Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dwumiesięczne dziecko budzi się na jedzenie w nocy aż 4 razy. Jak to zmienić?

Polecane posty

Gość gość

Książki podają że dwumiesięczniak nawet i na piersi nie powinien się tyle razy budzić :/// Już było lepiej, już się budził 3 razy, a kiedyś nawet 2, a tu znowu się zaczęło i rekord padł przedwczoraj, zbudził się chyba z 5 razy, no 4 na pewno. Co jest nie tak? Nie mam mleka w piersiach? Mam zacząć dokarmiać mm? Nic już nie wiem. wiem tyle że chcę karmić piersią ale wstawaie w nocy po 4-5 razy mnie wykończy psychicznie i to jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczekaj. Moze to przez skok rozwojowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten skok rozowojowy to teraz? Wiem tyle że dzieciaki mają te swoje skoki w 5 tygodniu, potem w 9 bodajże, a potem w 11. Ale mój dopiero zaczął 9 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej siostry syn na mm też się budzi kilka razy w nocy. Lepiej się przyzwyczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:39 no właśnie nie powinnam się przyzwyczając chyba bo nie wiem do czego...skoro już było dobrze i budził się 2 razy to co się teraz stalo>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ma taka potrzebe, 2 miesieczne dziecko ma prawo style razy sie budzic. Ja znam roczniaka co tyle sie budzi . Gdyby dziecko mialo 1.5 roku to bylo by co zmieniac ale u takie go maluszka to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha moja ma 14. Miesięcy i potrafi się pięć razy budzić jeść a jest na mm. Czasami raz a czasami piec. A twoje dopiero dwa miesiące i już narzekasz. Niektóre dzieci co pół godziny potrafią się w nocy budzić na cycka nawet do dwóch lat. Macierzyństwo hellooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytałaś "W Paryżu dzieci nie grymaszą"? Francuskie dzieci w wieku 3 miesiecy przesypiaja już całą noc :) Metoda jest taka: jak usłyszysz, ze się wybudza to przeczekaj 5 minut i obserwuj sytuację. Moze byc tak, ze sam sie uspokoi i znowu zaśnie. Nie chodzi absolutnie o to, aby pozostawiac dziecko nie wiadomo ile czasu aż się wypłacze i zaśnie z wyczerpania, tylko żeby przeczekać dosłownie kilka minut, bo czasami jest tak, ze kiedy dziecko przechodzi z jednej fazy snu do drugiej to sie delikatnie wybudza, ale tak naprawde dalej śpi, a kiedy mama od razu przyleci i je podnosi to juz sie wybudza na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dwulatek budzi się co chwila na pierś, to cos jest nie w porządku. I nie wmawiaj że to uroki macierzyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeśli dwulatek budzi się co chwila na pierś, to cos jest nie w porządku" Kto pisał o 2letnim dziecku na piersi budzącym się co chwila w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmartwię Cię. Moja córka budziła się w nocy 3-5 razy noc w noc do... 2 roku życia (aż się zbuntowałam). Odstawiać 2-miesięczniaka na siłę to tak sobie, ale jak będzie miało 6 miesięcy to spokojnie możesz odstawić (póki się nie przyzwyczai).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×