Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinkietka

Czy to może być ciąża?

Polecane posty

Dziewczyny dzisiaj jest mój 29 dc.... I jutro albo pojutrze powinnam dostać miesiaczkę, jednak zastanawia mnie fakt , że zawsze na więcej niż tydzień przed pobolewalo mnie podbrzusze i bolaly piersi....a teraz kompletnie nic. Nie czuje zeby zanosilo sie na okres. Dodam, że 15, 16 i 17 dc miałam brazowo różowe plamienie. Wczoraj robiłam test po południu ale wyszedł negatywnie. Czy ktoras z Was tak miala ze zawsze czuła zbliżającą się miesiaczkę, a w cyklu w ktorym się udało. ..nI się na nią nie zapowiadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się czułam tak jak przed @. Nosiłam nawet podpaski bo czułam ze za chwile będzie okres ale jednak nie przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie nic z tego. Chociaż czytałam też, że niektóre dziewczyny też nie miały żadnych objawów. Chociaż ten wczorajszy negatywny test też nie pozostawia mi zludzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego sie tak niecierpliwisz. Jest co jest. Poczekaj pare dni i zobaczysz w ktora strone sie sprawa wyjasni. Te kilka dni nie zmienia swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem bardzo niecierpliwy jestem ale to pewnie dlatego, że ten brak bolacego brzucha i piersi dał mi zagwostke. Ale jeszcze chwila I się wyjaśni samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ten test o niczym jeszcze nie świadczy. Kup jak naczulszy i zrób jutro z nocnego moczu. Jeszcze nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:32 Ale faceci w ciazy nie bywaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinkietka
Dzisiaj 30 dc, i mój śluz jest mleczno wodnisty, trochę ciągnący się. Piersi nie bolą, bodbrzusze doslownie delikatnie. Chwilami tylko. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń :-) jeśli jutro nie dostanę okresu to w czwartek rano zrobię kolejny test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii91
Hej, ja mam dziś 62dc i 3 dni temu dowiedziałam się że jestem w ciąży. To o czym mówisz wygląda dosłownie jak u mnie, wydałam masę kasy na testy bo @ nie było i nie było jak się później okazało przesunął się aż o miesiąc! Jestem w 3 tygodniu i może minimalnie powiększyły mi się piersi i troszkę drażnią sutki, sluz też oczywiście tak jak mówisz w naprawdę dużych ilościach, taki ni wodnisty ni lepki a rozciąga się na kilometr :) z doświadczenia raczej poczekać albo iść na beta hcg bo mi żaden test nie wychodzi pozytywny choć w ciąży jestem :) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii91 i u Ciebie tez wcześniej przed kazdym okresem bolaly Cię piersi i podbrzusze? A w cyklu w ktorym się udało nie miałaś żadnych objawów? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii91
Piersi mnie nigdy nie bolały ale brzuch za to tak i teraz też pobolewa, szczególnie jajniki co jakiś czas jakby ktoś wbijał mi igielke, staraliśmy się od końca lipca więc w miarę szybko :) a na jakieś konkretne objawy to jest odrobinę za wcześnie chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dostaniesz okres z kilku dniowym opóźnieniem. . za bardzo się na krecilasz ze możesz być w ciąży .. czasem też tak mialam;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź :-) teraz zorientowałam się , że tak naprawdę dzisiaj jest mój 31 dc z tego względu, że miesiaczkę dostałam 18.09 wieczorem ...I zawsze za pierwszy dien cyklu uznawałam wtedy ten następny dzień. Ale wyczytałam ze pierwszy dzień cyklu to dzień krwawienia. Wiec dzisiaj 31 dc. Ostatnimi czasy miałam cykle 28-29 max 30. I zawsze na 2 dni przed miałam brunatne plamienia. Teraz ciszaaaa. Chyba za bardzo się nakrecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0611
Cześć dziewczyny. Zaczne tak 28.09 zaczął sie cykl. Ogolnie trwaja 26-27dni. 8 i 9 bylo przytulanko z mezem. Nurtuje mnie jedna kwestia, a mianowicie od dwóch dni bola mnie jajniki dzis rano nie potrafiłam wstać takie ciagniecie jajnikow ze masakra. Do nastepnej @ zostalo 7dni. Od stycznia nie biore pigulek i staramy sie o dzidzie. Jak myslicie moglo dojsc do zaplodnienie bo na testy jeszcze za pozno. Pierwsze uklucie jajnika i mysl "ciąża" za pierwszym razem nie zawiodla intuicja ale teraz co miesiac negatywne testy juz mnie doluja. Co myslicie o tym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę 50% na 50 % :-) rozumiem Cię doskonale ze się niecierpliwisz :-) ja też czekam....pewnie za kilka dni się wszystko wyjaśni :-) powodzenia Ci życzę :-)trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu nie ma nadal i chyba się nie zapowiada. Od południa delikatnie mnie mdli, do tego okropnie chce mi się pić. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Nie mierzylam temp. wcześniej ale dzisiaj około 17 pod pachą miałam 37 a w pochwie 38.1. Hmm poczekam jeszcze jutro i jeśli @nie przyjdzie w czwartek robię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc0611 tez mialam pare dni po owu takie dziwne uczucie ciagnienia w jajnikach i wlasnie zaczelam 8 tc. Kinkietka u mnie przewaznie na @ powiekszone piersi i brak bólu brzucha w tym cyklu co sie udalo piersi niewiele powiekszone za to brzuch bolal. Sluz tez taki wodnisty ciagnacy. A pierwszy objaw to strasznie chcoalo mi sie pic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii91
Ja gonie co chwila do WC :) sikam jak szalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pić mi się chce cały czas od 2 dni, sikam też co godzinę jak szalona. Koleżanki z pracy dziemię się na mnie patrzą bo przez 8h pracy jestem minimum 8 razy w toalecie. I od 3 dni drgająca mi prawa powieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny:) ja tak jak Wy aktualnie przeżywam dużą niepewność czy aby czasem nie jestem w ciąży, a bardzo bym tego chciała:) cykle mam zazwyczaj 28-29 dniowe a teraz jest to już 32 dzień, niby nieduże to spóźnienie, ale jednak mam nadzieje. Z objawów to ból piersi ale dopiero przy dotyku, tylko że przed okresem też tak miewam, dodatkowo może są troszkę pełniejsze, no i brzuch mnie nie bolał aż do wczorajszego wieczora, dzisiaj się obudziłam i dalej bolało, wiec do łazienki szłam z myślą że zobaczę tam @ a jednak nie :) teraz wszystko przeszło i nic mi nie dolega. Test mam zamiar zrobić już od 3 dni ale ciągle to przedkładam na następny, żeby się nie rozczarować, jednak jeśli dzisiaj @ nie przyjdzie to jutro rano już zrobię. Co do śluzu to mam taki mlecznobiały, jaka konsystencja to nie wiem, później sprawdzę, tylko że nigdy nie zwracałam na to za dużej uwagi i nie wiem czy przed każdym okresem nie miałam takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z ciekawości uzylam drugi raz tego samego testu którego uzylam w 29 dc, dzisiaj 32 i pojawiła się bardzo blada druga kreska. Wiem ze się nie używa 2 razy tego samego testu ale zrobiłam to z ciekawości. Zrobiłam to przed chwila. Wiec nie z porannego moczu. Ciekawe czy to coś znaczy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0611
Hej. Wczoraj do was pisalam. Wiecie co dzis rano na wkladce zauważyłam brunatne zabarwienie. Czuje jakbym miała dostac @ ale nic. Mam uczucie ciaglej wilgotnosci. Temp mierzylam wczoraj i dzis pod pacha i jest 37,5,wiem ze to nie miarodajne ale np w ustach czuje jakbym miala ze 40stopni. Ja chyba wariuje. Staram sie nie nakręcić ale mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinkietka nie mam pojęcia czy może to coś znaczyć, ale może poszukaj w necie, myślę że coś się na ten temat znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc0611 słyszałam że czasami mogą być plamienia na początku ciąży. Chociaż ja zawsze przed @ miałam 2 dniowe plamienia takie właśnie brązowe. Teraz nic. Od wczoraj czuję delikatne takie dziwne rozciaganie w dole brzucha. Nie cały czas. Chyba nie wytrzymam do piątku i jeśli dzisiaj nie przyjdzie @ to jutro rano zrobię test. Muszę kupić ten najczulszy 10 mlu :-) trzymam za Nas wszystkie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0611
Gosc mam nadzieję ze sie udało chociaz mam mieszane uczucia boje sie rozczarowania a jednocześnie jestem pelna radosci. Bede testowac za tydzień moze te dwie krechy upragnione beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0611
Kinkietka trzymam kciuki za wszystkie starajace sie. Oto chodzi ze ja tak nie mialam nigdy z tymi plamieniami. Jak tu czytala to pragnienie jest niezwykle duze i dlatego takie marsze do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda dziewczyny że nie mamy mdłości i wymiotów:) mimo że nieprzyjemny to jeden z najpewniejszych objawów i wszystko byłoby jasne:) ehh jak tak czytam różne fora i widzę że co druga dziewczyna zorientowała się właśnie po tym, że było jej niedobrze to aż mi smutno, bo mnie nic takiego nie łapie. No może czasem po zjedzeniu czegoś troszkę mnie mdli, ale nie wiem już sama czy sobie tego nie wmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×