teście jest cień cienia 2 kreski jest szansa, że to to. Jeżeli to 30-ty któryś dzień cyklu zrób test rano, albo własnie bHCG, test po południu czy wieczorem przy sikaniu po 15 razy dziennie jest bez sensu. Czekam wraz z Tobą na to co się wydarzy więc dawaj znaki jakby coś się wyklarowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 252 wiem,wiem :-) na początku tego cyklu strasznie wyluzowalam :-) a teraz kurcze znów wariuje :-) masz rację musze przystopowac bo zwariuje :-) myślę, że jutro beta da odpowiedź na nurtujące mnie pytanie :-) na pewno dam znać co i jak :-) dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc po ilości zakładanych przez ciebie tematów zdecydowanie można powiedzieć że nie jesteś wyluzowana ani trochę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalendarzyk i testy owu ale w tym miesiącu testy owu olalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieje ze to ciąża. Trzymam kciuki za dobre wiesci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii91
Życzę wam wszystkiego dobrego, ja niestety miałam ciąże biochemiczna :( dostałam luteine na wywołanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam wynik bety iiii wynosi 28. Wy chodzi na to ze jestem około 4 tyg. Ciąży :-) :-) :-) wg norm laboratorium to 1-3 tydz. Beta od 6-71, 4 tydz. Beta od 10-750, 5-6 tydz. Beta od 158 do 31795. Pytanie czy to jest liczone od ostatniej miesiączki czy od owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nati przykro mi ze cie to spotkalo. Zdrowia zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek idę na ponowna betę. Mam nadzieje ze ładnie będzie przyrastac. Brzuch pobolewa i rano doszły delikatne mdlosci. Ledwo wcisnelam śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0611
Hej ja robilam test dzisiaj i negatywny chyba za wczeesnie ale nie moglam wytrzymac. Jest we mnie jeszcze iskierka nadziei,ale czuje ze gasnie. Testowac bd za kilka dni zobaczymy co sie wydarzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×